JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ
1. kolo | 09.08.2020 16:30:00
529957 | 09.08.2020 16:30
52995709.08.2020 16:30AŠZ Torysa2 : 1FK Šarišské Dravce
529958 | 09.08.2020 16:30
52995809.08.2020 16:30TJ Poľana Šiba6 : 1TJ Rozvoj Pušovce
529959 | 09.08.2020 16:30
52995909.08.2020 16:30OFK 2010 Kurima0 : 1OcFK MARHAŇ
529960 | 09.08.2020 16:30
52996009.08.2020 16:30FK Kamenica3 : 4FK Široké
529961 | 09.08.2020 16:30
52996109.08.2020 16:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ1 : 0FK Slovan Kendice
529962 | 09.08.2020 16:30
52996209.08.2020 16:30FK FC- Ražňany5 : 1TJ Busov Gaboltov
529963 | 09.08.2020 16:30
52996309.08.2020 16:30TJ Družstevník Koprivnica3 : 0OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
2. kolo | 16.08.2020 16:00:00
529965 | 15.08.2020 16:30
52996515.08.2020 16:30TJ Busov Gaboltov0 : 0TJ Družstevník Koprivnica
529964 | 16.08.2020 16:00
52996416.08.2020 16:00FK Šarišské Dravce5 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529966 | 16.08.2020 16:00
52996616.08.2020 16:00FK Slovan Kendice2 : 1FK FC- Ražňany
529967 | 16.08.2020 16:00
52996716.08.2020 16:00FK Široké1 : 1TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529968 | 16.08.2020 16:00
52996816.08.2020 16:00OFK 2010 Kurima2 : 1FK Kamenica
529969 | 16.08.2020 16:00
52996916.08.2020 16:00TJ Rozvoj Pušovce2 : 2OcFK MARHAŇ
529970 | 16.08.2020 16:00
52997016.08.2020 16:00AŠZ Torysa3 : 0TJ Poľana Šiba
3. kolo | 23.08.2020 16:00:00
529971 | 23.08.2020 16:00
52997123.08.2020 16:00TJ Poľana Šiba2 : 2FK Šarišské Dravce
529972 | 23.08.2020 16:00
52997223.08.2020 16:00OcFK MARHAŇ2 : 0AŠZ Torysa
529973 | 23.08.2020 16:00
52997323.08.2020 16:00FK Kamenica3 : 3TJ Rozvoj Pušovce
529974 | 23.08.2020 16:00
52997423.08.2020 16:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ3 : 1OFK 2010 Kurima
529975 | 23.08.2020 16:00
52997523.08.2020 16:00FK FC- Ražňany3 : 0FK Široké
529976 | 23.08.2020 16:00
52997623.08.2020 16:00TJ Družstevník Koprivnica4 : 2FK Slovan Kendice
529977 | 15.09.2020 15:30
52997715.09.2020 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves2 : 3TJ Busov Gaboltov
4. kolo | 30.08.2020 16:00:00
529978 | 30.08.2020 16:00
52997830.08.2020 16:00FK Šarišské Dravce4 : 2TJ Busov Gaboltov
529979 | 30.08.2020 16:00
52997930.08.2020 16:00FK Slovan Kendice3 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529980 | 30.08.2020 16:00
52998030.08.2020 16:00FK Široké0 : 2TJ Družstevník Koprivnica
529981 | 30.08.2020 16:00
52998130.08.2020 16:00OFK 2010 Kurima0 : 4FK FC- Ražňany
529982 | 30.08.2020 16:00
52998230.08.2020 16:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ5 : 2TJ Rozvoj Pušovce
529983 | 30.08.2020 16:00
52998330.08.2020 16:00AŠZ Torysa3 : 2FK Kamenica
529984 | 30.08.2020 16:00
52998430.08.2020 16:00TJ Poľana Šiba1 : 0OcFK MARHAŇ
5. kolo | 06.09.2020 15:30:00
529991 | 05.09.2020 15:30
52999105.09.2020 15:30TJ Busov Gaboltov2 : 4FK Slovan Kendice
529985 | 06.09.2020 15:30
52998506.09.2020 15:30OcFK MARHAŇ4 : 1FK Šarišské Dravce
529986 | 06.09.2020 15:30
52998606.09.2020 15:30FK Kamenica2 : 1TJ Poľana Šiba
529987 | 06.09.2020 15:30
52998706.09.2020 15:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ2 : 2AŠZ Torysa
529988 | 06.09.2020 15:30
52998806.09.2020 15:30FK FC- Ražňany4 : 0TJ Rozvoj Pušovce
529989 | 06.09.2020 15:30
52998906.09.2020 15:30TJ Družstevník Koprivnica1 : 1OFK 2010 Kurima
529990 | 06.09.2020 15:30
52999006.09.2020 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves5 : 1FK Široké
6. kolo | 13.09.2020 15:30:00
529992 | 13.09.2020 15:30
52999213.09.2020 15:30FK Šarišské Dravce1 : 4FK Slovan Kendice
529993 | 13.09.2020 15:30
52999313.09.2020 15:30FK Široké3 : 6TJ Busov Gaboltov
529994 | 13.09.2020 15:30
52999413.09.2020 15:30OFK 2010 Kurima1 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529995 | 13.09.2020 15:30
52999513.09.2020 15:30TJ Rozvoj Pušovce2 : 5TJ Družstevník Koprivnica
529996 | 13.09.2020 15:30
52999613.09.2020 15:30AŠZ Torysa0 : 5FK FC- Ražňany
529997 | 13.09.2020 15:30
52999713.09.2020 15:30TJ Poľana Šiba2 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529998 | 13.09.2020 15:30
52999813.09.2020 15:30OcFK MARHAŇ2 : 1FK Kamenica
7. kolo | 20.09.2020 15:00:00
530004 | 19.09.2020 15:00
53000419.09.2020 15:00TJ Busov Gaboltov3 : 0OFK 2010 Kurima
529999 | 20.09.2020 15:00
52999920.09.2020 15:00FK Kamenica3 : 2FK Šarišské Dravce
530000 | 20.09.2020 15:00
53000020.09.2020 15:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ2 : 1OcFK MARHAŇ
530001 | 20.09.2020 15:00
53000120.09.2020 15:00FK FC- Ražňany2 : 0TJ Poľana Šiba
530002 | 20.09.2020 15:00
53000220.09.2020 15:00TJ Družstevník Koprivnica2 : 1AŠZ Torysa
530003 | 20.09.2020 15:00
53000320.09.2020 15:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves5 : 2TJ Rozvoj Pušovce
530005 | 20.09.2020 15:00
53000520.09.2020 15:00FK Slovan Kendice1 : 0FK Široké
8. kolo | 27.09.2020 15:00:00
530008 |
530008TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ Busov Gaboltov
530010 |
530010TJ Poľana Šiba  :  TJ Družstevník Koprivnica
530006 | 27.09.2020 15:00
53000627.09.2020 15:00FK Šarišské Dravce1 : 3FK Široké
530007 | 27.09.2020 15:00
53000727.09.2020 15:00OFK 2010 Kurima0 : 3FK Slovan Kendice
530009 | 27.09.2020 15:00
53000927.09.2020 15:00AŠZ Torysa2 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530011 | 27.09.2020 15:00
53001127.09.2020 15:00OcFK MARHAŇ1 : 0FK FC- Ražňany
530012 | 27.09.2020 15:00
53001227.09.2020 15:00FK Kamenica2 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
9. kolo | 04.10.2020 14:30:00
530017 | 03.10.2020 14:30
53001703.10.2020 14:30TJ Busov Gaboltov0 : 3AŠZ Torysa
530013 | 04.10.2020 14:30
53001304.10.2020 14:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ5 : 3FK Šarišské Dravce
530014 | 04.10.2020 14:30
53001404.10.2020 14:30FK FC- Ražňany1 : 0FK Kamenica
530015 | 04.10.2020 14:30
53001504.10.2020 14:30TJ Družstevník Koprivnica3 : 4OcFK MARHAŇ
530016 | 04.10.2020 14:30
53001604.10.2020 14:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves2 : 0TJ Poľana Šiba
530018 | 04.10.2020 14:30
53001804.10.2020 14:30FK Slovan Kendice5 : 0TJ Rozvoj Pušovce
530019 | 04.10.2020 14:30
53001904.10.2020 14:30FK Široké5 : 0OFK 2010 Kurima
10. kolo | 11.10.2020 14:30:00
530022 |
530022AŠZ Torysa  :  FK Slovan Kendice
530020 | 11.10.2020 14:30
53002011.10.2020 14:30FK Šarišské Dravce8 : 1OFK 2010 Kurima
530023 | 11.10.2020 14:30
53002311.10.2020 14:30TJ Poľana Šiba1 : 1TJ Busov Gaboltov
530024 | 11.10.2020 14:30
53002411.10.2020 14:30OcFK MARHAŇ4 : 3OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530025 | 11.10.2020 14:30
53002511.10.2020 14:30FK Kamenica1 : 1TJ Družstevník Koprivnica
530026 | 11.10.2020 14:30
53002611.10.2020 14:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ3 : 1FK FC- Ražňany
530021 | 11.10.2020 14:35
53002111.10.2020 14:35TJ Rozvoj Pušovce2 : 4FK Široké
11. kolo | 18.10.2020 14:00:00
530030 | 17.10.2020 14:00
53003017.10.2020 14:00TJ Busov Gaboltov0 : 0OcFK MARHAŇ
530027 | 18.10.2020 14:00
53002718.10.2020 14:00FK FC- Ražňany0 : 0FK Šarišské Dravce
530028 | 18.10.2020 14:00
53002818.10.2020 14:00TJ Družstevník Koprivnica0 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530029 | 18.10.2020 14:00
53002918.10.2020 14:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves0 : 0FK Kamenica
530031 | 18.10.2020 14:00
53003118.10.2020 14:00FK Slovan Kendice0 : 0TJ Poľana Šiba
530032 | 18.10.2020 14:00
53003218.10.2020 14:00FK Široké0 : 0AŠZ Torysa
530033 | 18.10.2020 14:00
53003318.10.2020 14:00OFK 2010 Kurima0 : 0TJ Rozvoj Pušovce
12. kolo | 25.10.2020 14:00:00
530034 | 25.10.2020 14:00
53003425.10.2020 14:00FK Šarišské Dravce  :  TJ Rozvoj Pušovce
530035 | 25.10.2020 14:00
53003525.10.2020 14:00AŠZ Torysa  :  OFK 2010 Kurima
530036 | 25.10.2020 14:00
53003625.10.2020 14:00TJ Poľana Šiba  :  FK Široké
530037 | 25.10.2020 14:00
53003725.10.2020 14:00OcFK MARHAŇ  :  FK Slovan Kendice
530038 | 25.10.2020 14:00
53003825.10.2020 14:00FK Kamenica  :  TJ Busov Gaboltov
530039 | 25.10.2020 14:00
53003925.10.2020 14:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530040 | 25.10.2020 14:00
53004025.10.2020 14:00FK FC- Ražňany  :  TJ Družstevník Koprivnica
13. kolo | 01.11.2020 13:30:00
530043 | 31.10.2020 14:00
53004331.10.2020 14:00TJ Busov Gaboltov  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530041 | 01.11.2020 13:30
53004101.11.2020 13:30TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Šarišské Dravce
530042 | 01.11.2020 13:30
53004201.11.2020 13:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK FC- Ražňany
530044 | 01.11.2020 13:30
53004401.11.2020 13:30FK Slovan Kendice  :  FK Kamenica
530045 | 01.11.2020 13:30
53004501.11.2020 13:30FK Široké  :  OcFK MARHAŇ
530046 | 01.11.2020 13:30
53004601.11.2020 13:30OFK 2010 Kurima  :  TJ Poľana Šiba
530047 | 01.11.2020 13:30
53004701.11.2020 13:30TJ Rozvoj Pušovce  :  AŠZ Torysa
14. kolo | 08.11.2020 13:30:00
530053 | 07.11.2020 13:30
53005307.11.2020 13:30TJ Busov Gaboltov  :  FK FC- Ražňany
530048 | 08.11.2020 13:30
53004808.11.2020 13:30FK Šarišské Dravce  :  AŠZ Torysa
530049 | 08.11.2020 13:30
53004908.11.2020 13:30TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ Poľana Šiba
530050 | 08.11.2020 13:30
53005008.11.2020 13:30OcFK MARHAŇ  :  OFK 2010 Kurima
530051 | 08.11.2020 13:30
53005108.11.2020 13:30FK Široké  :  FK Kamenica
530052 | 08.11.2020 13:30
53005208.11.2020 13:30FK Slovan Kendice  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530054 | 08.11.2020 13:30
53005408.11.2020 13:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  TJ Družstevník Koprivnica
15. kolo | 04.04.2021 15:30:00
530055 | 04.04.2021 15:30
53005504.04.2021 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK Šarišské Dravce
530056 | 04.04.2021 15:30
53005604.04.2021 15:30TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Busov Gaboltov
530057 | 04.04.2021 15:30
53005704.04.2021 15:30FK FC- Ražňany  :  FK Slovan Kendice
530058 | 04.04.2021 15:30
53005804.04.2021 15:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  FK Široké
530059 | 04.04.2021 15:30
53005904.04.2021 15:30FK Kamenica  :  OFK 2010 Kurima
530060 | 04.04.2021 15:30
53006004.04.2021 15:30OcFK MARHAŇ  :  TJ Rozvoj Pušovce
530061 | 04.04.2021 15:30
53006104.04.2021 15:30TJ Poľana Šiba  :  AŠZ Torysa
16. kolo | 11.04.2021 15:30:00
530068 | 10.04.2021 15:30
53006810.04.2021 15:30TJ Busov Gaboltov  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530062 | 11.04.2021 15:30
53006211.04.2021 15:30FK Šarišské Dravce  :  TJ Poľana Šiba
530063 | 11.04.2021 15:30
53006311.04.2021 15:30AŠZ Torysa  :  OcFK MARHAŇ
530064 | 11.04.2021 15:30
53006411.04.2021 15:30TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Kamenica
530065 | 11.04.2021 15:30
53006511.04.2021 15:30OFK 2010 Kurima  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530066 | 11.04.2021 15:30
53006611.04.2021 15:30FK Široké  :  FK FC- Ražňany
530067 | 11.04.2021 15:30
53006711.04.2021 15:30FK Slovan Kendice  :  TJ Družstevník Koprivnica
17. kolo | 18.04.2021 16:00:00
530069 | 17.04.2021 16:00
53006917.04.2021 16:00TJ Busov Gaboltov  :  FK Šarišské Dravce
530070 | 18.04.2021 16:00
53007018.04.2021 16:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK Slovan Kendice
530071 | 18.04.2021 16:00
53007118.04.2021 16:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Široké
530072 | 18.04.2021 16:00
53007218.04.2021 16:00FK FC- Ražňany  :  OFK 2010 Kurima
530073 | 18.04.2021 16:00
53007318.04.2021 16:00TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530074 | 18.04.2021 16:00
53007418.04.2021 16:00FK Kamenica  :  AŠZ Torysa
530075 | 18.04.2021 16:00
53007518.04.2021 16:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Poľana Šiba
18. kolo | 25.04.2021 16:00:00
530076 | 25.04.2021 16:00
53007625.04.2021 16:00FK Šarišské Dravce  :  OcFK MARHAŇ
530077 | 25.04.2021 16:00
53007725.04.2021 16:00TJ Poľana Šiba  :  FK Kamenica
530078 | 25.04.2021 16:00
53007825.04.2021 16:00AŠZ Torysa  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530079 | 25.04.2021 16:00
53007925.04.2021 16:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK FC- Ražňany
530080 | 25.04.2021 16:00
53008025.04.2021 16:00OFK 2010 Kurima  :  TJ Družstevník Koprivnica
530081 | 25.04.2021 16:00
53008125.04.2021 16:00FK Široké  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530082 | 25.04.2021 16:00
53008225.04.2021 16:00FK Slovan Kendice  :  TJ Busov Gaboltov
19. kolo | 02.05.2021 16:30:00
530084 | 01.05.2021 16:30
53008401.05.2021 16:30TJ Busov Gaboltov  :  FK Široké
530083 | 02.05.2021 16:30
53008302.05.2021 16:30FK Slovan Kendice  :  FK Šarišské Dravce
530085 | 02.05.2021 16:30
53008502.05.2021 16:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  OFK 2010 Kurima
530086 | 02.05.2021 16:30
53008602.05.2021 16:30TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Rozvoj Pušovce
530087 | 02.05.2021 16:30
53008702.05.2021 16:30FK FC- Ražňany  :  AŠZ Torysa
530088 | 02.05.2021 16:30
53008802.05.2021 16:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Poľana Šiba
530089 | 02.05.2021 16:30
53008902.05.2021 16:30FK Kamenica  :  OcFK MARHAŇ
20. kolo | 09.05.2021 16:30:00
530090 | 09.05.2021 16:30
53009009.05.2021 16:30FK Šarišské Dravce  :  FK Kamenica
530091 | 09.05.2021 16:30
53009109.05.2021 16:30OcFK MARHAŇ  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530092 | 09.05.2021 16:30
53009209.05.2021 16:30TJ Poľana Šiba  :  FK FC- Ražňany
530093 | 09.05.2021 16:30
53009309.05.2021 16:30AŠZ Torysa  :  TJ Družstevník Koprivnica
530094 | 09.05.2021 16:30
53009409.05.2021 16:30TJ Rozvoj Pušovce  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530095 | 09.05.2021 16:30
53009509.05.2021 16:30OFK 2010 Kurima  :  TJ Busov Gaboltov
530096 | 09.05.2021 16:30
53009609.05.2021 16:30FK Široké  :  FK Slovan Kendice
21. kolo | 16.05.2021 17:00:00
530099 | 15.05.2021 16:30
53009915.05.2021 16:30TJ Busov Gaboltov  :  TJ Rozvoj Pušovce
530097 | 16.05.2021 17:00
53009716.05.2021 17:00FK Široké  :  FK Šarišské Dravce
530098 | 16.05.2021 17:00
53009816.05.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  OFK 2010 Kurima
530100 | 16.05.2021 17:00
53010016.05.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  AŠZ Torysa
530101 | 16.05.2021 17:00
53010116.05.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Poľana Šiba
530102 | 16.05.2021 17:00
53010216.05.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  OcFK MARHAŇ
530103 | 16.05.2021 17:00
53010316.05.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  FK Kamenica
22. kolo | 23.05.2021 17:00:00
530104 | 23.05.2021 17:00
53010423.05.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530105 | 23.05.2021 17:00
53010523.05.2021 17:00FK Kamenica  :  FK FC- Ražňany
530106 | 23.05.2021 17:00
53010623.05.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Družstevník Koprivnica
530107 | 23.05.2021 17:00
53010723.05.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530108 | 23.05.2021 17:00
53010823.05.2021 17:00AŠZ Torysa  :  TJ Busov Gaboltov
530109 | 23.05.2021 17:00
53010923.05.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Slovan Kendice
530110 | 23.05.2021 17:00
53011023.05.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  FK Široké
23. kolo | 30.05.2021 17:00:00
530114 | 29.05.2021 17:00
53011429.05.2021 17:00TJ Busov Gaboltov  :  TJ Poľana Šiba
530111 | 30.05.2021 17:00
53011130.05.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  FK Šarišské Dravce
530112 | 30.05.2021 17:00
53011230.05.2021 17:00FK Široké  :  TJ Rozvoj Pušovce
530113 | 30.05.2021 17:00
53011330.05.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  AŠZ Torysa
530115 | 30.05.2021 17:00
53011530.05.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  OcFK MARHAŇ
530116 | 30.05.2021 17:00
53011630.05.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Kamenica
530117 | 30.05.2021 17:00
53011730.05.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
24. kolo | 06.06.2021 17:00:00
530118 | 06.06.2021 17:00
53011806.06.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  FK FC- Ražňany
530119 | 06.06.2021 17:00
53011906.06.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Družstevník Koprivnica
530120 | 06.06.2021 17:00
53012006.06.2021 17:00FK Kamenica  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530121 | 06.06.2021 17:00
53012106.06.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Busov Gaboltov
530122 | 06.06.2021 17:00
53012206.06.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  FK Slovan Kendice
530123 | 06.06.2021 17:00
53012306.06.2021 17:00AŠZ Torysa  :  FK Široké
530124 | 06.06.2021 17:00
53012406.06.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  OFK 2010 Kurima
25. kolo | 13.06.2021 17:00:00
530129 | 12.06.2021 17:00
53012912.06.2021 17:00TJ Busov Gaboltov  :  FK Kamenica
530125 | 13.06.2021 17:00
53012513.06.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Šarišské Dravce
530126 | 13.06.2021 17:00
53012613.06.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  AŠZ Torysa
530127 | 13.06.2021 17:00
53012713.06.2021 17:00FK Široké  :  TJ Poľana Šiba
530128 | 13.06.2021 17:00
53012813.06.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  OcFK MARHAŇ
530130 | 13.06.2021 17:00
53013013.06.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530131 | 13.06.2021 17:00
53013113.06.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK FC- Ražňany
26. kolo | 20.06.2021 17:00:00
530132 | 20.06.2021 17:00
53013220.06.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  TJ Družstevník Koprivnica
530133 | 20.06.2021 17:00
53013320.06.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530134 | 20.06.2021 17:00
53013420.06.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Busov Gaboltov
530135 | 20.06.2021 17:00
53013520.06.2021 17:00FK Kamenica  :  FK Slovan Kendice
530136 | 20.06.2021 17:00
53013620.06.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  FK Široké
530137 | 20.06.2021 17:00
53013720.06.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  OFK 2010 Kurima
530138 | 20.06.2021 17:00
53013820.06.2021 17:00AŠZ Torysa  :  TJ Rozvoj Pušovce

JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ
1. kolo | 09.08.2020 16:30:00
529957 | 09.08.2020 16:30
52995709.08.2020 16:30AŠZ Torysa2 : 1FK Šarišské Dravce
529958 | 09.08.2020 16:30
52995809.08.2020 16:30TJ Poľana Šiba6 : 1TJ Rozvoj Pušovce
529959 | 09.08.2020 16:30
52995909.08.2020 16:30OFK 2010 Kurima0 : 1OcFK MARHAŇ
529960 | 09.08.2020 16:30
52996009.08.2020 16:30FK Kamenica3 : 4FK Široké
529961 | 09.08.2020 16:30
52996109.08.2020 16:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ1 : 0FK Slovan Kendice
529962 | 09.08.2020 16:30
52996209.08.2020 16:30FK FC- Ražňany5 : 1TJ Busov Gaboltov
529963 | 09.08.2020 16:30
52996309.08.2020 16:30TJ Družstevník Koprivnica3 : 0OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
2. kolo | 16.08.2020 16:00:00
529965 | 15.08.2020 16:30
52996515.08.2020 16:30TJ Busov Gaboltov0 : 0TJ Družstevník Koprivnica
529964 | 16.08.2020 16:00
52996416.08.2020 16:00FK Šarišské Dravce5 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529966 | 16.08.2020 16:00
52996616.08.2020 16:00FK Slovan Kendice2 : 1FK FC- Ražňany
529967 | 16.08.2020 16:00
52996716.08.2020 16:00FK Široké1 : 1TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529968 | 16.08.2020 16:00
52996816.08.2020 16:00OFK 2010 Kurima2 : 1FK Kamenica
529969 | 16.08.2020 16:00
52996916.08.2020 16:00TJ Rozvoj Pušovce2 : 2OcFK MARHAŇ
529970 | 16.08.2020 16:00
52997016.08.2020 16:00AŠZ Torysa3 : 0TJ Poľana Šiba
3. kolo | 23.08.2020 16:00:00
529971 | 23.08.2020 16:00
52997123.08.2020 16:00TJ Poľana Šiba2 : 2FK Šarišské Dravce
529972 | 23.08.2020 16:00
52997223.08.2020 16:00OcFK MARHAŇ2 : 0AŠZ Torysa
529973 | 23.08.2020 16:00
52997323.08.2020 16:00FK Kamenica3 : 3TJ Rozvoj Pušovce
529974 | 23.08.2020 16:00
52997423.08.2020 16:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ3 : 1OFK 2010 Kurima
529975 | 23.08.2020 16:00
52997523.08.2020 16:00FK FC- Ražňany3 : 0FK Široké
529976 | 23.08.2020 16:00
52997623.08.2020 16:00TJ Družstevník Koprivnica4 : 2FK Slovan Kendice
529977 | 15.09.2020 15:30
52997715.09.2020 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves2 : 3TJ Busov Gaboltov
4. kolo | 30.08.2020 16:00:00
529978 | 30.08.2020 16:00
52997830.08.2020 16:00FK Šarišské Dravce4 : 2TJ Busov Gaboltov
529979 | 30.08.2020 16:00
52997930.08.2020 16:00FK Slovan Kendice3 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529980 | 30.08.2020 16:00
52998030.08.2020 16:00FK Široké0 : 2TJ Družstevník Koprivnica
529981 | 30.08.2020 16:00
52998130.08.2020 16:00OFK 2010 Kurima0 : 4FK FC- Ražňany
529982 | 30.08.2020 16:00
52998230.08.2020 16:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ5 : 2TJ Rozvoj Pušovce
529983 | 30.08.2020 16:00
52998330.08.2020 16:00AŠZ Torysa3 : 2FK Kamenica
529984 | 30.08.2020 16:00
52998430.08.2020 16:00TJ Poľana Šiba1 : 0OcFK MARHAŇ
5. kolo | 06.09.2020 15:30:00
529991 | 05.09.2020 15:30
52999105.09.2020 15:30TJ Busov Gaboltov2 : 4FK Slovan Kendice
529985 | 06.09.2020 15:30
52998506.09.2020 15:30OcFK MARHAŇ4 : 1FK Šarišské Dravce
529986 | 06.09.2020 15:30
52998606.09.2020 15:30FK Kamenica2 : 1TJ Poľana Šiba
529987 | 06.09.2020 15:30
52998706.09.2020 15:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ2 : 2AŠZ Torysa
529988 | 06.09.2020 15:30
52998806.09.2020 15:30FK FC- Ražňany4 : 0TJ Rozvoj Pušovce
529989 | 06.09.2020 15:30
52998906.09.2020 15:30TJ Družstevník Koprivnica1 : 1OFK 2010 Kurima
529990 | 06.09.2020 15:30
52999006.09.2020 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves5 : 1FK Široké
6. kolo | 13.09.2020 15:30:00
529992 | 13.09.2020 15:30
52999213.09.2020 15:30FK Šarišské Dravce1 : 4FK Slovan Kendice
529993 | 13.09.2020 15:30
52999313.09.2020 15:30FK Široké3 : 6TJ Busov Gaboltov
529994 | 13.09.2020 15:30
52999413.09.2020 15:30OFK 2010 Kurima1 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
529995 | 13.09.2020 15:30
52999513.09.2020 15:30TJ Rozvoj Pušovce2 : 5TJ Družstevník Koprivnica
529996 | 13.09.2020 15:30
52999613.09.2020 15:30AŠZ Torysa0 : 5FK FC- Ražňany
529997 | 13.09.2020 15:30
52999713.09.2020 15:30TJ Poľana Šiba2 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
529998 | 13.09.2020 15:30
52999813.09.2020 15:30OcFK MARHAŇ2 : 1FK Kamenica
7. kolo | 20.09.2020 15:00:00
530004 | 19.09.2020 15:00
53000419.09.2020 15:00TJ Busov Gaboltov3 : 0OFK 2010 Kurima
529999 | 20.09.2020 15:00
52999920.09.2020 15:00FK Kamenica3 : 2FK Šarišské Dravce
530000 | 20.09.2020 15:00
53000020.09.2020 15:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ2 : 1OcFK MARHAŇ
530001 | 20.09.2020 15:00
53000120.09.2020 15:00FK FC- Ražňany2 : 0TJ Poľana Šiba
530002 | 20.09.2020 15:00
53000220.09.2020 15:00TJ Družstevník Koprivnica2 : 1AŠZ Torysa
530003 | 20.09.2020 15:00
53000320.09.2020 15:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves5 : 2TJ Rozvoj Pušovce
530005 | 20.09.2020 15:00
53000520.09.2020 15:00FK Slovan Kendice1 : 0FK Široké
8. kolo | 27.09.2020 15:00:00
530008 |
530008TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ Busov Gaboltov
530010 |
530010TJ Poľana Šiba  :  TJ Družstevník Koprivnica
530006 | 27.09.2020 15:00
53000627.09.2020 15:00FK Šarišské Dravce1 : 3FK Široké
530007 | 27.09.2020 15:00
53000727.09.2020 15:00OFK 2010 Kurima0 : 3FK Slovan Kendice
530009 | 27.09.2020 15:00
53000927.09.2020 15:00AŠZ Torysa2 : 1OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530011 | 27.09.2020 15:00
53001127.09.2020 15:00OcFK MARHAŇ1 : 0FK FC- Ražňany
530012 | 27.09.2020 15:00
53001227.09.2020 15:00FK Kamenica2 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
9. kolo | 04.10.2020 14:30:00
530017 | 03.10.2020 14:30
53001703.10.2020 14:30TJ Busov Gaboltov0 : 3AŠZ Torysa
530013 | 04.10.2020 14:30
53001304.10.2020 14:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ5 : 3FK Šarišské Dravce
530014 | 04.10.2020 14:30
53001404.10.2020 14:30FK FC- Ražňany1 : 0FK Kamenica
530015 | 04.10.2020 14:30
53001504.10.2020 14:30TJ Družstevník Koprivnica3 : 4OcFK MARHAŇ
530016 | 04.10.2020 14:30
53001604.10.2020 14:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves2 : 0TJ Poľana Šiba
530018 | 04.10.2020 14:30
53001804.10.2020 14:30FK Slovan Kendice5 : 0TJ Rozvoj Pušovce
530019 | 04.10.2020 14:30
53001904.10.2020 14:30FK Široké5 : 0OFK 2010 Kurima
10. kolo | 11.10.2020 14:30:00
530022 |
530022AŠZ Torysa  :  FK Slovan Kendice
530020 | 11.10.2020 14:30
53002011.10.2020 14:30FK Šarišské Dravce8 : 1OFK 2010 Kurima
530023 | 11.10.2020 14:30
53002311.10.2020 14:30TJ Poľana Šiba1 : 1TJ Busov Gaboltov
530024 | 11.10.2020 14:30
53002411.10.2020 14:30OcFK MARHAŇ4 : 3OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530025 | 11.10.2020 14:30
53002511.10.2020 14:30FK Kamenica1 : 1TJ Družstevník Koprivnica
530026 | 11.10.2020 14:30
53002611.10.2020 14:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ3 : 1FK FC- Ražňany
530021 | 11.10.2020 14:35
53002111.10.2020 14:35TJ Rozvoj Pušovce2 : 4FK Široké
11. kolo | 18.10.2020 14:00:00
530030 | 17.10.2020 14:00
53003017.10.2020 14:00TJ Busov Gaboltov0 : 0OcFK MARHAŇ
530027 | 18.10.2020 14:00
53002718.10.2020 14:00FK FC- Ražňany0 : 0FK Šarišské Dravce
530028 | 18.10.2020 14:00
53002818.10.2020 14:00TJ Družstevník Koprivnica0 : 0TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530029 | 18.10.2020 14:00
53002918.10.2020 14:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves0 : 0FK Kamenica
530031 | 18.10.2020 14:00
53003118.10.2020 14:00FK Slovan Kendice0 : 0TJ Poľana Šiba
530032 | 18.10.2020 14:00
53003218.10.2020 14:00FK Široké0 : 0AŠZ Torysa
530033 | 18.10.2020 14:00
53003318.10.2020 14:00OFK 2010 Kurima0 : 0TJ Rozvoj Pušovce
12. kolo | 25.10.2020 14:00:00
530034 | 25.10.2020 14:00
53003425.10.2020 14:00FK Šarišské Dravce  :  TJ Rozvoj Pušovce
530035 | 25.10.2020 14:00
53003525.10.2020 14:00AŠZ Torysa  :  OFK 2010 Kurima
530036 | 25.10.2020 14:00
53003625.10.2020 14:00TJ Poľana Šiba  :  FK Široké
530037 | 25.10.2020 14:00
53003725.10.2020 14:00OcFK MARHAŇ  :  FK Slovan Kendice
530038 | 25.10.2020 14:00
53003825.10.2020 14:00FK Kamenica  :  TJ Busov Gaboltov
530039 | 25.10.2020 14:00
53003925.10.2020 14:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530040 | 25.10.2020 14:00
53004025.10.2020 14:00FK FC- Ražňany  :  TJ Družstevník Koprivnica
13. kolo | 01.11.2020 13:30:00
530043 | 31.10.2020 14:00
53004331.10.2020 14:00TJ Busov Gaboltov  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530041 | 01.11.2020 13:30
53004101.11.2020 13:30TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Šarišské Dravce
530042 | 01.11.2020 13:30
53004201.11.2020 13:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK FC- Ražňany
530044 | 01.11.2020 13:30
53004401.11.2020 13:30FK Slovan Kendice  :  FK Kamenica
530045 | 01.11.2020 13:30
53004501.11.2020 13:30FK Široké  :  OcFK MARHAŇ
530046 | 01.11.2020 13:30
53004601.11.2020 13:30OFK 2010 Kurima  :  TJ Poľana Šiba
530047 | 01.11.2020 13:30
53004701.11.2020 13:30TJ Rozvoj Pušovce  :  AŠZ Torysa
14. kolo | 08.11.2020 13:30:00
530053 | 07.11.2020 13:30
53005307.11.2020 13:30TJ Busov Gaboltov  :  FK FC- Ražňany
530048 | 08.11.2020 13:30
53004808.11.2020 13:30FK Šarišské Dravce  :  AŠZ Torysa
530049 | 08.11.2020 13:30
53004908.11.2020 13:30TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ Poľana Šiba
530050 | 08.11.2020 13:30
53005008.11.2020 13:30OcFK MARHAŇ  :  OFK 2010 Kurima
530051 | 08.11.2020 13:30
53005108.11.2020 13:30FK Široké  :  FK Kamenica
530052 | 08.11.2020 13:30
53005208.11.2020 13:30FK Slovan Kendice  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530054 | 08.11.2020 13:30
53005408.11.2020 13:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  TJ Družstevník Koprivnica
15. kolo | 04.04.2021 15:30:00
530055 | 04.04.2021 15:30
53005504.04.2021 15:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK Šarišské Dravce
530056 | 04.04.2021 15:30
53005604.04.2021 15:30TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Busov Gaboltov
530057 | 04.04.2021 15:30
53005704.04.2021 15:30FK FC- Ražňany  :  FK Slovan Kendice
530058 | 04.04.2021 15:30
53005804.04.2021 15:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  FK Široké
530059 | 04.04.2021 15:30
53005904.04.2021 15:30FK Kamenica  :  OFK 2010 Kurima
530060 | 04.04.2021 15:30
53006004.04.2021 15:30OcFK MARHAŇ  :  TJ Rozvoj Pušovce
530061 | 04.04.2021 15:30
53006104.04.2021 15:30TJ Poľana Šiba  :  AŠZ Torysa
16. kolo | 11.04.2021 15:30:00
530068 | 10.04.2021 15:30
53006810.04.2021 15:30TJ Busov Gaboltov  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530062 | 11.04.2021 15:30
53006211.04.2021 15:30FK Šarišské Dravce  :  TJ Poľana Šiba
530063 | 11.04.2021 15:30
53006311.04.2021 15:30AŠZ Torysa  :  OcFK MARHAŇ
530064 | 11.04.2021 15:30
53006411.04.2021 15:30TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Kamenica
530065 | 11.04.2021 15:30
53006511.04.2021 15:30OFK 2010 Kurima  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530066 | 11.04.2021 15:30
53006611.04.2021 15:30FK Široké  :  FK FC- Ražňany
530067 | 11.04.2021 15:30
53006711.04.2021 15:30FK Slovan Kendice  :  TJ Družstevník Koprivnica
17. kolo | 18.04.2021 16:00:00
530069 | 17.04.2021 16:00
53006917.04.2021 16:00TJ Busov Gaboltov  :  FK Šarišské Dravce
530070 | 18.04.2021 16:00
53007018.04.2021 16:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  FK Slovan Kendice
530071 | 18.04.2021 16:00
53007118.04.2021 16:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Široké
530072 | 18.04.2021 16:00
53007218.04.2021 16:00FK FC- Ražňany  :  OFK 2010 Kurima
530073 | 18.04.2021 16:00
53007318.04.2021 16:00TJ Rozvoj Pušovce  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530074 | 18.04.2021 16:00
53007418.04.2021 16:00FK Kamenica  :  AŠZ Torysa
530075 | 18.04.2021 16:00
53007518.04.2021 16:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Poľana Šiba
18. kolo | 25.04.2021 16:00:00
530076 | 25.04.2021 16:00
53007625.04.2021 16:00FK Šarišské Dravce  :  OcFK MARHAŇ
530077 | 25.04.2021 16:00
53007725.04.2021 16:00TJ Poľana Šiba  :  FK Kamenica
530078 | 25.04.2021 16:00
53007825.04.2021 16:00AŠZ Torysa  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530079 | 25.04.2021 16:00
53007925.04.2021 16:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK FC- Ražňany
530080 | 25.04.2021 16:00
53008025.04.2021 16:00OFK 2010 Kurima  :  TJ Družstevník Koprivnica
530081 | 25.04.2021 16:00
53008125.04.2021 16:00FK Široké  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530082 | 25.04.2021 16:00
53008225.04.2021 16:00FK Slovan Kendice  :  TJ Busov Gaboltov
19. kolo | 02.05.2021 16:30:00
530084 | 01.05.2021 16:30
53008401.05.2021 16:30TJ Busov Gaboltov  :  FK Široké
530083 | 02.05.2021 16:30
53008302.05.2021 16:30FK Slovan Kendice  :  FK Šarišské Dravce
530085 | 02.05.2021 16:30
53008502.05.2021 16:30OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  OFK 2010 Kurima
530086 | 02.05.2021 16:30
53008602.05.2021 16:30TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Rozvoj Pušovce
530087 | 02.05.2021 16:30
53008702.05.2021 16:30FK FC- Ražňany  :  AŠZ Torysa
530088 | 02.05.2021 16:30
53008802.05.2021 16:30TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Poľana Šiba
530089 | 02.05.2021 16:30
53008902.05.2021 16:30FK Kamenica  :  OcFK MARHAŇ
20. kolo | 09.05.2021 16:30:00
530090 | 09.05.2021 16:30
53009009.05.2021 16:30FK Šarišské Dravce  :  FK Kamenica
530091 | 09.05.2021 16:30
53009109.05.2021 16:30OcFK MARHAŇ  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530092 | 09.05.2021 16:30
53009209.05.2021 16:30TJ Poľana Šiba  :  FK FC- Ražňany
530093 | 09.05.2021 16:30
53009309.05.2021 16:30AŠZ Torysa  :  TJ Družstevník Koprivnica
530094 | 09.05.2021 16:30
53009409.05.2021 16:30TJ Rozvoj Pušovce  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530095 | 09.05.2021 16:30
53009509.05.2021 16:30OFK 2010 Kurima  :  TJ Busov Gaboltov
530096 | 09.05.2021 16:30
53009609.05.2021 16:30FK Široké  :  FK Slovan Kendice
21. kolo | 16.05.2021 17:00:00
530099 | 15.05.2021 16:30
53009915.05.2021 16:30TJ Busov Gaboltov  :  TJ Rozvoj Pušovce
530097 | 16.05.2021 17:00
53009716.05.2021 17:00FK Široké  :  FK Šarišské Dravce
530098 | 16.05.2021 17:00
53009816.05.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  OFK 2010 Kurima
530100 | 16.05.2021 17:00
53010016.05.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  AŠZ Torysa
530101 | 16.05.2021 17:00
53010116.05.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  TJ Poľana Šiba
530102 | 16.05.2021 17:00
53010216.05.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  OcFK MARHAŇ
530103 | 16.05.2021 17:00
53010316.05.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  FK Kamenica
22. kolo | 23.05.2021 17:00:00
530104 | 23.05.2021 17:00
53010423.05.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530105 | 23.05.2021 17:00
53010523.05.2021 17:00FK Kamenica  :  FK FC- Ražňany
530106 | 23.05.2021 17:00
53010623.05.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Družstevník Koprivnica
530107 | 23.05.2021 17:00
53010723.05.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530108 | 23.05.2021 17:00
53010823.05.2021 17:00AŠZ Torysa  :  TJ Busov Gaboltov
530109 | 23.05.2021 17:00
53010923.05.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Slovan Kendice
530110 | 23.05.2021 17:00
53011023.05.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  FK Široké
23. kolo | 30.05.2021 17:00:00
530114 | 29.05.2021 17:00
53011429.05.2021 17:00TJ Busov Gaboltov  :  TJ Poľana Šiba
530111 | 30.05.2021 17:00
53011130.05.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  FK Šarišské Dravce
530112 | 30.05.2021 17:00
53011230.05.2021 17:00FK Široké  :  TJ Rozvoj Pušovce
530113 | 30.05.2021 17:00
53011330.05.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  AŠZ Torysa
530115 | 30.05.2021 17:00
53011530.05.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  OcFK MARHAŇ
530116 | 30.05.2021 17:00
53011630.05.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK Kamenica
530117 | 30.05.2021 17:00
53011730.05.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
24. kolo | 06.06.2021 17:00:00
530118 | 06.06.2021 17:00
53011806.06.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  FK FC- Ražňany
530119 | 06.06.2021 17:00
53011906.06.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Družstevník Koprivnica
530120 | 06.06.2021 17:00
53012006.06.2021 17:00FK Kamenica  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530121 | 06.06.2021 17:00
53012106.06.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  TJ Busov Gaboltov
530122 | 06.06.2021 17:00
53012206.06.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  FK Slovan Kendice
530123 | 06.06.2021 17:00
53012306.06.2021 17:00AŠZ Torysa  :  FK Široké
530124 | 06.06.2021 17:00
53012406.06.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  OFK 2010 Kurima
25. kolo | 13.06.2021 17:00:00
530129 | 12.06.2021 17:00
53012912.06.2021 17:00TJ Busov Gaboltov  :  FK Kamenica
530125 | 13.06.2021 17:00
53012513.06.2021 17:00TJ Rozvoj Pušovce  :  FK Šarišské Dravce
530126 | 13.06.2021 17:00
53012613.06.2021 17:00OFK 2010 Kurima  :  AŠZ Torysa
530127 | 13.06.2021 17:00
53012713.06.2021 17:00FK Široké  :  TJ Poľana Šiba
530128 | 13.06.2021 17:00
53012813.06.2021 17:00FK Slovan Kendice  :  OcFK MARHAŇ
530130 | 13.06.2021 17:00
53013013.06.2021 17:00OŠK Sokol Chminianska Nová Ves  :  TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
530131 | 13.06.2021 17:00
53013113.06.2021 17:00TJ Družstevník Koprivnica  :  FK FC- Ražňany
26. kolo | 20.06.2021 17:00:00
530132 | 20.06.2021 17:00
53013220.06.2021 17:00FK Šarišské Dravce  :  TJ Družstevník Koprivnica
530133 | 20.06.2021 17:00
53013320.06.2021 17:00FK FC- Ražňany  :  OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
530134 | 20.06.2021 17:00
53013420.06.2021 17:00TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ  :  TJ Busov Gaboltov
530135 | 20.06.2021 17:00
53013520.06.2021 17:00FK Kamenica  :  FK Slovan Kendice
530136 | 20.06.2021 17:00
53013620.06.2021 17:00OcFK MARHAŇ  :  FK Široké
530137 | 20.06.2021 17:00
53013720.06.2021 17:00TJ Poľana Šiba  :  OFK 2010 Kurima
530138 | 20.06.2021 17:00
53013820.06.2021 17:00AŠZ Torysa  :  TJ Rozvoj Pušovce
Tabuľka JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ - JAKO V.liga Šarišská dospelí VsFZ

  KlubZVRPSkóreBK+/-FP
1OcFK MARHAŇ1071221:132214779.86
2FK FC- Ražňany1070326:72113679.25
3FK Slovan Kendice970224:102112973.33
4TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ1062222:152011-180.34
5TJ Družstevník Koprivnica953121:111810371.5
6AŠZ Torysa951316:15169169.96
7FK Široké1041521:24138178.95
8TJ Poľana Šiba932413:13117-472.95
9FK Kamenica1032518:19116-777.11
10TJ Busov Gaboltov932418:22115-171.79
11FK Šarišské Dravce1031628:27104-578.22
12OŠK Sokol Chminianska Nová Ves1031621:24103-276.3
13OFK 2010 Kurima101276:3052-1083.65
14TJ Rozvoj Pušovce902714:3921-773.78