TIPOS III.liga Východ dospelí VsFZ - 2015/2016

 

1. kolo

31.07. 17:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
4

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
01.08. 16:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
0

-

1
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
02.08. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
4

-

2
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
02.08. 16:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
8

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
02.08. 16:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

3
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
02.08. 16:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

2
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
02.08. 16:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

2
MFK Snina
MFK Snina
02.08. 16:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
0

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany

2. kolo

05.08. 17:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
6

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
05.08. 17:00
MFK Snina
MFK Snina
5

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
05.08. 17:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
2

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
05.08. 17:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
2

-

2
1.FK Svidník
1.FK Svidník
05.08. 17:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
0

-

3
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
05.08. 17:00
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
05.08. 17:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

1
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
05.08. 17:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
2

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica

3. kolo

08.08. 16:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
2

-

1
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
08.08. 16:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
1

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
09.08. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
4

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
09.08. 16:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
0

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
09.08. 16:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
09.08. 16:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
1

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
09.08. 16:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

0
MFK Snina
MFK Snina
09.08. 16:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
3

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou

4. kolo

15.08. 17:15
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
1

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
15.08. 17:15
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
0

-

1
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
15.08. 17:15
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

1
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
15.08. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1

-

2
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
16.08. 17:15
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
3

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
16.08. 17:15
MFK Snina
MFK Snina
1

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
16.08. 17:15
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
1

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
16.08. 17:15
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
3

-

2
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou

5. kolo

22.08. 16:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
1

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
23.08. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
2

-

0
MFK Snina
MFK Snina
23.08. 16:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

2
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
23.08. 16:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
5

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
23.08. 16:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

2
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
23.08. 16:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
23.08. 16:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
23.08. 16:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
2

-

0
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske

6. kolo

29.08. 16:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
2

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
29.08. 16:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
3

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
29.08. 16:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
10

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
29.08. 16:00
MFK Snina
MFK Snina
4

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
30.08. 16:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
30.08. 16:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
30.08. 16:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
2

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
30.08. 16:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
2

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov

7. kolo

04.09. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

1
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
05.09. 15:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
0

-

3
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
06.09. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
1

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
06.09. 15:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
3

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
06.09. 15:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

4
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
06.09. 15:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
4

-

2
1.FK Svidník
1.FK Svidník
06.09. 15:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
0

-

1
MFK Snina
MFK Snina
06.09. 15:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
2

-

1
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske

8. kolo

11.09. 16:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
1

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
12.09. 15:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
1

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
12.09. 15:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

2
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
13.09. 15:30
MFK Snina
MFK Snina
0

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
13.09. 15:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
3

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
13.09. 15:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
1

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
13.09. 15:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
13.09. 16:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
3

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov

9. kolo

19.09. 15:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
1

-

4
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
19.09. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
3

-

0
MFK Snina
MFK Snina
20.09. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
3

-

2
1.FK Svidník
1.FK Svidník
20.09. 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

2
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
20.09. 15:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
20.09. 15:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
2

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
20.09. 15:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
1

-

1
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
20.09. 15:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
3

-

2
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov

10. kolo

26.09. 15:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
1

-

1
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
26.09. 15:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
2

-

1
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
27.09. 15:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
1

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
27.09. 15:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
0

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
27.09. 15:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
4

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
27.09. 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

2
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
27.09. 15:00
MFK Snina
MFK Snina
1

-

1
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
27.09. 15:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
6

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou

11. kolo

03.10. 14:30
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
2

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
03.10. 14:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
0

-

0
MFK Snina
MFK Snina
03.10. 17:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
04.10. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
3

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
04.10. 14:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
2

-

1
1.FK Svidník
1.FK Svidník
04.10. 14:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
1

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
04.10. 14:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
2

-

1
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
04.10. 14:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
2

-

3
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany

12. kolo

07.10. 15:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
10.10. 14:30
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

0
MFK Snina
MFK Snina
10.10. 14:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
3

-

2
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
11.10. 14:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
1

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
11.10. 14:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
1

-

1
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
11.10. 14:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
0

-

2
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
11.10. 14:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
0

-

3
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
11.10. 14:40
1.FK Svidník
1.FK Svidník
1

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko

13. kolo

17.10. 14:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
2

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
17.10. 17:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
2

-

3
1.FK Svidník
1.FK Svidník
18.10. 14:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
6

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
18.10. 14:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
0

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
18.10. 14:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
3

-

1
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
28.10. 14:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
1

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
04.11. 13:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
3

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
04.11. 14:00
MFK Snina
MFK Snina
2

-

1
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov

14. kolo

24.10. 14:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
4

-

2
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
24.10. 14:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
0

-

1
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
25.10. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
3

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
25.10. 14:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
2

-

0
MFK Snina
MFK Snina
25.10. 14:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
3

-

2
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
25.10. 14:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
1

-

3
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
25.10. 14:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
25.10. 14:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
5

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV

15. kolo

31.10. 14:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
3

-

1
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
31.10. 14:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
2

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
31.10. 17:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
2

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
01.11. 13:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
01.11. 13:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
0

-

1
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
01.11. 13:30
MFK Snina
MFK Snina
0

-

1
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
01.11. 13:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
2

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
01.11. 13:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
2

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov

16. kolo

07.11. 13:30
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
07.11. 13:30
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
4

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
07.11. 13:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
0

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
07.11. 13:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1

-

3
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
08.11. 13:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
0

-

1
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
08.11. 13:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

5
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
08.11. 13:30
MFK Snina
MFK Snina
1

-

1
1.FK Svidník
1.FK Svidník
08.11. 13:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
0

-

1
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica

17. kolo

12.03. 14:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
1

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
12.03. 14:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
4

-

0
MFK Snina
MFK Snina
13.03. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
7

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
13.03. 14:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
13.03. 14:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

3
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
13.03. 14:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
13.03. 14:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
4

-

1
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
13.03. 14:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
1

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce

18. kolo

19.03. 15:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
0

-

0
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
19.03. 15:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
19.03. 15:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
19.03. 17:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

3
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
20.03. 15:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
0

-

3
1.FK Svidník
1.FK Svidník
20.03. 15:00
MFK Snina
MFK Snina
2

-

1
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
20.03. 15:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
0

-

1
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
20.03. 15:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
0

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV

19. kolo

26.03. 15:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
0

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
27.03. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
0

-

2
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
27.03. 15:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
3

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
27.03. 15:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
2

-

2
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
27.03. 15:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
1

-

1
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
27.03. 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

2
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
27.03. 15:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

1
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
27.03. 15:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
2

-

1
MFK Snina
MFK Snina

20. kolo

02.04. 15:30
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
02.04. 15:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
1

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
02.04. 15:30
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
1

-

1
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
02.04. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1

-

1
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
03.04. 15:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

2
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
03.04. 15:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
1

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
03.04. 15:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
2

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
03.04. 15:30
MFK Snina
MFK Snina
0

-

1
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA

21. kolo

09.04. 15:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
1

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
09.04. 15:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

4
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
10.04. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
4

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
10.04. 15:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

3
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
10.04. 15:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
10.04. 15:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
1

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
10.04. 15:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
0

-

0
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
10.04. 15:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
2

-

1
MFK Snina
MFK Snina

22. kolo

16.04. 10:30
MFK Snina
MFK Snina
0

-

1
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
16.04. 16:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
16.04. 16:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
1

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
16.04. 16:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
5

-

2
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
17.04. 16:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
1

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
17.04. 16:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
0

-

2
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
17.04. 16:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
0

-

3
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
17.04. 16:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
1

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

23. kolo

23.04. 16:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
0

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
23.04. 16:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

2
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
23.04. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
1

-

4
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
24.04. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
1

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
24.04. 16:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
4

-

0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
24.04. 16:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
0

-

1
MFK Snina
MFK Snina
24.04. 16:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
24.04. 16:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
2

-

2
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce

24. kolo

30.04. 16:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
0

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
30.04. 16:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
30.04. 16:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
3

-

0
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
01.05. 16:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
01.05. 16:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
0

-

3
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
01.05. 16:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
2

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
01.05. 16:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
1

-

1
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
01.05. 16:30
MFK Snina
MFK Snina
4

-

0
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou

25. kolo

07.05. 16:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

0
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
07.05. 16:30
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
1

-

1
MFK Snina
MFK Snina
07.05. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

1
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
08.05. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
2

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
08.05. 16:30
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
2

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
08.05. 16:30
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
2

-

0
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
08.05. 16:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
1

-

1
1.FK Svidník
1.FK Svidník
08.05. 16:30
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov

26. kolo

14.05. 16:30
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
1

-

1
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
14.05. 16:30
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
2

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
15.05. 16:30
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
3

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
15.05. 16:30
MFK Snina
MFK Snina
0

-

3
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
15.05. 16:30
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
2

-

2
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
15.05. 16:30
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

4
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
15.05. 16:30
1.FK Svidník
1.FK Svidník
0

-

2
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
15.05. 16:30
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
2

-

1
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko

27. kolo

21.05. 17:00
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
1

-

1
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
21.05. 17:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
3

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
21.05. 19:30
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
2

-

2
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
22.05. 10:30
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
1

-

2
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
22.05. 17:00
MFK Snina
MFK Snina
0

-

5
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
22.05. 17:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
1

-

0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
22.05. 17:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
1

-

0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
22.05. 17:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
1

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov

28. kolo

28.05. 17:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
1

-

0
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
28.05. 17:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
0

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
29.05. 17:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
0

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
29.05. 17:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
6

-

2
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
29.05. 17:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

4
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
29.05. 17:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
1

-

3
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
29.05. 17:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
2

-

1
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
29.05. 17:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
2

-

0
MFK Snina
MFK Snina

29. kolo

04.06. 10:30
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
3

-

1
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
04.06. 17:00
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
0

-

3
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
05.06. 17:00
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
1

-

1
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
05.06. 17:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
0

-

1
1.FK Svidník
1.FK Svidník
05.06. 17:00
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
0

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
05.06. 17:00
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
6

-

0
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
05.06. 17:00
MFK Snina
MFK Snina
3

-

0
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
05.06. 17:00
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
1

-

2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA

30. kolo

10.06. 17:00
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
2

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
10.06. 17:00
1.FK Svidník
1.FK Svidník
2

-

2
TJ FK Vyšné Opátske
TJ FK Vyšné Opátske
10.06. 17:00
FK Družstevník Plavnica
FK Družstevník Plavnica
4

-

2
MFK Snina
MFK Snina
10.06. 17:00
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
1

-

0
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
10.06. 17:00
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
1

-

0
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
10.06. 17:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
1

-

3
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
10.06. 17:00
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
3

-

0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
11.06. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
4

-

3
FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Bodva Moldava nad Bodvou
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo