08.09.2020, Lukáš Dzivjak

Obsadenie na 12.9. a 13.9.2020 + 15.9.2020

08.09.2020, Lukáš Dzivjak

DOSPELÍ 6.liga, 7.kolo, 13.9.2020 o 16:00 hod.

HUNCOVCE – SP.ŠTIAVNIK                                   Zacher – Kočiš, Šingliar

HORKA – STRÁŽE                                                   Maličký B. – Gavalier, Vilman

TOPOREC – SP.ŠTVRTOK                                      Mirga – Koč, Mišalko

ŠTRBA – ŠUŇAVA                                                    Olejár – Korub D., Petrík

L.TEPLIČKA – BATIZOVCE                                     Hrušovský – Ovšonka, Michlík

SP.BYSTRÉ – V.SLAVKOV v Kravanoch            Džubák – Výrostek, Skasko

SP.TEPLICA – SP.BELÁ „B“                                      Korub B. – Melničuk, Steiner

POHÁR, FINÁLE, 15.9.2020o 18:00 hod.

ŠTRBA – SP.ŠTVRTOK v NTC Poprad                  Hrušovský – Džubák, Ovšonka

DOSPELÍ 7.liga, 7.kolo, 13.9.2020 o 12:30 hod.

RAKÚSY – VLKOVCE                                                Korub D. – Olejár, Petrík

VLKOVÁ – KURIMANY                                             Kočiš – Zacher, Šingliar

VRBOV – SP.HANUŠOVCE                                      Koč – Mirga, Bjalončík

BIJACOVCE – LENDAK                                            Melničuk – Korub B, Steiner

LÚČIVNÁ – VERNÁR                                                 Ovšonka – Hrušovský, Michlík

KRAVANY – HOZELEC                                              Výrostek – Džubák, Skasko

SP.HRHOV – SLOV.VES                                             Gavalier – Maličký B, Závadský

DOSPELÍ 8.liga, 5.kolo, 13.9.2020 o 12:30 hod.

FRANKOVÁ – GR.PETROVCE                                 Mišalko

DRAVCE – ŠVÁBOVCE                                              Vilman

GÁNOVCE – MLYNČEKY o 10:30 hod.                 Petruľa - Gallik


DORAST U19 4.liga, 7.kolo, 12.9.2020 o 14:00 hod.

V.SLAVKOV – SP.BYSTRÉ                                               Gavalier

SP.ŠTIAVNIK – SP.ŠTVRTOK                                          Olejár

ŠVÁBOVCE – ŠUŇAVA                                                    Šingliar

SP.TEPLICA – BATIZOVCE                                              Steiner - Džubák

GR.PETROVCE– L.TEPLIČKA o 13:15 hod.               Melničuk

V.LOMNICA– HORKA o 13:15 hod.                            Michlík - Kočiš


DORAST U19 4.liga, 15.9.2020o 13:15 hod.

V.LOMNICA– GR.PETROVCE (1.kolo)                              Olejár

SP.BYSTRÉ– L.TEPLIČKA (8.kolo) v Kravanoch            Skasko

SP.TEPLICA – VLKOVCE (10.kolo) o 10:00 hod.           Korub B.


ŽIACI U15 3.liga, 7.kolo, 12.9.2020 o 11:00 hod.
VRBOV – SP.BYSTRÉ                                                       Šingliar

V.LOMNICA– HORKA                                                      Kočíš - Michlík

VIKARTOVCE – HUNCOVCE                                          Džubák - Steiner

SLOV.VES – SP.ŠTVRTOK                                                Mišalko

SP.ST.VES – ŠUŇAVA                                                        Mirga

TOPOREC – ŠTRBA 11.9.2020 o 16:00                       Mišalko

GR.PETROVCE– L.TEPLIČKA                                          Melničuk


ŽIACI U15 3.liga, 15.9.2020o 11:00 hod.
V.LOMNICA– GR.PETROVCE                                            Olejár

SP.BYSTRÉ– L.TEPLIČKA v Kravanoch                          Skasko


VSFZ DORAST U19 4.liga, 8.kolo, 12.9.2020 o 14:00 hod.

FAM POPRAD – SP.ST.VES o 10:00                               Gavalier

HRANOVNICA – HARICHOVCE                                        Korub B.

VRBOV – MARKUŠOVCE                                                   Výrostek

SVIT – SPIŠSKE PODHRADIE                                            Korub D.


VSFZ ŽIACI U15/U14 4.liga, 8.kolo, 12.9.2020 o 10:00/11:45 hod.

ĽUBICA – SP.BELÁ                                                              Výrostek

SVIT – SP.VLACHY o 9:30/11:15                                     Korub D.

VYSOKÉ TATRY – SMIŽANY                                              Korub B.

Prečítané: 954x