Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Nový asistent, sústredenie v Turecku

Šéfredaktor|Publikované 11. jan 2021 o 22:40

V piatok 8.1. odštartovali futbalisti Partizána Bardejov prípravu na odvetnú časť druhej najvyššej súťaže

Tréning viedol turecký tréner Memis Ozata a nový asistent Matej Čobik Ferčík. Ten nahradil doterajšieho asistenta Vladislava Palšu.  M. Čobik Ferčík (32) je držiteľom  UEFA A licencie. Do Bardejova prichádza zo štvrtoligovej Čane, kde bol hlavným trénerom.

Partizáni sú po jesennej časti  v pásme zostupu a tak ich čaká náročná odvetná časť. Cieľom futbalistov z Horného Šariša je presunúť sa do bezpečnejších vôd futbalovej tabuľky. Funkcionári plánujú mužstvo konsolidovať a posilniť. Mená nových hráčov budú známe v najbližších dňoch.

Bardejovčania mali naplánované prípravné zápasy s mužstvami z nižších súťaží. Rozhodnutím SFZ však tieto nemôžu trénovať ani hrať a tak museli Partizáni prípravné  zápasy prehodnotiť. V závere januára ich čaká sústredenie v Turecku.

Memis Ozata ( tréner) : „Momentálne máme mladý tím. Nastali veľmi ťažké korona časy, ale musíme urobiť spoločne všetko preto, aby sme sa v tabuľke posunuli vyššie. Dvadsiateho piateho januára by sme už mali byť v tureckej Antalyi, kde na nás čakajú tri prípravné zápasy. Verím, že to bude dobré sústredenie a že takáto príprava zlepší našu hru.“

 

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY:

 16. 1. (sobota): MFK Zemplín Michalovce –  Partizán Bardejov BŠK

19. 1. (utorok): Partizán Bardejov BŠK –  FC Košice

22. 1 (piatok): MFK Ružomberok –  Partizán Bardejov BŠK

Od 25. 1. do 5.  2.: sústredenie – Turecko

7. 2.: generálka

13. 2. (sobota) 13.30 hod.: Partizán Bardejov BŠK – FK Poprad (majstrovský zápas)


© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.