03.09.2020, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na 05.-06.09.2020

03.09.2020, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení na 5.-6.9.2020

Dospelí

Giraltovce – Lipany  Dušek za Benedika, Alezárová za Dušeka

Snina – Kalša  Pacák za Adamča

Bardejovská Nová Ves – Svidník  Lang za Gabštúra

Spišská Nová Ves – Humenné Knap za Bali-Jenčíka, DZ Bančanský za Klovaniča

Slávia TU – Prešov DZ Dzido za Bančanského

Sobrance-Sobranecko – Krompachy Juhás za Gorela, DZ Klovanič za Dzida

Sabinov – Demjata Paulišin za Pacáka

Kračúnovce – Nižný Hrušov Gorel, Mihálik, Maďar

Svit – Spišská Belá Greš za Pavlovského ml.

Rudňany – Geča DZ Dub za Žuleviča

Sokoľany – Kráľovský Chlmec DZ Žulevič za Duba

Kechnec – Kr. Podhradie Leško za Semančíka

Košiská Nová Ves – Spišské Vlachy Sučka za Paulišin

Veľké Kapušany – Cejkov Alezárová za Benedika

Topoľany – Kráľovský Chlmec Špivák za Weiss E.

Poproč – Kysak Bajo, Dako, bez AR2

Krišovská Liesková – Budkovce AR2 Ubľanská

Vinné – Čičarovce Kurták M., Feňuš, bez AR2

Úpor – Michaľany Anguš, Miľo, bez AR2

Čierna nad Tisou – Streda nad Bodrogom v opačnom poradí

Borov – Stakčín 6.9., Marušin, Kmec, Čonka

Belá nad Cirochou – Zámutov Hudák Mi., Béreš, Adamčo

Hencovce – Jasenov Mati, Benedik, Safko

Sačurov – Kamenica nad Cirochou Zubka za Sučku

Sečovská Polianka – Pakostov bez AR2

Vysoké Tatry – Gelnica Cisko Š., Gibala, Brutvanová

Hranovnica – Harichovce Pristáč, Gabštúr, Maček

Veľká Lomnica – Vikartovce Turcsanyi, ObFZ PP, ObFZ PP

Nálepkovo – Kluknava Jakubčo za Bednára

Levoča – Spišská Stará Ves  Dzivjak, ObFZ PP, ObFZ PP

Čirč – Torysa Hopko za Safka

Ražňany – Pušovce AR2 Semančík

Dorast

Košice – Zvolen Benedik, Lang, Antoži

KAC Košice – Veľký Šariš Djordjevič za Nováka

Spišská Stará Ves - Vrbov Výrostek za Fabínyho

Lokomotíva Košice – Martin Bucko za Kováčovú

Galaktik – Lipany iba SD

Humenné – JUPIE iba SD

Levoča – Hranovnica Korub D.

Vikartovce – Jamník                                   Korub B.

Ľubica – Harichovce                                    Gavalier

Žiaci

Prešov – Lokomotíva Košice Svat, Brutvanová

Ľubotice – FAMT Prešov Marušinová za ObFZ

Lendak – Ľubica Výrostek za Fabínyho

Stropkov – Humenné Suchanič za Pacáka

Ženy

Košice – Ružomberok Jančár za Alezárovú

Žiačky

Vranov – Stropkov Sabol za Valča

Prečítané: 1303x