Dôvera I. LMD - U17 - 2015/2016

 

1. kolo

08.08. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
2

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
08.08. 11:00
STANZA
STANZA
0

-

1
FC Nitra
FC Nitra
08.08. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

5
MŠK Žilina
MŠK Žilina
08.08. 11:15
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

2
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
08.08. 14:00
AS Trenčín
AS Trenčín
2

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
25.08. 14:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
3

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
09.09. 14:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

2
FK Senica
FK Senica

2. kolo

11.08. 14:00
FK Senica
FK Senica
1

-

0
STANZA
STANZA
08.09. 14:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
2

-

0
AS Trenčín
AS Trenčín
08.09. 14:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

1
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
08.09. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
1

-

2
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
15.09. 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
1

-

1
FC Nitra
FC Nitra
22.09. 14:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
4

-

1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
13.10. 14:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
3

-

2
FC VSS Košice
FC VSS Košice

3. kolo

21.08. 14:00
AS Trenčín
AS Trenčín
1

-

1
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
22.08. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
2

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
22.08. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
1

-

3
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
22.08. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
2

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
22.08. 11:00
STANZA
STANZA
2

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
22.08. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
1

-

1
FK Senica
FK Senica
01.09. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
1

-

4
MŠK Žilina
MŠK Žilina

4. kolo

25.08. 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
2

-

2
FK Senica
FK Senica
26.08. 15:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

2
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
29.08. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
1

-

3
STANZA
STANZA
29.08. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
2

-

4
FC VSS Košice
FC VSS Košice
29.08. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
5

-

0
AS Trenčín
AS Trenčín
29.08. 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
3

-

1
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
29.08. 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
4

-

2
FC Nitra
FC Nitra

5. kolo

02.09. 14:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
0

-

2
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
02.09. 14:00
STANZA
STANZA
2

-

1
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
05.09. 11:00
AS Trenčín
AS Trenčín
1

-

2
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
05.09. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
1

-

1
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
05.09. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

1
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
05.09. 14:00
FK Senica
FK Senica
4

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
06.09. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

2
MŠK Žilina
MŠK Žilina

6. kolo

07.09. 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
1

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
12.09. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
0

-

1
FK Senica
FK Senica
12.09. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
1

-

1
STANZA
STANZA
12.09. 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
6

-

0
FC VSS Košice
FC VSS Košice
12.09. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
2

-

3
AS Trenčín
AS Trenčín
12.09. 14:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

1
FC Nitra
FC Nitra
13.09. 14:30
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
0

-

1
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava

7. kolo

19.09. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
6

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
19.09. 11:00
STANZA
STANZA
2

-

0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
19.09. 11:00
FK Senica
FK Senica
0

-

1
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
19.09. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
19.09. 14:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

1
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
19.09. 14:30
AS Trenčín
AS Trenčín
4

-

1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
06.10. 14:00
FC Nitra
FC Nitra
1

-

3
MŠK Žilina
MŠK Žilina

8. kolo

25.09. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

1
FC Nitra
FC Nitra
25.09. 14:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
1

-

2
FC VSS Košice
FC VSS Košice
26.09. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
1

-

1
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
26.09. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
26.09. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
4

-

0
FK Senica
FK Senica
26.09. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
1

-

1
STANZA
STANZA
26.09. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
0

-

4
AS Trenčín
AS Trenčín

9. kolo

02.10. 13:00
STANZA
STANZA
2

-

1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
03.10. 10:00
AS Trenčín
AS Trenčín
4

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
03.10. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
1

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
03.10. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
0

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
03.10. 11:00
FK Senica
FK Senica
0

-

0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
03.10. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

2
MŠK Žilina
MŠK Žilina
03.10. 13:30
FC VSS Košice
FC VSS Košice
0

-

2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava

10. kolo

10.10. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
0

-

2
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
10.10. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
3

-

1
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
10.10. 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
1

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
10.10. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

3
FK Senica
FK Senica
10.10. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

1
STANZA
STANZA
10.10. 13:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
2

-

2
FC Nitra
FC Nitra
10.10. 14:00
AS Trenčín
AS Trenčín
5

-

1
FC VSS Košice
FC VSS Košice

11. kolo

17.10. 11:00
STANZA
STANZA
3

-

1
AS Trenčín
AS Trenčín
17.10. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
2

-

0
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
17.10. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
5

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
17.10. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
2

-

4
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
17.10. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
1

-

3
MŠK Žilina
MŠK Žilina
17.10. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
2

-

1
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
20.10. 13:00
FK Senica
FK Senica
4

-

0
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK

12. kolo

14.10. 12:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
0

-

5
MŠK Žilina
MŠK Žilina
24.10. 10:00
AS Trenčín
AS Trenčín
3

-

1
FC Nitra
FC Nitra
24.10. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
0

-

0
FK Senica
FK Senica
24.10. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

6
STANZA
STANZA
24.10. 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
3

-

3
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
24.10. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
06.11. 13:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
0

-

3
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov

13. kolo

28.10. 12:00
STANZA
STANZA
2

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
28.10. 12:00
FC Nitra
FC Nitra
2

-

1
FC VSS Košice
FC VSS Košice
28.10. 14:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
5

-

2
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
29.10. 12:00
FK Senica
FK Senica
0

-

2
AS Trenčín
AS Trenčín
29.10. 13:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
2

-

1
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
31.10. 14:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

1
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
07.11. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
2

-

2
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal

14. kolo

03.03. 13:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

3
AS Trenčín
AS Trenčín
05.03. 10:00
FK Senica
FK Senica
0

-

1
FC VSS Košice
FC VSS Košice
05.03. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
4

-

2
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
05.03. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

0
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
05.03. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
3

-

2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
06.04. 14:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
4

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
06.04. 14:00
FC Nitra
FC Nitra
1

-

1
STANZA
STANZA

15. kolo

11.03. 14:00
STANZA
STANZA
1

-

1
FK Senica
FK Senica
12.03. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
0

-

6
MŠK Žilina
MŠK Žilina
12.03. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

7
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
12.03. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
0

-

1
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
12.03. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
2

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
12.03. 13:00
AS Trenčín
AS Trenčín
3

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
13.03. 11:30
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce

16. kolo

16.03. 13:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

0
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
16.03. 13:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
6

-

2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
16.03. 13:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

3
AS Trenčín
AS Trenčín
16.03. 13:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
0

-

0
STANZA
STANZA
16.03. 13:00
FK Senica
FK Senica
1

-

0
FC Nitra
FC Nitra
16.03. 13:17
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
0

-

1
FC VSS Košice
FC VSS Košice
19.03. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
1

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo

17. kolo

23.03. 13:00
FC Nitra
FC Nitra
1

-

2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
23.03. 13:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
0

-

1
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
23.03. 14:00
STANZA
STANZA
1

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
23.03. 14:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
2

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
24.03. 13:00
FK Senica
FK Senica
2

-

4
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
24.03. 13:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
3

-

0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
21.04. 14:00
AS Trenčín
AS Trenčín
2

-

1
MŠK Žilina
MŠK Žilina

18. kolo

02.04. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
6

-

0
FC VSS Košice
FC VSS Košice
02.04. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
3

-

0
STANZA
STANZA
02.04. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
3

-

0
FC Nitra
FC Nitra
02.04. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
3

-

0
FK Senica
FK Senica
02.04. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
5

-

0
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
02.04. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
1

-

2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
13.04. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
1

-

4
AS Trenčín
AS Trenčín

19. kolo

04.04. 14:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
09.04. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

7
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
09.04. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
4

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
09.04. 11:00
FK Senica
FK Senica
3

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
09.04. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
0

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
09.04. 11:00
STANZA
STANZA
1

-

4
MŠK Žilina
MŠK Žilina
09.04. 13:00
AS Trenčín
AS Trenčín
5

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo

20. kolo

16.04. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
0

-

3
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
16.04. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
1

-

2
AS Trenčín
AS Trenčín
16.04. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

2
FC VSS Košice
FC VSS Košice
16.04. 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

0
STANZA
STANZA
16.04. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
7

-

1
FC Nitra
FC Nitra
16.04. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

2
FK Senica
FK Senica
16.04. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
2

-

1
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov

21. kolo

30.04. 10:00
AS Trenčín
AS Trenčín
2

-

1
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
30.04. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
0

-

1
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
30.04. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
5

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
30.04. 11:00
FK Senica
FK Senica
0

-

3
MŠK Žilina
MŠK Žilina
30.04. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
0

-

1
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
30.04. 11:00
STANZA
STANZA
3

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
30.04. 11:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
1

-

4
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK

22. kolo

04.05. 14:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

4
FC VSS Košice
FC VSS Košice
07.05. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
0

-

0
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
07.05. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
07.05. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
0

-

2
AS Trenčín
AS Trenčín
07.05. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
1

-

3
STANZA
STANZA
07.05. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

0
FC Nitra
FC Nitra
10.05. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
4

-

1
FK Senica
FK Senica

23. kolo

10.05. 14:00
STANZA
STANZA
1

-

3
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
14.05. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
0

-

0
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
14.05. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
0

-

3
MŠK Žilina
MŠK Žilina
14.05. 11:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
2

-

0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
14.05. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
0

-

0
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
18.05. 14:00
FK Senica
FK Senica
2

-

0
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
25.05. 14:25
FC VSS Košice
FC VSS Košice
2

-

5
AS Trenčín
AS Trenčín

24. kolo

17.05. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

0
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
21.05. 10:00
AS Trenčín
AS Trenčín
5

-

2
STANZA
STANZA
21.05. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
2

-

2
FC VSS Košice
FC VSS Košice
21.05. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

0
FC Nitra
FC Nitra
21.05. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
2

-

0
FK Senica
FK Senica
21.05. 11:00
MŠK Žilina
MŠK Žilina
1

-

2
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
02.06. 14:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
0

-

5
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov

25. kolo

27.04. 14:20
MŠK Žilina
MŠK Žilina
7

-

2
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
25.05. 14:00
FK Senica
FK Senica
3

-

2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
27.05. 15:00
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
1

-

1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
28.05. 11:00
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
1

-

0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
28.05. 11:00
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
1

-

1
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
28.05. 11:00
FC Nitra
FC Nitra
3

-

0
AS Trenčín
AS Trenčín
28.05. 11:00
STANZA
STANZA
3

-

1
FC VSS Košice
FC VSS Košice

26. kolo

02.06. 14:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
2

-

1
MŠK Žilina
MŠK Žilina
03.06. 13:00
FC VSS Košice
FC VSS Košice
3

-

2
FC Nitra
FC Nitra
04.06. 11:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
ŠK 1923 Gabčíkovo
1

-

0
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
04.06. 11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
0

-

1
STANZA
STANZA
04.06. 11:00
AS Trenčín
AS Trenčín
3

-

3
FK Senica
FK Senica
04.06. 11:00
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
2

-

1
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
04.06. 11:00
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
2

-

2
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo