SÚŤAŽE

Drahovský strelil ďalší gól, dostal aj červenú kartu

(Autor: Futbol Sala Garcia)
5. máj 2021 o 06:50

Tomáš Drahovský v utorkovom stretnutí strelil svoj 25. gól v sezóne, ale dostal aj červenú kartu.

Celkovo mohol byť po stretnutí jeho Santa Colomy proti Cordobe spokojný, nakoľko sa radoval z výhry 5:3. Slovenský reprezentant vyrovnával v deviatej minúte stretnutia na 1:1. Polčas skončil 2:2. Domáci rozhodli o troch bodoch tromi gólmi po zmene strán. V polovici polčasu sa červenalo. Najskôr putoval pod sprchy po druhej žltej hosťujúci Perin, následne počas 31. minúty aj Tomáš Drahovský a päť minúť pred koncom sa pridal na zoznam vylúčených i druhý hráč Cordoby - Caio.

Tomáš Drahovský má momentálne na konte 25 gólov a je najlepším strelcom najvyššej španielskej súťaže a s trojgólovým náskokom. Santa Coloma sa nachádza v tabuľke na deviatom mieste a na play-off stráca bod. Valdepenas má ale na ôsmej pozícii dve stretnutia k dobru.