31.08.2020, Lukáš Dzivjak

Obsadenie na 05.9. a 06.9.2020

31.08.2020, Lukáš Dzivjak

DOSPELÍ 6.liga, 6.kolo, 6.9.2020 o 16:00 hod.

SP.BELÁ „B“ – SP.BYSTRÉ                              MelničukPetrík, Šingliar

V.SLAVKOV – L.TEPLIĆKA                             Hrušovský – Zacher, Steiner

BATIZOVCE – ŠTRBA                                      Džubák – Olejár, Michlík

ŠUŇAVA – TOPOREC                                      Koč – Mišalko, Vilman

SP.ŠTVRTOK – HORKA                                   Kočiš – Mirga, Bjalončík

STRÁŽE – HUNCOVCE                                    Matejka – Gavalier, Zavadský

SP.ŠTIAVNIK – SP.TEPLICA 5.9. o 16:00 hod.      Mirga – Džubák, Ovšonka

DOSPELÍ 7.liga, 6.kolo, 6.9.2020 o 12:30 hod.

VLKOVCE – SP.HRHOV                                    Mirga – Kočiš, bez AR2

SLOV.VES – KRAVANY                                     Gavalier -  Matejka, Zavadský

HOZELEC – LÚČIVNÁ                                      Mišalko - Koč, Vilman

LENDAK – VRBOV                                            Zacher – Hrušovský, Steiner

SP.HANUŠOVCE – VLKOVÁ                           Petrík Melničuk, Šingliar

KURIMANY – RAKÚSY                                     Maličký B. – Korub D., Pavlovič

VERNÁR – BIJACOVCE o 10:30 hod.             Olejár – Džubák, Michlík

DOSPELÍ 8.liga, 4.kolo, 6.9.2020 o 12:30 hod.

MLYNČEKY – DRAVCE                                    Korub B.

ŠVÁBOVCE – FRANKOVÁ                               Výrostek

GR.PETROVCE – DÚBRAVA                           Bjalončík

VSFZ DOSPELÍ 5.liga, 5.kolo, 6.9.2020 o 15:30 hod

LEVOČA – SP.ST.VES                                         Dzivjak – Maličký B., Korub D.

VEĽKÁ LOMNICA – VIKARTOVCE                 Turcsanyi – Korub B., Výrostek


DORAST U19 4.liga, 6.kolo, 5.9.2020 o 13:15 hod.

SP.BYSTRÉ – GR.PETROVCE v Kravanoch             Zavadský

L.TEPLIČKA – SP.TEPLICA                                            Olejár - Pavlovič

ŠUŇAVA – SP.ŠTIAVNIK                                                Petrík

HORKA – V.SLAVKOV                                                    Zacher - Steiner

BATIZOVCE – ŠVÁBOVCE o 14:00 hod.                   Kočiš

VLKOVCE – V.LOMNICA o 14:00 hod.                      Vilman

ŽIACI U15 3.liga, 6.kolo, 5.9.2020 o 11:00 hod.
SP.BYSTRÉ – GR.PETROVCE v Kravanoch             Zavadský

L.TEPLIČKA – TOPOREC                                              Pavlovič - Olejár

ŠTRBA – SP.ST.VES                                                        Kočiš

ŠUŇAVA – SLOV.VES                                                     Petrík

SP.ŠTVRTOK – VIKARTOVCE                                      Vilman

HUNCOVCE – V.LOMNICA                                          Šingliar

HORKA – VRBOV                                                          Steiner - Zacher

VSFZ DORAST U19 4.liga, 7.kolo, 5.9.2020 o 14:00 hod

LEVOČA – HRANOVNICA                                           Korub D.

VIKARTOVCE – JAMNÍK                                              Korub B.

ĽUBICA – HARICHOVCE                                             Gavalier

SP.ST.VES - VRBOV                                                      Výrostek

VSFZ ŽIACI U15/U14 2.liga, 7.kolo, 5.9.2020 o 10:00,11:45 hod

LENDAK - ĽUBICA                                                      Výrostek  

Prečítané: 1098x