Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz
Obsadenie R a DZ PFZ

Obsadenie na 29.8. a 30.8.2020

Lukáš Dzivjak|25. aug 2020 o 14:45

DOSPELÍ 6.liga, 5.kolo, 30.8.2020 o 16:30 hod.

STRÁŽE – SP.ŠTIAVNIK                                            Olejár – Zacher, Korub D.

HORKA – ŠUŇAVA                                                    Korub B. – Ovšonka, Šingliar

TOPOREC – BATIZOVCE                                          Bjalončík – Skasko, Petrík

ŠTRBA – V.SLAVKOV                                                 Kočiš – Gavalier, Výrostek

L.TEPLIČKA – SP.BELÁ „B“                                       Džubák – Šoltýs, Michlík

SP.BYSTRÉ – SP.TEPLICA v Kravanoch                Hrušovský – Maličký B., Pavlovič

HUNCOVCE – SP.ŠTVRTOK 29.8. o 16:30 hod.    Džubák – Zacher, Olejár

DOSPELÍ 7.liga, 5.kolo, 30.8.2020 o 13:00 hod.

KURIMANY – VLKOVCE                                            Výrostek – Kočiš, Gavalier

RAKÚSY – SP.HANUŠOVCE                                     Skasko – Bjalončík, Petrík

VLKOVÁ – LENDAK                                                   Chmura – Steiner, Krajňáková

VRBOV – VERNÁR                                                     Ovšonka – Korub B., Šingliar

HOZELEC – BIJACOVCE                                           Zacher – Olejár, Korub D.

LÚČIVNÁ – SLOV.VES                                                Šoltýs – Džubák, Michlík

KRAVANY – SP.HRHOV                                            Maličký B. – Hrušovský, Pavlovič

VERNÁR – KRAVANY 1.9. o 10:30 hod. (predohrávka 8.kolo)     Hrušovský – Kočiš, Koč

DOSPELÍ 8.liga, 3.kolo, 30.8.2020 o 13:00 hod.

DÚBRAVA – ŠVÁBOVCE                                            Vilman – Melničuk

FRANKOVÁ – MLYNČEKY                                         Mirga – Mišalko

DRAVCE – GÁNOVCE                                                 Koč – Zavadský

VSFZ DORAST 4. Liga, 15.kolo, 01.09.2020 o 14:00

SP.ST.VES – HRANOVNICA                                    Gavalier


DORAST U19 4.liga, 5.kolo, 29.8.2020 o 14:00 hod.

V.SLAVKOV – VLKOVCE                                     Pavlovič – Bjalončík

SP.ŠTIAVNIK – BATIZOVCE                                 Šingliar

ŠVÁBOVCE – L.TEPLIČKA                                   Skasko

SP.TEPLICA – GR.PETROVCE                              Michlík – Gavalier
HORKA – SP.BYSTRÉ o 13:15 hod.                 Ovšonka – Steiner

V.LOMNICA – SP.ŠTVRTOK o 13:15 hod.       Kočiš – Krajňáková

ŽIACI U15 3.liga, 5.kolo, 29.8.2020 o 11:00 hod.
HORKA – SP.BYSTRÉ                                        Steiner – Ovšonka

VRBOV – HUNCOVCE                                      Skasko

V.LOMNICA – SP.ŠTVRTOK                             Krajňáková – Kočiš

SLOV.VES – ŠTRBA                                             Mirga

SP.ST.VES – L.TEPLIČKA                                    Mišalko

TOPOREC – GR.PETROVCE                             Gavalier
VIKARTOVCE – ŠUŇAVA 27.8. (štvrtok) o 16:30 hod.     Gavalier

VSFZ DORAST 4. Liga, 6.kolo, 29.8.2020 o 14:00

HRANOVNICA – ĽUBUCA                              Maličký B.

VRBOV – SPIŠSKÉ PODHRADIE                    Korub B.

FAM POPRAD – SP. VLACHY                        Gallik

SVIT – VIKARTOVCE                                        Výrostek

VSFZ ŽIACI 2. Liga, 6.kolo, 29.8.2020 o 10:00,11:45

ĽUBICA – PODOLINEC                                     Korub B.

KEŽMAROK – LENDAK 14:30,16:15             Korub D.

SVIT – FAM POPRAD 9:30,11:15                   Výrostek

VYSOKÉ TATRY – SP. VLACHY                        Gallik

PP-STRÁŽE – KROMPACHY                            Maličký B.

Súvisiace články