Blysli sa striedajúci hráči

Šéfredaktor|14. sep 2020 o 08:30

Fotogaléria zo stretnutia II. ligy Partizán Bardejov BŠK - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0)

Tréner Kukulský bol po zápase sklamaný. Na tlačovej besede  vyjadril  s výkonom svojich zverencov značnú nespokojnosť. Podľa domáceho trénera zlyhal stred a smerom dopredu toho "partizáni" veľa neukázali. Mužstvo čaká ešte veľa práce.

Vyše  600 divákov nevidelo dobrý futbal. V prvom polčase sa hralo bez šancí  v strede ihriska. Dôraznejší, bojovnejší a behavejší hostia mali miernu  prevahu. Našťastie pre domácich nedokázali smerom dopredu nič vymyslieť a Čikoša-Pavlička v bráne domácich ničím neprekvapili. Rovnako na tom boli aj Bardejovčania a tak sa do šatní išlo za bezgólového stavu.

Obraz  hry sa nezmenil ani v druhom polčase. Bezradný futbal bez myšlienky na  oboch stranách. Hostia však dokázali využiť chybu v defenzíve domácich a Švec im zabezpečil vedenie. Partizáni ožili a v 85. minúte zazvonilo  brvno Valachovej brány. Bod pre domácich zabezpečil o minútu neskôr  Santos. Obaja tréneri ukázali šťastnú ruku pri striedaní a tak oba góly zabezpečili striedajúci hráči.  Švec prišiel na ihrisko v 52. min. a v 63.  min. strelil gól.  Santos zasa skóroval po osemnástich minútach na ihrisku.

Partizán Bardejov BŠK -  FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 (0:0)

Góly: 86. Santos - 63. Švec, rozhodoval: Malárik, Kuba, Hrebeňár, ŽK: Keresteš - Pančík, Leginus, Čunta, Bae, 611 divákov.

Partizán :  Čikoš-Pavličko – Keresteš, Tatar, Maťaš, Brigant, Horváth, Jarzebak,  Dzurík, Mikolaj (68. Švec), Serečin (68.Santos), Somov (88.Černák)