• Futbalnet»
  • Východoslovenský futbalový zväz
Zmeny v obsadení R a DZ VsFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na 26.-27.09.2020

Ž - admin VsFZ|Aktualizované 25. sep 2020 o 09:42

Zmeny v obsadení na 26.-27.9.2020

Aktualizované doplnenie zmien 25.09.2020 11,30 hod. : 

Dospelí

Slávia TU Košice – Snina   Filipák za Horochoniča

Čečejovce – Kysak Filipák za Horochoniča

Lokomotíva Košice – Kokšov-Bakša  Novák za Marušinovú

Vysoké Tatry – Nálepkovo   Štofanko, Kačmár, Marušinová

Dorast

Svidník – Ľubotice   Makarová za Horochoniča

Poprad-Stráže – Stará Ľubovňa  odložené

Geča – Kechnec   Fotta za Antožiho

Benecol – Gemerská Poloma    Antoži za Pužéra

Žiačky

Vranov nad Topľou – Spišská Nová Ves  Sabol za Valča


Zmeny v obsadení po zasadnutí KR VsFZ 

Dospelí

Spišské Podhradie – Bardejovská Nová Ves Glova za Lička

Demjata – Kračúnovce Pavlovský ml. za Eperješiho

Gerlachov – Medzilaborce Ličko za Pavlovského ml.

Kráľovský Chlmec – Geča  Štefanič za Žofčáka

Seňa – Perín  Eperješi za Hrebeňára

Dvorníky – Budimír  Zubka, Gonos, Haviarik

Ždaňa – Malá Ida  15.11. o 13:30 hod.

Budkovce – Streda nad Bodrogom  Tomáš, Sabol, Jevín, DZ Dzido

Michaľany – Nacina Ves  Tóth V. za Nováka

Vojčice – Močarany  v opačnom poradí

Čičarovce – Čierna nad Tisou  7.10. o 16:00 hod.

Lackovce – Stakčín  Kostráb za Kmeca, DZ Bančanský za Maturkaniča

Kamenica nad Cirochou – Sečovská Polianka Žofčák za Ubľanskú

Kurima – Kendice  Kmec za Štefaniča

Kamenica – Čirč DZ Michna za Bančanského

Pušovce – Gaboltov  15.11. o 13:30 hod.

Gelnica – Spišská Stará Ves Valčo za Uliana

Kežmarok – Ľubica  Šuba, Korub B., Korub D.

Harichovce – Olcnava Michalík za Kopaničáka

Vysoké Tatry – Nálepkovo  Štofanko, Kačmár, Filipák

Hranovnica – Veľká Lomnica  Kopaničák za ObFZ PP

Dorast

Vranov nad Topľou – KAC Jednota Košice Jevín, Valčo

Michalovce – Banská Bystrica  Bali-Jenčík, Fedák, Škodi J., iba SD

SAFI -  Malý Šariš  Michalík za Markoviča

Kežmarok – Sabinov Zemčák, Výrostek

Stropkov – Spišská Belá Džupin za Lička

Košická Nová Ves – Snina Djordjevič, Antoži

Levoča – Spišské Podhradie Kunzová za Pavlovského ml.

FAM Poprad – Smižany, o 10:00 hod. Maličký B.

Hranovnica – Krompachy Maličký B.

Vrbov – Ľubica Gavalier

Svit – Markušovce Korub B.

Vikartovce – Spišské Vlachy Korub D.

Žiaci

Spišská Nová Ves – Lokomotíva Košice  Bobko D., Bobko R.

Stropkov - Vranov, 25.9. Vrabeľ za Makarovú

Spišská Stará Ves – Lokomotíva Košice Bobko D., Bobko R.

Harichovce – Vysoké Tatry, 24.9. Baldovský za Pavlovského st.

Krompachy – Spišské Vlachy, 25.9. Greš za Pavlovského st.

Svit – Smižany Korub B.

FAM Poprad – Spišské Podhradie Výrostek

Ždaňa – Junior Košice Bajo za Macka

Kechnec – Slávia TU Košice Dako za Safka

Benecol – Janočko Academy Nová za Fottu

Žiačky

Stropkov – Lokomotíva Košice Makarová za Vrábeľa

  • # location: homeLeft
  • # location: homeLeft
Marcel Eperješi

Súvisiace články