III.liga MŽ U13 - 2021/2022

 

1. kolo

31.07. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
2

-

8
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
31.07. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
3

-

0
ŠK Čierne
ŠK Čierne
31.07. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
1

-

9
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
31.07. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
3

-

0
FK Predmier
FK Predmier
31.07. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
5

-

6
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
01.08. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

7
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
11.08. 17:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

8
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová

2. kolo

07.08. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

16
MFK Bytča
MFK Bytča
07.08. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
6

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
07.08. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
19

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
07.08. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

8
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
08.08. 11:45
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
13

-

1
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
08.08. 15:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

5
FK Rajec
FK Rajec
18.08. 17:00
ŠK Čierne
ŠK Čierne
5

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa

3. kolo

14.08. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
3

-

8
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
14.08. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
3

-

0
ŠK Čierne
ŠK Čierne
14.08. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

5
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
14.08. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
0

-

14
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
14.08. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
8

-

0
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
14.08. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
18

-

0
FK Predmier
FK Predmier
15.08. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
2

-

7
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

4. kolo

21.08. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

3
FK Rajec
FK Rajec
21.08. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
11

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
21.08. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
4

-

15
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
21.08. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
2

-

6
MFK Bytča
MFK Bytča
22.08. 11:45
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
32

-

0
FK Predmier
FK Predmier
22.08. 14:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
15.09. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

5. kolo

28.08. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
1

-

5
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
28.08. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
2

-

3
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
28.08. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

8
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
28.08. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
5

-

2
ŠK Čierne
ŠK Čierne
28.08. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
9

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
29.08. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

17
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
29.08. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
9

-

2
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany

6. kolo

04.09. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
14

-

0
FK Predmier
FK Predmier
04.09. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

3
MFK Bytča
MFK Bytča
04.09. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
10

-

1
ŠK Belá
ŠK Belá
04.09. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
16

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
05.09. 11:45
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
10

-

0
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
05.09. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
1

-

6
FK Rajec
FK Rajec
05.09. 13:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

11
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto

7. kolo

11.09. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
2

-

3
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
11.09. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
2

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
11.09. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
1

-

8
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
11.09. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
2

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
11.09. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
0

-

11
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
12.09. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
13

-

0
ŠK Čierne
ŠK Čierne
30.10. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
1

-

1
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

8. kolo

18.09. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
12

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
18.09. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
5

-

3
MFK Bytča
MFK Bytča
19.09. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
3

-

3
ŠK Belá
ŠK Belá
19.09. 11:45
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
4

-

2
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
19.09. 13:05
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

2
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
06.10. 16:15
ŠK Čierne
ŠK Čierne
3

-

1
FK Predmier
FK Predmier
28.10. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
2

-

8
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto

9. kolo

25.09. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

15
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
25.09. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
1

-

10
FK Rajec
FK Rajec
25.09. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
17

-

3
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
25.09. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

3
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
25.09. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
1

-

4
ŠK Čierne
ŠK Čierne
26.09. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
6

-

3
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
05.10. 16:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
10

-

1
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

10. kolo

02.10. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
1

-

6
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
02.10. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
14

-

0
FK Predmier
FK Predmier
02.10. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
1

-

1
MFK Bytča
MFK Bytča
02.10. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
5

-

2
ŠK Belá
ŠK Belá
03.10. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
1

-

14
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
14.10. 15:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
8

-

1
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
21.10. 16:00
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
8

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

11. kolo

09.10. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
0

-

8
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
09.10. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
7

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
09.10. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
5

-

1
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
10.10. 12:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

0
ŠK Čierne
ŠK Čierne
21.10. 15:45
FK Rajec
FK Rajec
0

-

1
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
21.10. 16:30
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
7

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
28.10. 15:30
ŠK Belá
ŠK Belá
0

-

14
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová

12. kolo

16.10. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

3
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
16.10. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
2

-

1
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
16.10. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
3

-

3
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
16.10. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

8
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
16.10. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
2

-

6
MFK Bytča
MFK Bytča
17.10. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

9
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
27.10. 15:45
FK Rajec
FK Rajec
8

-

0
FK Predmier
FK Predmier

13. kolo

23.10. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
1

-

6
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
23.10. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
1

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
23.10. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
15

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
23.10. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
1

-

2
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
24.10. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
0

-

4
FK Rajec
FK Rajec
31.10. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
0

-

9
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
20.03. 10:45
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

12
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

14. kolo

26.03. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
4

-

1
FK Rajec
FK Rajec
26.03. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
5

-

1
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
26.03. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

4
ŠK Belá
ŠK Belá
26.03. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
2

-

9
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
27.03. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
3

-

5
MFK Bytča
MFK Bytča
27.03. 11:45
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
12

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
27.03. 13:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa

15. kolo

02.04. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
11

-

0
FK Predmier
FK Predmier
02.04. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
4

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
03.04. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
7

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
03.04. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
7

-

7
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
03.04. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
1

-

4
ŠK Čierne
ŠK Čierne
13.04. 16:15
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

9
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
20.04. 16:30
ŠK Belá
ŠK Belá
4

-

1
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov

16. kolo

08.04. 16:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

16
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
09.04. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
13

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
13.04. 17:15
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
5

-

0
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
19.04. 12:30
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

3
FK Rajec
FK Rajec
19.04. 17:45
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

1
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
27.04. 15:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
10

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
28.04. 16:30
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
2

-

12
MFK Bytča
MFK Bytča

17. kolo

16.04. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
1

-

3
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
16.04. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
1

-

4
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
16.04. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
3

-

3
ŠK Čierne
ŠK Čierne
16.04. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
4

-

2
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
16.04. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

11
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
17.04. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

5
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
17.04. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
9

-

1
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov

18. kolo

23.04. 11:35
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
2

-

0
FK Rajec
FK Rajec
23.04. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
2

-

1
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
23.04. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
7

-

0
FK Predmier
FK Predmier
24.04. 11:45
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
20

-

1
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
24.04. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
3

-

2
ŠK Belá
ŠK Belá
24.04. 14:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

7
MFK Bytča
MFK Bytča
28.04. 17:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
4

-

2
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

19. kolo

30.04. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
1

-

14
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
30.04. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

7
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
30.04. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
16

-

2
ŠK Čierne
ŠK Čierne
30.04. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
1

-

6
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
30.04. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
17

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
01.05. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
9

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
05.05. 16:45
ŠK Belá
ŠK Belá
1

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

20. kolo

07.05. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
9

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
07.05. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

7
MFK Bytča
MFK Bytča
07.05. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
10

-

0
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
08.05. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

3
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
08.05. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
2

-

17
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
08.05. 11:45
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
4

-

1
FK Rajec
FK Rajec
08.05. 14:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
3

-

2
FK Predmier
FK Predmier

21. kolo

14.05. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
1

-

3
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
14.05. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
15

-

1
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
14.05. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
1

-

3
FK Rajec
FK Rajec
14.05. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
1

-

1
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
14.05. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
4

-

3
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
14.05. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
1

-

5
ŠK Čierne
ŠK Čierne
15.05. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
3

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

22. kolo

21.05. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
6

-

1
ŠK Belá
ŠK Belá
21.05. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
1

-

2
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
21.05. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
5

-

0
FK Predmier
FK Predmier
22.05. 11:45
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
3

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
22.05. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

18
MFK Bytča
MFK Bytča
22.05. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
4

-

2
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
22.05. 15:05
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

4
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany

23. kolo

26.05. 17:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

3
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
28.05. 11:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
7

-

0
ŠK Čierne
ŠK Čierne
28.05. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
4

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
28.05. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

5
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
28.05. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
4

-

1
FK Rajec
FK Rajec
28.05. 11:45
ŠK Belá
ŠK Belá
5

-

3
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
29.05. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
21

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa

24. kolo

04.06. 11:45
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
9

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
04.06. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
2

-

2
MFK Bytča
MFK Bytča
04.06. 11:45
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
5

-

3
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
05.06. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

1
FK Predmier
FK Predmier
05.06. 11:45
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
08.06. 17:15
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
1

-

2
FK Rajec
FK Rajec
15.06. 17:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

11
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany

25. kolo

11.06. 11:45
MFK Bytča
MFK Bytča
8

-

0
ŠK Belá
ŠK Belá
11.06. 11:45
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

3
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
11.06. 11:45
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
20

-

0
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
11.06. 11:45
FK Predmier
FK Predmier
0

-

6
FK Rajec
FK Rajec
13.06. 17:45
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
3

-

2
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
14.06. 18:15
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
9

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
15.06. 17:30
ŠK Čierne
ŠK Čierne
0

-

3
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová

26. kolo

18.06. 11:45
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
2

-

1
FK Predmier
FK Predmier
18.06. 11:45
FK Rajec
FK Rajec
3

-

1
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
18.06. 11:45
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

5
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
19.06. 11:45
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
6

-

1
MFK Bytča
MFK Bytča
19.06. 11:45
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
11

-

2
ŠK Belá
ŠK Belá
19.06. 11:45
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
0

-

22
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
19.06. 11:45
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

2
ŠK Čierne
ŠK Čierne
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo