- SLOVNAFT CUP – Podbrezová do semifinálovej odvety s jednogólovým mankom na Trnavust 09:10
- SLOVNAFT CUP – Vstupenky na finále v Košiciach v predaji onlinest 08:46
- SLOVNAFT CUP - Lipany v odvete víťazne, do finále postupuje Ružomberokut 19:50
- SLOVNAFT CUP – Ružomberok do odvety s cieľom potvrdiť vysoké víťazstvo v Lipanochut 09:55
SLOVNAFT CUP - Trnava zdolala Podbrezovú 1:0
3.4.2024
SLOVNAFT CUP - V prvom semifinále Ružomberok vyhral v Lipanoch vysoko 5:0
2.4.2024
SLOVNAFT CUP - Spoznali sme semifinálové dvojice. Obhajcu z Trnavy čaká Podbrezová, Lipany privítajú Ružomberok
14.3.2024
SLOVNAFT CUP - Podbrezová vyhrala na ihrisku Slovana 3:1 a postúpila do semifinále
14.3.2024
SLOVNAFT CUP – Štvrtým semifinalistom Slovan alebo Podbrezová?
13.3.2024
SLOVNAFT CUP – V Košiciach sa bude hrať finále 1. mája o 15.00
7.3.2024
SLOVNAFT CUP - Trnava do semifinále po víťazstve 2:0 v Michalovciach
6.3.2024
SLOVNAFT CUP – Štvrťfinále na Zemplíne, Michalovčania privítajú trnavský Spartak
6.3.2024
SLOVNAFT CUP LOGO na stiahnutie
SLOVNAFT CUP trofej na stiahnutie
SLOVNAFT CUP zvučka na stiahnutie
SLOVNAFT CUP výsledky sezóny 2022/23
Program sezóny 2023/24
Program 5. kola
07.11. 13:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo08.11. 13:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo08.11. 13:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo08.11. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo17.11. 14:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo29.11. 12:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo03.02. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo28.02. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
Futbalový klub Spišská Nová Ves
0 - 3
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
ŠK Odeva Lipany
1 - 1
4 - 3 p.k.
Spartak Myjava
ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
0 - 3
MFK Zemplín Michalovce
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
MFK Skalica
2 - 0
KFC Komárno
Mestský futbalový štadión Skalica (Skalica) | Skalica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
1 - 3
FK Železiarne Podbrezová
FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) | Zlaté Moravce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
MFK Ružomberok
2 - 0
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
MFK Ružomberok - UT (Ružomberok) | Ružomberok
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
FC KOŠICE
2 - 3
FC Spartak Trnava
Košická futbalová aréna (KFA) (Košice - Staré Mesto) | Košice - Staré Mesto
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 5.kolo
ŠK Slovan Bratislava futbal
1 - 0
MŠK Žilina
Národný futbalový štadión - Tehelné pole (Bratislava) | Bratislava
Program 4. kola
24.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo24.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 14:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 15:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo25.10. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo01.11. 13:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo18.11. 13:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
1 - 0
MFK Dukla Banská Bystrica
Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) | Žiar nad Hronom
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
SLAVOJ TREBIŠOV
0 - 9
FK Železiarne Podbrezová
SLAVOJ Trebišov (Trebišov) | Trebišov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
OFK Malženice
1 - 2
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Obecný futbalový štadión Malženice (Malženice) | Malženice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FKM Nové Zámky
1 - 4
MFK Zemplín Michalovce
Štadión Ladislava Gancznera (Nové Zámky) | Nové Zámky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FK Beluša
1 - 2
MFK Skalica
TJ Kovo Beluša (Beluša) | Beluša
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
MFK Snina
1 - 6
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Futbalový štadión Snina (Snina) | Snina
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín
0 - 2
FC KOŠICE
FC ŠTK 1914 Šamorín (Šamorín) | Šamorín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
TJ Slovan Brvnište
0 - 0
2 - 4 p.k.
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Slovan Brvnište (Brvnište) | Brvnište
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
MŠK FOMAT Martin
0 - 2
KFC Komárno
Športový park Pltníky - UT (Martin) | Martin
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
ŠK Javorník Makov
0 - 3
ŠK Odeva Lipany
ŠK Javorník Makov (Makov) | Makov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
TJ Sokol Medzibrod
0 - 8
MŠK Žilina
Sokol Medzibrod (Medzibrod) | Medzibrod
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
1 - 1
6 - 5 p.k.
AS Trenčín
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
MFK Ružomberok
1 - 1
4 - 3 p.k.
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Ružomberok (Ružomberok) | Ružomberok
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FK Poprad
1 - 2
Spartak Myjava
NTC Poprad (Poprad) | Poprad
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
MŠK Považská Bystrica
1 - 2
FC Spartak Trnava
MŠK Považská Bystrica (Považská Bystrica) | Považská Bystrica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 4.kolo
FC Slovan Galanta
0 - 3
ŠK Slovan Bratislava futbal
FC Slovan Galanta (Galanta) | Galanta
3. kolo
06.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo20.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo20.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo26.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo26.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo27.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo03.10. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo03.10. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo04.10. 15:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo10.10. 15:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo11.10. 15:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo11.10. 15:15
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo18.10. 15:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Sokol Zubrohlava
0 - 3
MFK Ružomberok
TJ Sokol Zubrohlava (Zubrohlava) | Zubrohlava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Slovan Brvnište
0 - 0
4 - 3 p.k.
OŠK Trenčianske Stankovce
Slovan Brvnište (Brvnište) | Brvnište
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Sokol Medzibrod
2 - 2
3 - 2 p.k.
MŠK Rimavská Sobota
Sokol Medzibrod (Medzibrod) | Medzibrod
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Družstevník Siladice
0 - 4
MFK Skalica
Futbalový štadión Siladice (Siladice) | Siladice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
Futbalový klub Podkonice
0 - 3
MFK Dukla Banská Bystrica
Štadión na Brodku (Podkonice) | Podkonice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Horné Saliby
0 - 4
FK DAC 1904 Dunajská Streda
TJ Horné Saliby (Horné Saliby) | Horné Saliby
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Slavoj Boleráz
0 - 1
FK Beluša
Slavoj Boleráz (Boleráz) | Boleráz
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FK Sitno Banská Štiavnica
1 - 5
KFC Komárno
FK Sitno Banská Štiavnica (Banská Štiavnica) | Banská Štiavnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
1 - 4
FK Železiarne Podbrezová
Futbalový štadión Rakytovce (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FC Slovan Galanta
3 - 3
4 - 2 p.k.
FC Petržalka
FC Slovan Galanta (Galanta) | Galanta
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FK Rača Bratislava
0 - 3
FC ŠTK 1914 Šamorín
Štadión FK Rača (Bratislava - Rača) | Bratislava - Rača
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
2 - 0
FC Rohožník
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
ŠK Bešeňov
1 - 6
OFK Malženice
ihrisko Bešeňov (Bešeňov) | Bešeňov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FKM Nové Zámky
4 - 2
TJ Baník Kalinovo
Štadión Ladislava Gancznera (Nové Zámky) | Nové Zámky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
ŠK Javorník Makov
2 - 0
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
ŠK Javorník Makov (Makov) | Makov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Višňové
0 - 5
MŠK FOMAT Martin
TJ Višňové (Višňové) | Višňové
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
MŠK Spišské Podhradie
2 - 4
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Štadión MŠK Spišské Podhradie (Spišské Podhradie) | Spišské Podhradie
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
MFK Snina
1 - 0
1. FC TATRAN Prešov
Futbalový štadión Snina (Snina) | Snina
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
1 - 2
SLAVOJ TREBIŠOV
Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
Partizán Bardejov BŠK
1 - 4
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Partizán Bardejov (Bardejov) | Bardejov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
MFK Vranov nad Topľou
1 - 2
MFK Zemplín Michalovce
Mestský futbalový štadión Vranov - UT (Vranov nad Topľou) | Vranov nad Topľou
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
MŠK NOVOHRAD Lučenec
0 - 1
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Štadión v Parku Lučenec (Lučenec) | Lučenec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
OK Častkovce
1 - 2
AS Trenčín
Futbalový štadión Častkovce (Častkovce) | Častkovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
OFK Tovarníky
0 - 3
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
OFK Tovarníky (Tovarníky) | Tovarníky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FK Poprad
5 - 2
MŠK Tesla Stropkov
NTC Poprad (Poprad) | Poprad
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
ŠK Odeva Lipany
3 - 2
MFK Dolný Kubín
ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Tatran Oravské Veselé
0 - 3
MŠK Žilina
TJ Tatran Oravské Veselé (Oravské Veselé) | Oravské Veselé
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
FC Baník Prievidza
1 - 6
MŠK Považská Bystrica
Mestský futbalový štadión Prievidza (Prievidza) | Prievidza
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
PFK Piešťany
0 - 4
Spartak Myjava
PFK Piešťany (Piešťany) | Piešťany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
TJ Spišský Štiavnik
0 - 6
FC KOŠICE
Futbalový štadión TJ Spišský Štiavnik (Spišský Štiavnik) | Spišský Štiavnik
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
1 - 2
FC Spartak Trnava
Mestský futbalový štadión Prievidza (Prievidza) | Prievidza
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 3.kolo
ŠKF Sereď
1 - 3
ŠK Slovan Bratislava futbal
Športový futbalový štadión Sereď (Sereď) | Sereď
Predkolo
19.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo19.07. 18:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo20.07. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 10:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 10:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 10:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 17:05
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo22.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo23.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo26.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo26.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo28.07. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo29.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo29.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Malinovo
0 - 8
OFK Dunajská Lužná
MALINOVO (Malinovo) | Malinovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
ŠK Šenkvice
2 - 2
3 - 4 p.k.
ŠK Tomášov
ŠK Šenkvice (Šenkvice) | Šenkvice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FK Iskra Nováky
1 - 1
5 - 6 p.k.
FK Junior Kanianka
Futbalový štadión Nováky (Nováky) | Nováky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
MŠK Kráľová pri Senci
5 - 4
SFC Kalinkovo
MŠK Kráľová pri Senci (Kráľová pri Senci) | Kráľová pri Senci
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou
1 - 2
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (Vysoká nad Kysucou) | Vysoká nad Kysucou
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Slovan Skalité
0 - 6
MŠK Kysucké Nové Mesto
TJ Slovan Skalité (Skalité) | Skalité
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
Futbalový klub Lovinobaňa
1 - 3
TJ Jednota Málinec
Slovan Tomášovce (Tomášovce) | Tomášovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Družstevník Látky
2 - 1
TJ Sklotatran Poltár
Futbalové ihrisko Látky (Látky) | Látky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
Telovýchovná jednota Lovča
0 - 2
FK Sitno Banská Štiavnica
TJ Lovča (Lovča) | Lovča
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Horný Hričov
4 - 0
Futbalový klub Čadca
Pod agátmi Horný Hričov (Horný Hričov) | Horný Hričov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Sokol Liesek
0 - 0
5 - 6 p.k.
ŠK Tvrdošín
Sokol Liesek (Liesek) | Liesek
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
1. FK Buzitka
0 - 3
OŠK Radzovce
1.FK Buzitka (Buzitka) | Buzitka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
0 - 0
2 - 3 p.k.
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
TJ PS Hliník nad Hronom (Hliník nad Hronom) | Hliník nad Hronom
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Považan Pruské
2 - 2
0 - 3 p.k.
TJ Partizán Domaniža
Futbalový štadión TJ Považan Pruské (Pruské) | Pruské
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FC SLOVAN Častá
2 - 0
FC Slovan Modra
Častá (Častá) | Častá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
ŠK Igram
2 - 1
FK Karpaty Limbach
SK 932 Igram (Igram) | Igram
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
OFK Vysoká pri Morave
0 - 4
ŠK Lozorno, FO
OFK Vysoká pri Morave (Vysoká pri Morave) | Vysoká pri Morave
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FKM Stupava
0 - 0
1 - 4 p.k.
TJ Jarovce Bratislava
FK Stupava - UT (Stupava) | Stupava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
ŠK Nitra-Dolné Krškany
4 - 0
1. FC Černík
ŠK Dolné Krškany (Nitra) | Nitra
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FK Veľký Cetín
5 - 3
TJ Slovan Nitra-Chrenová
Štadión FK Veľký Cetín (Veľký Cetín) | Veľký Cetín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Družstevník Siladice
5 - 0
ŠK Veľké Zálužie
Futbalový štadión Siladice (Siladice) | Siladice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Spartak Lysá pod Makytou
3 - 0
TJ Priehrada Udiča
Štadión TJ Spartak Lysá pod Makytou (Lysá pod Makytou) | Lysá pod Makytou
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FC SEMEROVO
2 - 1
TJ Veľké Lovce
Pod Várašom (Semerovo) | Semerovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Družstevník Opatová nad Váhom
7 - 0
FUTBAL - FK MELČICE - LIESKOVÉ
TFK Opatová (Trenčín) | Trenčín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Horné Saliby
3 - 1
Telovýchovná jednota Družstevník Topoľníky
Štadion TJ (Tomášikovo) | Tomášikovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FKS Nemšová
0 - 4
OŠK Trenčianske Stankovce
FK Slovan Nemšová (Nemšová) | Nemšová
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
MFK Stará Turá
3 - 1
TJ Spartak Horná Streda
Mestský futbalový štadión Stará Turá (Stará Turá) | Stará Turá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
Telovýchovná jednota Kopčany
2 - 1
OFK Mokrý Háj
Kopčany (Kopčany) | Kopčany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Tatran Uhrovec
1 - 0
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
TJ Tatran Uhrovec (Uhrovec) | Uhrovec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Sokol Borský Mikuláš
1 - 2
TJ Slovan Šaštín - Stráže
FK Borský Mikuláš (Borský Mikuláš) | Borský Mikuláš
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Slovan Dubovce
1 - 0
TJ Iskra Holíč
Slovan Dubovce (Dubovce) | Dubovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Družstevník Odorín
4 - 0
TJ Štart Hrabušice
TJ Družstevník Odorín (Odorín) | Odorín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FK Široké
2 - 2
5 - 6 p.k.
OTJ Jamník
Futbalový štadión Široké (Široké) | Široké
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FK Kamenica
2 - 5
TJ Sokol Brezovička
FK Kamenica (Kamenica) | Kamenica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Busov Gaboltov
6 - 4
TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ
ŠK MILÉNIUM 2000 BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES (Bardejov) | Bardejov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
ŠK Kuzmice
2 - 5
OFK Vojčice
Futbalové ihrisko Kuzmice (Kuzmice) | Kuzmice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
Obecný Futbalový Klub Sečovská Polianka
2 - 4
TJ Jasenov
OC ŠK Sečovská Polianka (Sečovská Polianka) | Sečovská Polianka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
OŠK Zalužice
1 - 1
3 - 4 p.k.
ŠK Nacina Ves
Futbalový štadión Zalužice (Zalužice) | Zalužice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Mokrance
1 - 3
FK Bidovce
TJ Mokrance (Mokrance) | Mokrance
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
OFK Slovan Poproč
2 - 2
4 - 5 p.k.
TJ MARATÓN Seňa
Futbalový štadión OFK Slovan Poproč (Poproč) | Poproč
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Spišský Štiavnik
6 - 3
FK Veľká Lomnica
Futbalový štadión TJ Spišský Štiavnik (Spišský Štiavnik) | Spišský Štiavnik
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
OFK Vikartovce
4 - 1
OŠK Spišský Štvrtok
OFK Vikartovce (Vikartovce) | Vikartovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FK Považská Sokoľ
4 - 1
FK Kysak
Sokoľ (Sokoľ) | Sokoľ
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
OŠK Pribiš
2 - 1
ŠK Olympia Bobrov
OŠK Pribiš (Pribiš) | Pribiš
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
MFK Záhorská Bystrica
0 - 10
TJ Rovinka
MFK Záhorská Bystrica (Bratislava - Záhorská Bystrica) | Bratislava - Záhorská Bystrica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
MFK Strojár Krupina
1 - 2
ŠK Prameň Kováčová
MFK Strojár Krupina (Krupina) | Krupina
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Nenince
2 - 4
MFK Baník Veľký Krtíš
TJ Nenince (Nenince) | Nenince
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
ŠK Svätý Jur
2 - 1
NŠK 1922 Bratislava
ŠK Svätý Jur (Svätý Jur) | Svätý Jur
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Vinohrad Čebovce
1 - 1
6 - 7 p.k.
FK Slovenské Ďarmoty
TJ Vinohrad Čebovce (Čebovce) | Čebovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
1 - 3
OŠK Švošov
Štadión SNP LM - Palúdzka (Liptovský Mikuláš) | Liptovský Mikuláš
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | predkolo
TJ Fatran Varín
1 - 2
ŠK Belá
Areál Juraja Sobolu Varín (Varín) | Varín
1. kolo
26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo26.07. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo29.07. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 10:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 16:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 16:45
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo30.07. 18:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo31.07. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo02.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo04.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo05.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo05.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo05.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo05.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo06.08. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo06.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo06.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo06.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo08.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo09.08. 17:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo11.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo16.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo16.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo16.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
3 - 4
MFK Slovan Sabinov
Futbalové ihrisko Chminianska Nová Ves (Chminianska Nová Ves) | Chminianska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MŠK Slavoj Spišská Belá
0 - 0
3 - 4 p.k.
1. MFK Kežmarok
Spišská Belá - UT (Spišská Belá) | Spišská Belá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Olcnava
0 - 1
OŠK Rudňany
Rudňany (Rudňany) | Rudňany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Harichovce
0 - 1
FK Poprad
ŠK Harichovce (Harichovce) | Harichovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
7 - 3
FK Čaňa
Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Futbalový klub II.Rákóczi Ferenc Borša
7 - 0
TJ Mladosť Kalša
TJ Olympia Borša (Borša) | Borša
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MFK Gelnica
3 - 1
FK Kechnec
Štadión MFK Gelnica (Gelnica) | Gelnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Malá Ida
6 - 1
OŠK Pavlovce nad Uhom
TJ Družstevník Malá Ida (Malá Ida) | Malá Ida
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Krásnohorské Podhradie
0 - 5
MFK Spartak Medzev
Pod Hradom (Krásnohorské Podhradie) | Krásnohorské Podhradie
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Pokrok Stará Bystrica
0 - 4
TJ Višňové
TJ Pokrok Stará Bystrica (Stará Bystrica) | Stará Bystrica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Veľký Cetín
1 - 4
FK Slovan Duslo Šaľa
Štadión FK Veľký Cetín (Veľký Cetín) | Veľký Cetín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
2 - 1
SDM Domino
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Danubia Veľký Biel
3 - 3
4 - 5 p.k.
ŠK Bernolákovo
Veľký Biel (Veľký Biel) | Veľký Biel
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Hlboké
2 - 2
1 - 4 p.k.
MFK Vrbové
Hlboké (Hlboké) | Hlboké
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Podolie
1 - 3
FK Bestrent Horná Krupá
Futbalový štadión OŠK Podolie (Podolie) | Podolie
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Lokomotíva Bánov
0 - 1
ŠK Bešeňov
futbalový štadión Bánov (Bánov) | Bánov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Jacovce
1 - 4
FC Baník Prievidza
TJ Družstevník Jacovce (Jacovce) | Jacovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Tatran Čierny Balog
3 - 3
5 - 4 p.k.
ŠK Partizán Čierny Balog
TJ Tatran Čierny Balog (Čierny Balog) | Čierny Balog
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OFK Ludanice
1 - 0
FC Topoľčany
Ludanice (Ludanice) | Ludanice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Inter Bratislava
1 - 1
4 - 5 p.k.
FC Slovan Galanta
FK Stupava - UT (Stupava) | Stupava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Odorín
1 - 5
MFK Vranov nad Topľou
TJ Družstevník Odorín (Odorín) | Odorín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Dulova Ves
0 - 1
FK Geča 73
TJ ŠM Dulová Ves (Dulova Ves) | Dulova Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Dubovce
3 - 0
AFC Nové Mesto nad Váhom
Slovan Dubovce (Dubovce) | Dubovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Pribiš
2 - 7
ŠK Odeva Lipany
OŠK Pribiš (Pribiš) | Pribiš
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Jasenov
0 - 2
MFK Snina
TJ Jasenov (Jasenov) | Jasenov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Sokol Brezovička
0 - 6
MŠK Tesla Stropkov
TJ Sokol Brezovička (Brezovička) | Brezovička
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ MARATÓN Seňa
1 - 2
Slávia TU Košice
Futbalové ihrisko TJ Maratón Seňa (Seňa) | Seňa
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OTJ Jamník
1 - 0
1.FK Svidník
Futbalové ihrisko Jamník (Jamník) | Jamník
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Obecný futbalový klub Perín
0 - 0
4 - 5 p.k.
MFK Rožňava
TJ Družstevník Perin (Perín - Chym) | Perín - Chym
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Športový klub Nová Dedinka
3 - 1
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Nová Dedinka (Nová Dedinka) | Nová Dedinka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ SLOVAN Vištuk
2 - 1
PŠC Pezinok
Štadión TJ Slovan Vištuk (Vištuk) | Vištuk
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Obecný športový klub Láb
0 - 6
MFK Rusovce
OŠK Láb (Láb) | Láb
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Košeca
1 - 3
PFK Piešťany
FK Košeca (Košeca) | Košeca
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Tatran Jablonica
2 - 1
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
Tatran Jablonica (Jablonica) | Jablonica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Spartak Kvašov
2 - 4
TJ Slovan Brvnište
Štadion MFK Ilava (Ilava) | Ilava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Baník Brodské
1 - 8
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ Baník Brodské (Brodské) | Brodské
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FC Družstevník Rybky
0 - 7
TJ Slavoj Boleráz
Rybky (Rybky) | Rybky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Báb
5 - 1
ŠK Šoporňa
ŠK Báb (Báb) | Báb
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Športový klub Svodín
0 - 2
MŠO Štúrovo
Športový areál ŠK Svodín (Svodín) | Svodín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Kostolné Kračany
0 - 2
ŠK 1923 Gabčíkovo
Športový areál TJ (Kostolné Kračany) | Kostolné Kračany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Salka
2 - 1
MŠK Želiezovce
štadión TJ Salka (Salka) | Salka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Kmeťovo
0 - 0
FC Nitra
ihrisko ŠK Kmeťovo (Kmeťovo) | Kmeťovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Tvrdošovce
0 - 1
FKM Nové Zámky
Futbalový štadión Juraja Szikoru (Tvrdošovce) | Tvrdošovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Nevidzany
2 - 2
4 - 5 p.k.
ŠK Sokol Starý Tekov
ŠK Nevidzany (Nevidzany) | Nevidzany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Šurany
2 - 0
OFK Branč
Futbalový štadión ŠK Šurany (Šurany) | Šurany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Zbehy
3 - 2
FC Pata
TJ Slovan Zbehy (Zbehy) | Zbehy
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FC Komjatice
0 - 8
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
FC Komjatice (komjatice) | komjatice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OFK Solčany
0 - 2
OFK Tovarníky
Štadión OFK Solčany (Solčany) | Solčany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Bidovce
1 - 2
FK Považská Sokoľ
Futbalový štadión Bidovce (Bidovce) | Bidovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Spišský Štiavnik
7 - 1
OFK Vikartovce
Futbalový štadión TJ Spišský Štiavnik (Spišský Štiavnik) | Spišský Štiavnik
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Nacina Ves
2 - 0
OFK Vojčice
ŠK Nacina Ves (Nacina Ves) | Nacina Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FC SLOVAN Častá
3 - 2
ŠK Igram
Častá (Častá) | Častá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Busov Gaboltov
1 - 9
Partizán Bardejov BŠK
Busov Gaboltov (Gaboltov) | Gaboltov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Siladice
3 - 3
5 - 4 p.k.
FK Dubnica nad Váhom
Futbalový štadión Siladice (Siladice) | Siladice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Telovýchovná jednota Kopčany
1 - 3
FK Beluša
Kopčany (Kopčany) | Kopčany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Šaštín - Stráže
0 - 5
OK Častkovce
TJ Slovan Šaštín (Šaštín - Stráže) | Šaštín - Stráže
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Horné Saliby
0 - 0
4 - 3 p.k.
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Horné Saliby (Horné Saliby) | Horné Saliby
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Futbalový klub Podkonice
6 - 0
ŠK Prameň Kováčová
Štadión na Brodku (Podkonice) | Podkonice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Trenčianske Stankovce
3 - 0
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Oddychové centrum (OC - Tr.Stankovce) (Trenčianske Stankovce) | Trenčianske Stankovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Nitra-Dolné Krškany
1 - 4
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
ŠK Dolné Krškany (Nitra) | Nitra
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Lozorno, FO
0 - 2
FC - Žolík Malacky
Športový areál Lozorno (Lozorno) | Lozorno
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Švošov
0 - 3
TJ Tatran Oravské Veselé
OŠK Švošov (Švošov) | Švošov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Látky
1 - 4
MŠK Rimavská Sobota
Futbalové ihrisko Látky (Látky) | Látky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
1 - 2
MŠK Námestovo
TJ TATRAN Krásno nad Kysucou (Krásno nad Kysucou) | Krásno nad Kysucou
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
0 - 5
FTC Fiľakovo
Športový areál Ladomerská Vieska (Ladomerská Vieska) | Ladomerská Vieska
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FC SEMEROVO
2 - 7
TJ Baník Kalinovo
Pod Várašom (Semerovo) | Semerovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Tvrdošín
1 - 5
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
štadión ŠK Tvrdošín (Tvrdošín) | Tvrdošín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Závod
0 - 3
FC Rohožník
Štadión ŠK Závod (Závod) | Závod
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Družstevník Blatnica
1 - 1
3 - 5 p.k.
TJ Družstevník Bitarová
TJD Blatnica (Blatnica) | Blatnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Dudince
0 - 2
TJ Slovan Tomášovce
Slovan Dudince (Dudince) | Dudince
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Nižná
0 - 4
TJ Sokol Zubrohlava
GABIÓN ARÉNA štadión SNP Nižná (Nižná) | Nižná
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
5 - 0
MFK Detva
Osrblie (Osrblie) | Osrblie
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK LIKAVKA
0 - 1
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK Likavka (Likavka) | Likavka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Predmier
0 - 1
ŠK Javorník Makov
Štadión FK Predmier (Predmier) | Predmier
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MŠK Tisovec
0 - 3
FK Iskra Hnúšťa
Futbalový štadión mesta Tisovec (Tisovec) | Tisovec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MFK Baník Veľký Krtíš
1 - 2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Správa ŠZ mesta Veľký Krtíš (Veľký Krtíš) | Veľký Krtíš
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Tatran Uhrovec
4 - 3
Sokol FC Chocholná - Velčice
TJ Tatran Uhrovec (Uhrovec) | Uhrovec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Spartak Lysá pod Makytou
1 - 4
TJ Partizán Domaniža
Štadión TJ Spartak Lysá pod Makytou (Lysá pod Makytou) | Lysá pod Makytou
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Svätý Jur
3 - 0
TJ Jarovce Bratislava
ŠK Svätý Jur (Svätý Jur) | Svätý Jur
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Sitno Banská Štiavnica
3 - 0
FK Slovenské Ďarmoty
FK Sitno Banská Štiavnica (Banská Štiavnica) | Banská Štiavnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MFK Stará Turá
2 - 0
TJ Družstevník Opatová nad Váhom
Mestský futbalový štadión Stará Turá (Stará Turá) | Stará Turá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK BREZNO
0 - 4
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
Brezno - mestský štadión (Brezno) | Brezno
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
MŠK Kráľová pri Senci
0 - 6
FK Rača Bratislava
MŠK Kráľová pri Senci (Kráľová pri Senci) | Kráľová pri Senci
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Junior Kanianka
3 - 2
MFK Zvolen
FK Junior Kanianka (Kanianka) | Kanianka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Tomášov
1 - 1
4 - 3 p.k.
TJ Rovinka
ŠK Tomášov (Tomášov) | Tomášov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OFK 1950 Priechod
0 - 0
1 - 3 p.k.
TJ Sokol Medzibrod
Obecný futbalový štadión Priechod (Priechod) | Priechod
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Oravan Oravská Jasenica
4 - 1
FK Tatran Turzovka
ORAVAN Oravská Jasenica (Oravská Jasenica) | Oravská Jasenica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Strečno
2 - 4
OŠK RENOP Liptovská Teplá
FK Strečno (Strečno) | Strečno
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK Selce
1 - 5
ŠK Badín, občianske združenie
Štadión FK Selce (Selce) | Selce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
Futbalový klub ATTACK Vrútky
2 - 4
FK Šalková
Športový park Pltníky - UT (Martin) | Martin
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Horný Hričov
0 - 3
MŠK Kysucké Nové Mesto
Pod agátmi Horný Hričov (Horný Hričov) | Horný Hričov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Magura Vavrečka
0 - 2
ŠK Dynamo Diviaky
MŠK Námestovo - UT (Námestovo) | Námestovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Jednota Málinec
5 - 1
OŠK Radzovce
Štadión SNP Málinec (Málinec) | Málinec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Prameň Dolná Strehová
1 - 2
"TJD Príbelce"
TJ Prameň Dolná Strehová (Dolná Strehová) | Dolná Strehová
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Slovan Bystrička
0 - 4
OŠK Rosina
Športový park Pltníky - UT (Martin) | Martin
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OFK Dunajská Lužná
0 - 9
ŠKF Sereď
ŠK Slovan Bratislava - Prievoz - UT (Bratislava - Ružinov) | Bratislava - Ružinov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
TJ Tatran Chlebnice
2 - 4
TJ Spartak Radôstka
TJ Tatran Chlebnice (Chlebnice) | Chlebnice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
ŠK Belá
0 - 6
MŠK FOMAT Martin
ŠK Belá (Belá) | Belá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
OŠK Fintice
0 - 4
MŠK Spišské Podhradie
OŠK Fintice (Fintice) | Fintice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 1.kolo
FK 09 Bacúch
1 - 0
MFK Revúca
Futbalový štadión FK 09 Bacúch (Bacúch) | Bacúch
2. kolo
16.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo22.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo22.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo22.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:12
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:15
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 17:20
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo23.08. 19:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo29.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo30.08. 17:00
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo06.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo06.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo13.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo13.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo13.09. 16:30
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Horné Saliby
1 - 1
3 - 2 p.k.
MŠO Štúrovo
TJ Horné Saliby (Horné Saliby) | Horné Saliby
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Slovan Tomášovce
1 - 5
KFC Komárno
Slovan Tomášovce (Tomášovce) | Tomášovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Slavoj Boleráz
3 - 1
MŠK Púchov
Slavoj Boleráz (Boleráz) | Boleráz
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
"TJD Príbelce"
1 - 5
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
TJD Príbelce (Príbelce) | Príbelce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Spartak Medzev
1 - 3
1. FC TATRAN Prešov
MFK Spartak Medzev (Medzev) | Medzev
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Tatran Jablonica
0 - 10
Spartak Myjava
Tatran Jablonica (Jablonica) | Jablonica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Rusovce
1 - 4
FC ŠTK 1914 Šamorín
MFK Rusovce (Bratislava - Rusovce) | Bratislava - Rusovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Družstevník Bitarová
0 - 4
MŠK Považská Bystrica
TJ Družstevník Bitarová (Bitarová) | Bitarová
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Futbalový klub II.Rákóczi Ferenc Borša
0 - 6
SLAVOJ TREBIŠOV
TJ Olympia Borša (Borša) | Borša
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FC SLOVAN Častá
0 - 9
FC Petržalka
Častá (Častá) | Častá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Spartak Radôstka
0 - 1
MFK Dolný Kubín
TJ Spartak Radôstka (Radôstka) | Radôstka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Gelnica
0 - 1
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Štadión MFK Gelnica (Gelnica) | Gelnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
OŠK RENOP Liptovská Teplá
1 - 2
MŠK Žilina
OŠK RENOP Liptovská Teplá (Liptovská Teplá) | Liptovská Teplá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Tatran Čierny Balog
0 - 12
FK Železiarne Podbrezová
TJ Tatran Čierny Balog (Čierny Balog) | Čierny Balog
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK 1923 Gabčíkovo
1 - 5
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Štadión Gabčíkovo (Gabčíkovo) | Gabčíkovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
1 - 1
3 - 4 p.k.
MFK Skalica
TJ Družstevník Trstice (Trstice) | Trstice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
2 - 4
MFK Dukla Banská Bystrica
Osrblie (Osrblie) | Osrblie
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Vrbové
0 - 3
AS Trenčín
Mestský futbalový štadión Jozefa Adamca vo Vrbovom (Vrbové) | Vrbové
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Dynamo Diviaky
0 - 4
MFK Ružomberok
ŠK Dynamo Diviaky (Turčianske Teplice) | Turčianske Teplice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
OŠK Rudňany
1 - 1
4 - 5 p.k.
MŠK Tesla Stropkov
Rudňany (Rudňany) | Rudňany
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Družstevník Malá Ida
1 - 2
MFK Vranov nad Topľou
TJ Družstevník Malá Ida (Malá Ida) | Malá Ida
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Višňové
1 - 0
OŠK Rosina
TJ Višňové (Višňové) | Višňové
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Bešeňov
1 - 1
4 - 2 p.k.
FK Slovan Duslo Šaľa
ihrisko Bešeňov (Bešeňov) | Bešeňov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
0 - 0
5 - 3 p.k.
FC - Žolík Malacky
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Bernolákovo
1 - 7
FK Rača Bratislava
Športový areál Jána Popluhára Bernolákovo (Bernolákovo) | Bernolákovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Bestrent Horná Krupá
0 - 1
FK Beluša
TJ Družstevník Horná Krupá (Horná Krupá) | Horná Krupá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Tatran Uhrovec
1 - 5
FC Baník Prievidza
TJ Tatran Uhrovec (Uhrovec) | Uhrovec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Kmeťovo
1 - 4
FKM Nové Zámky
ihrisko ŠK Kmeťovo (Kmeťovo) | Kmeťovo
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Športový klub Nová Dedinka
0 - 0
3 - 4 p.k.
FC Slovan Galanta
ŠK Nová Dedinka (Nová Dedinka) | Nová Dedinka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Slovan Dubovce
1 - 1
2 - 4 p.k.
PFK Piešťany
Slovan Dubovce (Dubovce) | Dubovce
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Iskra Hnúšťa
1 - 2
ŠK Odeva Lipany
FK Iskra Hnúšťa (Hnúšťa) | Hnúšťa
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Považská Sokoľ
1 - 8
MFK Snina
Sokoľ (Sokoľ) | Sokoľ
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Spišský Štiavnik
2 - 2
3 - 2 p.k.
OTJ Jamník
Futbalový štadión TJ Spišský Štiavnik (Spišský Štiavnik) | Spišský Štiavnik
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ SLOVAN Vištuk
1 - 2
FC Rohožník
Štadión TJ Slovan Vištuk (Vištuk) | Vištuk
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
0 - 6
OK Častkovce
Spartak Stráže (Šaštín - Stráže) | Šaštín - Stráže
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Salka
1 - 3
TJ Baník Kalinovo
štadión TJ Salka (Salka) | Salka
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Sokol Starý Tekov
2 - 3
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
ŠK SOKOL (Starý Tekov) | Starý Tekov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Družstevník Siladice
2 - 2
5 - 3 p.k.
TJ Slovan Zbehy
Futbalový štadión Siladice (Siladice) | Siladice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Nacina Ves
0 - 3
Partizán Bardejov BŠK
ŠK Nacina Ves (Nacina Ves) | Nacina Ves
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Badín, občianske združenie
0 - 2
Futbalový klub Podkonice
ŠK Badín (Badín) | Badín
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Stará Turá
0 - 3
OŠK Trenčianske Stankovce
Mestský futbalový štadión Stará Turá (Stará Turá) | Stará Turá
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Oravan Oravská Jasenica
0 - 5
TJ Tatran Oravské Veselé
ORAVAN Oravská Jasenica (Oravská Jasenica) | Oravská Jasenica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Jednota Málinec
1 - 6
MŠK Rimavská Sobota
Štadión SNP Málinec (Málinec) | Málinec
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Sokol Zubrohlava
1 - 1
8 - 7 p.k.
MŠK Námestovo
TJ Sokol Zubrohlava (Zubrohlava) | Zubrohlava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Sitno Banská Štiavnica
0 - 0
6 - 5 p.k.
FTC Fiľakovo
FK Sitno Banská Štiavnica (Banská Štiavnica) | Banská Štiavnica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Tomášov
1 - 3
ŠKF Sereď
ŠK Tomášov (Tomášov) | Tomášov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MŠK Kysucké Nové Mesto
0 - 1
ŠK Javorník Makov
MŠK Kysucké Nové Mesto (Kysucké Nové Mesto) | Kysucké Nové Mesto
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK 09 Bacúch
1 - 3
TJ Sokol Medzibrod
Futbalový štadión FK 09 Bacúch (Bacúch) | Bacúch
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
1 - 1
5 - 3 p.k.
Slávia TU Košice
Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Poprad
2 - 2
6 - 5 p.k.
Futbalový klub Humenné
NTC Poprad (Poprad) | Poprad
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Slovan Sabinov
0 - 2
MŠK Spišské Podhradie
Mestský futbalový štadión Sabinov (Sabinov) | Sabinov
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Šalková
0 - 2
MŠK FOMAT Martin
FK Šalková (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Geča 73
0 - 6
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FK Geča (Geča) | Geča
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
1. MFK Kežmarok
0 - 3
FC KOŠICE
Futbalový štadión Kežmarok (Kežmarok) | Kežmarok
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
MFK Rožňava
0 - 1
MFK Zemplín Michalovce
Rožňava (Rožňava) | Rožňava
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
TJ Slovan Brvnište
3 - 0
TJ Partizán Domaniža
Slovan Brvnište (Brvnište) | Brvnište
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
OFK Tovarníky
5 - 0
FK Junior Kanianka
OFK Tovarníky (Tovarníky) | Tovarníky
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
FK Jesenské
0 - 3
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Futbalový štadión Jesenské (Jesenské) | Jesenské
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
OŠK BEŠEŇOVÁ
2 - 3
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
Betónová aréna Bešeňová (Bešeňová) | Bešeňová
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
Športový klub Vinica
1 - 4
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
ŠK Vinica (Vinica) | Vinica
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
OFK Ludanice
0 - 11
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Ludanice (Ludanice) | Ludanice
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Báb
0 - 0
4 - 5 p.k.
OFK Malženice
ŠK Báb (Báb) | Báb
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Svätý Jur
0 - 7
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Svätý Jur (Svätý Jur) | Svätý Jur
| Slovenský pohár - Slovnaft Cup | 2.kolo
ŠK Šurany
0 - 8
FC Spartak Trnava
Futbalový štadión ŠK Šurany (Šurany) | Šurany
Pavúk
predkolo
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
štvrťfinále
semifinále
finále