Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz
Obsadenie R a DZ PFZ

Obsadenie na 22.8. a 23.8.2020

Lukáš Dzivjak|18. aug 2020 o 20:15

Obsadenie R a DZ na 22.8. a 23.8.2020

DOSPELÍ 6.liga, 4.kolo, 23.8.2020 o 16:30 hod.

L.TEPLIĆKA – SP.TEPLICA                      Maličký B. – Zacher, Bjalončík
SP.BELÁ „B“ – ŠTRBA                              Džubák – Olejár, Šingliar
V.SLAVKOV – TOPOREC                         Kočiš – Korub B., Skasko
BATIZOVCE – HORKA                             Mirga – Koč, Výrostek
ŠUŇAVA – HUNCOVCE                           Matejka - Gavalier, Zavadský
SP.ŠTVRTOK – STRÁŽE                           Ovšonka  - Hrušovský, Michlík
SP.ŠTIAVNIK – SP.BYSTRÉ 22.8.2020 o 16:30 hod.     Hrušovský – Ovšonka, Korub D.

DOSPELÍ 7.liga, 4.kolo, 23.8.2020 o 13:00 hod.

VLKOVCE – KRAVANY                            Koč – Mirga, Výrostek
SP.HRHOV – LÚČIVNÁ                           Hrušovský – Ovšonka, Michlík
SLOV.VES – BIJACOVCE                         Maliňák M. – Pavlovič, Krajňáková
HOZELEC –VRBOV                                 Turcsanyi –  Matejka, Zavadský
LENDAK – RAKÚSY                                  Korub B. – Kočiš, Skasko
SP.HANUŠOVCE – KURIMANY              Olejár – Džubák, Šingliar 
VERNÁR – VLKOVÁ o 10:30 hod.          Bjalončík - Maličký B., Zacher

DOSPELÍ 8.liga, 2.kolo, 23.8.2020 o 13:00 hod.

MLYNČEKY – DÚBRAVA                               Gavalier – Korub D.
ŠVÁBOVCE –GR.PETROVCE                        Vilman – Petrík, Melničuk
GÁNOVCE – FRANKOVÁ o 10:30 hod.      Petrík – Vilman, Melničuk

DORAST U19 4.liga, 4.kolo, 22.8.2020 o 13:15 hod.

SP.BYSTRÉ – SP.TEPLICA v Kravanoch         Ovšonka - Pavlovič
GR.PETROVCE – ŠVÁBOVCE                             Melničuk
L.TEPLIČKA – SP.ŠTIAVNIK                                Džubák - Krajňáková
ŠUŇAVA – V.LOMNICA                                      Olejár - Michlík
SP.ŠTVRTOK – V.SLAVKOV o 14:00 hod.      Petrík
HORKA – VLKOVCE o 14:00 hod.                  Kočiš

ŽIACI U15 3.liga, 4.kolo, 22.8.2020 o 11:00 hod.

SP.BYSTRÉ – TOPOREC v Kravanoch         Pavlovič - Ovšonka
GR.PETROVCE – SP.ST.VES                              Melničuk
L.TEPLIČKA – SLOV.VES                                   Džubák - Krajňáková
ŠTRBA – VIKARTOVCE                                      Kočiš
ŠUŇAVA – V.LOMNICA                                    Michlík - Olejár
SP.ŠTVRTOK– VRBOV 26.8. (streda) o 16:00 hod.   Melničuk
HUNOVCE – HORKA                                         Petrík

VSFZ DORAST U19/U17 3. Liga, 5.kolo, 22.8.2020 o 10:00,12:15

KEŽMAROK – POPRAD STÁŽE             Maliňák J. - Gallik

VSFZ DORAST 4. Liga, 5.kolo, 22.8.2020 o 14:00

HRANOVNICA – SMIŽANY                      Korub D.
ĽUBICA – MARKUŠOVCE                        Gavalier
FAM POPRAD – LEVOČA                       Výrostek
SVIT – JAMNÍK                                          Korub B.

VSFZ ŽIACI 2. Liga, 5.kolo, 22.8.2020 o 10:00,11:45

LENDAK – SPIŠSKÁ BELÁ                        Gavalier
FAM POPRAD – POPRAD STRÁŽE 23.8. o 9:00 a 10:45 hod.  Výrostek
SVIT - HARICHOVCE                                Korub B

Súvisiace články