06.10.2020, Lukáš Dzivjak

Obsadenie na 10.10. a 11.10.2020

06.10.2020, Lukáš Dzivjak

DOSPELÍ 6.liga, 11.kolo, 11.10.2020 o 15:00 hod.

TOPOREC – SP.ŠTIAVNIK                              Bjalončík – Petrík, Zavadský – DZ Koščák

ŠTRBA – HORKA                                             Skasko – Vilman, Gavalier

L.TEPLIČKA – HUNCOVCE                            Petruľa – Korub D., Pavlovič

SP.BYSTRÉ – STRÁŽE v Kravanoch          Zacher – Šingliar, Michlík

SP.TEPLICA – SP.ŠTVRTOK                           Ovšonka – Hrušovský, Krajňáková

SP.BELÁ „B“ – ŠUŇAVA                                 Olejár – Steiner, Mišalko

V.SLAVKOV – BATIZOVCE                             Džubák – Mirga, Melničuk


DOSPELÍ 7.liga, 11.kolo, 11.10.2020 o 11:30 hod.

VRBOV – VLKOVCE                                     Hrušovský – Ovšonka, Krajňáková

BIJACOVCE – VLKOVÁ                                Mirga – Džubák, Melničuk

LÚČIVNÁ – RAKÚSY                                     Pavlovič – Petruľa, Korub D.

KRAVANY – KURIMANY                              Šingliar – Zacher, Michlík

SP.HRHOV – SP.HANUŠOVCE                   Mišalko – Olejár, Steiner

SLOV.VES – LENDAK                                   Koščák – Bjalončík, Zavadský

HOZELEC – VERNÁR                                   Fabíny – Korub B., Výrostek


DOSPELÍ 8.liga, 9.kolo, 11.10.2020 o 11:30 hod.

FRANKOVÁ – GÁNOVCE                             Petrík

DÚBRAVA – MLYNČEKY                              Gavalier – Skasko

GR.PETROVCE – ŠVÁBOVCE                      Vilman


VSFZ DOSPELÍ 5.liga, 12.kolo, 11.10.2020 o 14:30 hod.

VIKARTOVCE – ĽUBICA                              Dzivjak – Fabíny, Výrostek

HRANOVNICA – OLCNAVA                       Marton – Drenko, Korub B.


DORAST U19 4.liga, 11.kolo, 10.10.2020 o 14:00 hod.

SP.ŠTIAVNIK – V.LOMNIA                                     Kočiš

ŠVÁBOVCE – V.SLAVKOV                                     Petrík

SP.TEPLICA – HORKA                                            Džubák

BATIZOVCE – ŠUŇAVA                                          Olejár

GR.PETROVCE – VLKOVCE o 13:15 hod.        Melničuk

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK o 13:15 hod.         Ovšonka

ŽIACI U15 3.liga, 11.kolo, 10.10.2020 o 11:00 hod.
VIKARTOVCE – SP.BYSTRÉ                                 Kočiš

SLOV.VES – V.LOMNICA                                      Petrík

SP.ST.VES – VRBOV                                              Mirga

TOPOREC – HORKA                                             Mišalko

GR.PETROVCE – HUNCOVCE zrušený                            Melničuk

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK                                  Ovšonka

ŠTRBA – ŠUŇAVA                                                   Olejár

VSFZ DORAST U19/17 3.liga, 12.kolo, 10.10.2020 o 10:00/12:15 hod.

STRÁŽE – JANOČKO ACADEMY                         Fabíny – Korub B.

VSFZ DORAST U19 4.liga, 12.kolo, 10.10.2020 o 14:00 hod.

HRANOVNICA – RUDŇANY                                 Maličký B.

VRBOV – KROMPACHY                                         Gavalier

LEVOČA – MARKUŠOVCE                                     Korub D.

Prečítané: 1403x