1. kolo | |||||
31.07. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 4 | - | 0 | ŠK Čierne |
31.07. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 10 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
31.07. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 1 | - | 14 | FK Slávia Staškov |
31.07. 10:00 | ŠK Belá | 3 | - | 0 | FK Predmier |
31.07. 10:00 | MFK Bytča | 5 | - | 4 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
01.08. 10:00 | ŠK Radoľa | 5 | - | 2 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
11.08. 16:00 | OFK Teplička nad Váhom | 3 | - | 12 | TJ Jednota Bánová |
2. kolo | |||||
07.08. 10:00 | FK Predmier | 1 | - | 1 | MFK Bytča |
07.08. 10:00 | FK Slávia Staškov | 10 | - | 0 | ŠK Belá |
07.08. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 1 | - | 1 | TJ Tatran Oščadnica |
07.08. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 2 | - | 1 | FC JUVENTUS ŽILINA |
08.08. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 4 | - | 2 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
08.08. 13:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 8 | - | 0 | FK Rajec |
18.08. 15:00 | ŠK Čierne | 5 | - | 0 | ŠK Radoľa |
3. kolo | |||||
14.08. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 2 | TJ Jednota Bánová |
14.08. 10:00 | FK Rajec | 0 | - | 1 | ŠK Čierne |
14.08. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 0 | - | 1 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
14.08. 10:00 | ŠK Belá | 2 | - | 1 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
14.08. 10:00 | MFK Bytča | 2 | - | 6 | FK Slávia Staškov |
14.08. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 3 | - | 2 | FK Predmier |
15.08. 10:00 | ŠK Radoľa | 6 | - | 4 | OFK Teplička nad Váhom |
4. kolo | |||||
21.08. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 7 | - | 2 | FK Rajec |
21.08. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 2 | - | 3 | ŠK Radoľa |
21.08. 10:00 | FK Slávia Staškov | 5 | - | 1 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
21.08. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 1 | - | 9 | MFK Bytča |
22.08. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 3 | - | 1 | FK Predmier |
22.08. 13:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 4 | - | 1 | ŠK Belá |
15.09. 10:00 | ŠK Čierne | 2 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
5. kolo | |||||
28.08. 10:00 | FK Predmier | 2 | - | 3 | FK Slávia Staškov |
28.08. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 4 | FC JUVENTUS ŽILINA |
28.08. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 2 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
28.08. 10:00 | ŠK Belá | 6 | - | 0 | ŠK Čierne |
28.08. 10:00 | MFK Bytča | 3 | - | 2 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
29.08. 10:00 | ŠK Radoľa | 3 | - | 7 | TJ Jednota Bánová |
29.08. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 5 | - | 1 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
6. kolo | |||||
04.09. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 4 | - | 2 | FK Predmier |
04.09. 10:00 | ŠK Čierne | 0 | - | 2 | MFK Bytča |
04.09. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 3 | - | 9 | ŠK Belá |
04.09. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 2 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
05.09. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 3 | - | 3 | FK Slávia Staškov |
05.09. 10:00 | ŠK Radoľa | 3 | - | 2 | FK Rajec |
05.09. 12:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 2 | - | 5 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
7. kolo | |||||
11.09. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 8 | TJ Jednota Bánová |
11.09. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 0 | - | 6 | ŠK Radoľa |
11.09. 10:00 | ŠK Belá | 7 | - | 0 | FC JUVENTUS ŽILINA |
11.09. 10:00 | MFK Bytča | 1 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
11.09. 10:00 | FK Slávia Staškov | 3 | - | 3 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
12.09. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 6 | - | 0 | ŠK Čierne |
30.10. 10:00 | FK Predmier | 5 | - | 0 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
8. kolo | |||||
18.09. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
18.09. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 4 | MFK Bytča |
19.09. 10:00 | ŠK Radoľa | 4 | - | 4 | ŠK Belá |
19.09. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 6 | - | 0 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
19.09. 11:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 2 | - | 6 | FK Slávia Staškov |
06.10. 14:30 | ŠK Čierne | 1 | - | 4 | FK Predmier |
28.10. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 8 | - | 2 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
9. kolo | |||||
25.09. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 1 | - | 7 | TJ Jednota Bánová |
25.09. 10:00 | ŠK Belá | 1 | - | 4 | FK Rajec |
25.09. 10:00 | MFK Bytča | 4 | - | 3 | ŠK Radoľa |
25.09. 10:00 | FK Predmier | 6 | - | 0 | OFK Teplička nad Váhom |
25.09. 10:00 | FK Slávia Staškov | 8 | - | 1 | ŠK Čierne |
26.09. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 3 | - | 0 | FC JUVENTUS ŽILINA |
05.10. 15:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 8 | - | 2 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
10. kolo | |||||
02.10. 10:00 | ŠK Čierne | 4 | - | 4 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
02.10. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 4 | FK Predmier |
02.10. 10:00 | FK Rajec | 2 | - | 2 | MFK Bytča |
02.10. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 6 | - | 3 | ŠK Belá |
03.10. 10:00 | ŠK Radoľa | 2 | - | 8 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
14.10. 14:00 | OFK Teplička nad Váhom | 1 | - | 11 | FK Slávia Staškov |
21.10. 14:15 | TJ Jednota Bánová | 1 | - | 0 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
11. kolo | |||||
09.10. 10:00 | FK Slávia Staškov | 7 | - | 0 | FC JUVENTUS ŽILINA |
09.10. 10:00 | MFK Bytča | 4 | - | 1 | TJ Tatran Oščadnica |
09.10. 10:00 | FK Predmier | 3 | - | 1 | ŠK Radoľa |
10.10. 11:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 1 | - | 1 | ŠK Čierne |
21.10. 14:00 | FK Rajec | 0 | - | 4 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
21.10. 14:45 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 4 | - | 5 | OFK Teplička nad Váhom |
28.10. 13:30 | ŠK Belá | 1 | - | 1 | TJ Jednota Bánová |
12. kolo | |||||
16.10. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 3 | - | 1 | ŠK Čierne |
16.10. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 6 | - | 7 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
16.10. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 2 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
16.10. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 3 | - | 3 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
16.10. 10:00 | ŠK Belá | 6 | - | 3 | MFK Bytča |
17.10. 10:00 | ŠK Radoľa | 2 | - | 4 | FK Slávia Staškov |
27.10. 14:00 | FK Rajec | 1 | - | 2 | FK Predmier |
13. kolo | |||||
23.10. 10:00 | MFK Bytča | 0 | - | 8 | TJ Jednota Bánová |
23.10. 10:00 | FK Predmier | 3 | - | 1 | TJ Tatran Oščadnica |
23.10. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 5 | - | 1 | ŠK Radoľa |
23.10. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 1 | - | 2 | ŠK Čierne |
24.10. 10:00 | FK Rajec | 0 | - | 4 | FK Slávia Staškov |
31.10. 10:00 | ŠK Belá | 2 | - | 4 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
20.03. 09:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 3 | - | 2 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
14. kolo | |||||
26.03. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 5 | - | 0 | FK Rajec |
26.03. 10:00 | FK Predmier | 5 | - | 2 | ŠK Belá |
26.03. 10:00 | ŠK Čierne | 0 | - | 6 | FC JUVENTUS ŽILINA |
26.03. 10:10 | FK Slávia Staškov | 12 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
27.03. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 0 | - | 4 | MFK Bytča |
27.03. 10:00 | TJ Jednota Bánová | 8 | - | 3 | OFK Teplička nad Váhom |
27.03. 11:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 2 | - | 2 | ŠK Radoľa |
15. kolo | |||||
02.04. 10:00 | MFK Bytča | 5 | - | 1 | FK Predmier |
02.04. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 0 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
03.04. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 6 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
03.04. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 0 | - | 4 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
03.04. 10:00 | ŠK Radoľa | 3 | - | 0 | ŠK Čierne |
13.04. 14:30 | TJ Tatran Oščadnica | 2 | - | 12 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
20.04. 14:30 | ŠK Belá | 0 | - | 7 | FK Slávia Staškov |
16. kolo | |||||
08.04. 15:00 | FK Predmier | 1 | - | 0 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
09.04. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 5 | - | 1 | ŠK Radoľa |
13.04. 15:30 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 6 | - | 0 | FC JUVENTUS ŽILINA |
19.04. 10:45 | ŠK Čierne | 1 | - | 3 | FK Rajec |
19.04. 16:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 3 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
27.04. 14:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 2 | - | 1 | ŠK Belá |
28.04. 14:30 | FK Slávia Staškov | 6 | - | 0 | MFK Bytča |
17. kolo | |||||
16.04. 10:00 | ŠK Belá | 4 | - | 1 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
16.04. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 2 | - | 2 | ŠK Čierne |
16.04. 10:00 | FK Rajec | 4 | - | 1 | OFK Teplička nad Váhom |
16.04. 10:00 | FK Predmier | 1 | - | 7 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
17.04. 10:00 | ŠK Radoľa | 3 | - | 10 | FC JUVENTUS ŽILINA |
17.04. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 1 | - | 3 | FK Slávia Staškov |
12.05. 16:00 | MFK Bytča | 1 | - | 2 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
18. kolo | |||||
23.04. 09:50 | FC JUVENTUS ŽILINA | 2 | - | 1 | FK Rajec |
23.04. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 3 | - | 1 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
23.04. 10:00 | FK Slávia Staškov | 8 | - | 1 | FK Predmier |
24.04. 10:00 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 7 | - | 1 | ŠK Radoľa |
24.04. 10:00 | ŠK Čierne | 4 | - | 3 | ŠK Belá |
24.04. 12:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 1 | - | 2 | MFK Bytča |
28.04. 16:00 | OFK Teplička nad Váhom | 7 | - | 4 | TJ Tatran Oščadnica |
19. kolo | |||||
30.04. 10:00 | FK Slávia Staškov | 4 | - | 4 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
30.04. 10:00 | FK Predmier | 1 | - | 2 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
30.04. 10:00 | MFK Bytča | 8 | - | 0 | ŠK Čierne |
30.04. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 3 | - | 1 | FC JUVENTUS ŽILINA |
30.04. 10:00 | FK Rajec | 3 | - | 1 | ŠK Radoľa |
01.05. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 11 | - | 3 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
05.05. 15:00 | ŠK Belá | 2 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
20. kolo | |||||
07.05. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 2 | - | 1 | ŠK Belá |
07.05. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 2 | - | 5 | MFK Bytča |
07.05. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 1 | - | 8 | FK Slávia Staškov |
08.05. 10:00 | ŠK Radoľa | 9 | - | 1 | TJ Tatran Oščadnica |
08.05. 10:00 | ŠK Čierne | 1 | - | 7 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
08.05. 10:00 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 13 | - | 0 | FK Rajec |
08.05. 13:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 0 | - | 10 | FK Predmier |
21. kolo | |||||
14.05. 10:00 | MFK Bytča | 4 | - | 2 | FC JUVENTUS ŽILINA |
14.05. 10:00 | ŠK Belá | 1 | - | 2 | ŠK Radoľa |
14.05. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 1 | - | 4 | FK Rajec |
14.05. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 2 | - | 3 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
14.05. 10:00 | FK Slávia Staškov | 9 | - | 0 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
14.05. 10:00 | FK Predmier | 3 | - | 1 | ŠK Čierne |
15.05. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 10 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
22. kolo | |||||
21.05. 10:00 | FK Rajec | 1 | - | 4 | ŠK Belá |
21.05. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 3 | MŠK Kysucké Nové Mesto |
21.05. 10:00 | OFK Teplička nad Váhom | 3 | - | 3 | FK Predmier |
22.05. 10:00 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 16 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
22.05. 10:00 | ŠK Radoľa | 2 | - | 8 | MFK Bytča |
22.05. 10:00 | ŠK Čierne | 0 | - | 8 | FK Slávia Staškov |
22.05. 13:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 2 | - | 0 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
23. kolo | |||||
26.05. 15:30 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 1 | - | 4 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
28.05. 10:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 10 | - | 2 | ŠK Čierne |
28.05. 10:00 | FK Slávia Staškov | 17 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |
28.05. 10:00 | FK Predmier | 3 | - | 1 | FC JUVENTUS ŽILINA |
28.05. 10:00 | MFK Bytča | 10 | - | 0 | FK Rajec |
28.05. 10:00 | ŠK Belá | 4 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
29.05. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 5 | - | 1 | ŠK Radoľa |
24. kolo | |||||
04.06. 10:00 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 9 | - | 2 | ŠK Belá |
04.06. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 2 | - | 5 | MFK Bytča |
04.06. 10:00 | FC JUVENTUS ŽILINA | 0 | - | 9 | FK Slávia Staškov |
05.06. 10:00 | ŠK Radoľa | 2 | - | 2 | FK Predmier |
05.06. 10:00 | ŠK Čierne | 1 | - | 0 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou |
08.06. 15:30 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 3 | - | 2 | FK Rajec |
15.06. 16:00 | OFK Teplička nad Váhom | 3 | - | 10 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
25. kolo | |||||
11.06. 10:00 | MFK Bytča | 9 | - | 0 | ŠK Belá |
11.06. 10:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 1 | - | 1 | OFK Teplička nad Váhom |
11.06. 10:00 | FK Slávia Staškov | 10 | - | 1 | ŠK Radoľa |
11.06. 10:00 | FK Predmier | 8 | - | 3 | FK Rajec |
13.06. 16:00 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany | 11 | - | 2 | FC JUVENTUS ŽILINA |
14.06. 16:30 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 11 | - | 0 | TJ Tatran Oščadnica |
15.06. 15:30 | ŠK Čierne | 0 | - | 3 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová |
26. kolo | |||||
18.06. 10:00 | TJ Tatran Oščadnica | 1 | - | 3 | FK Predmier |
18.06. 10:00 | FK Slávia Staškov | 10 | - | 0 | FK Rajec |
18.06. 10:00 | TJ Snaha Zborov nad Bystricou | 3 | - | 2 | FC JUVENTUS ŽILINA |
19.06. 10:00 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 4 | - | 0 | MFK Bytča |
19.06. 10:00 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 1 | - | 1 | ŠK Belá |
19.06. 10:00 | ŠK Radoľa | 4 | - | 4 | Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany |
19.06. 10:00 | ŠK Čierne | 1 | - | 2 | OFK Teplička nad Váhom |