16.09.2020, Lukáš Dzivjak

Obsadenie na 19.9. a 20.9.2020

16.09.2020, Lukáš Dzivjak

DOSPELÍ 6.liga, 8.kolo, 20.9.2020 o 15:30 hod.

V.SLAVKOV – SP.TEPLICA                             Maličký B. – Koč, Pavlovič

BATIZOVCE – SP.BYSTRÉ                              Olejár – Zacher, Petrík

ŠUŇAVA – L.TEPLIČKA                                   Kočiš – Šingliar, Steiner

SP.ŠTVRTOK – ŠTRBA                                    Džubák – Bjalončík, Skasko - DZ Michna

STRÁŽE – TOPOREC                                       Hrušovský – Ovšonka, Krajňáková

HUNCOVCE – HORKA                                    Mišalko – Mirga, Vilman

SP.ŠTIAVNIK – SP.BELÁ „B“ 19.9. o 15:30 hod.        Olejár – Džubák, Zacher

DOSPELÍ 7.liga, 8.kolo, 20.9.2020 o 12:00 hod.

VLKOVCE – SLOV.VES                                     Zacher – Olejár, Zavadský

HOZELEC – SP.HRHOV                                   Šingliar – Kočiš, Steiner - DZ Michna

LENDAK – LUČIVNÁ                                        Koč – Maličký B., Pavlovič

SP.HANUŠOVCE – BIJACOVCE                     Vilman – Mirga, Mišalko

KURIMANY – VRBOV                                      Ovšonka – Hrušovský, Krajňáková

RAKÚSY – VLKOVÁ                                          Bjalončík – Džubák, Skasko

DOSPELÍ 8.liga, 6.kolo, 20.9.2020 o 12:00 hod.

ŠVÁBOVCE – GÁNOVCE                                  Gavalier

GR.PETROVCE – DRAVCE                               Melničuk

DÚBRAVA – FRANKOVÁ                                  Petrík

VSFZ DOSPELÍ 5.liga, 8.kolo, 20.9.2020 o 15:00 hod.

ĽUBICA – SP.ST.VES                                           Turcsanyi – Petruľa, Výrostek

V.LOMNICA – VYSOKÉ TATRY                         Šuba – Korub B., Korub D.


DORAST U19 4.liga, 8.kolo, 19.9.2020 o 14:00 hod.

BATIZOVCE– GR.PETROVCE                                     Steiner - Korub B.

VLKOVCE– SP.ŠTIAVNIK                                              Mirga

V.SLAVKOV– V.LOMNICA                                            Skasko

ŠUŇAVA– SP.TEPLICA o 13:15 hod.                        Kočiš - Krajňáková

SP.ŠTVRTOK– ŠVÁBOVCE o 13:15 hod                  Vilman

ŽIACI U15 3.liga, 8.kolo, 19.9.2020 o 11:00 hod.
ŠTRBA– GR.PETROVCE                                                Korub B. - Steiner

ŠUŇAVA– TOPOREC                                                     Krajňáková - Kočiš

SP.ŠTVRTOK– SP.ST.VES                                               Vilman

HUNCOVCE – SLOV.VES                                               Mirga

HORKA –VIKARTOVCE                                                 Skasko

VRBOV – V.LOMNICA                                                    Petrík

VSFZ DORAST U19 3.liga, 9.kolo, 19.9.2020 o 14:00 hod.

VIKARTOVCE – HRANOVNICA                                       Korub D.

VSFZ ŽIACI U15/U14 2.liga, 9.kolo, 17.9.2020 o 15:00/16:45 hod.

SP.BELÁ – LIPANY                                                              Gavalier

VSFZ DORASTENKY/ ŽIAČKY WU19/WU15 1.liga, 9.kolo, 19.9.2020 o 14:00/16:00 hod.

POPRAD - PODBREZOVÁ                                                 Výrostek

Prečítané: 984x