VII. liga - II. trieda ObFZ ZH, skupina o umiestnenie
1K | 16.04.2017 16:00:00
277267 | 15.04.2017 16:00
27726715.04.2017 16:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice1 : 5TJ Sokol Trnavá Hora
277268 | 16.04.2017 13:30
27726816.04.2017 13:30TJ Ostrý Grúň0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
277269 | 16.04.2017 16:00
27726916.04.2017 16:00TJ Kopernica1 : 4FK Malá Lehota
2K | 23.04.2017 16:00:00
277315 | 23.04.2017 10:30
27731523.04.2017 10:30ŠK Hronský Beňadik8 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277316 | 23.04.2017 16:00
27731623.04.2017 16:00TJ Hronská Dúbrava1 : 3TJ Ostrý Grúň
277317 | 23.04.2017 16:00
27731723.04.2017 16:00TJ Sokol Trnavá Hora4 : 1FK Malá Lehota
3K | 30.04.2017 16:00:00
277318 | 29.04.2017 16:00
27731829.04.2017 16:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 4TJ Hronská Dúbrava
277320 | 30.04.2017 13:30
27732030.04.2017 13:30TJ Ostrý Grúň5 : 5TJ Sokol Trnavá Hora
277319 | 30.04.2017 16:00
27731930.04.2017 16:00FK Malá Lehota0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
4K | 07.05.2017 16:30:00
277323 | 06.05.2017 15:00
27732306.05.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277322 | 07.05.2017 10:30
27732207.05.2017 10:30ŠK Hronský Beňadik3 : 5FK Malá Lehota
277321 | 07.05.2017 14:00
27732107.05.2017 14:00TJ Ostrý Grúň3 : 1TJ Kopernica
5K | 14.05.2017 16:30:00
277324 | 14.05.2017 10:50
27732414.05.2017 10:50ŠK Hronský Beňadik2 : 11TJ Ostrý Grúň
277325 | 14.05.2017 14:00
27732514.05.2017 14:00TJ Kopernica7 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277326 | 14.05.2017 16:30
27732614.05.2017 16:30FK Malá Lehota4 : 3TJ Hronská Dúbrava
6K | 21.05.2017 17:00:00
277328 | 20.05.2017 15:00
27732820.05.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0TJ Ostrý Grúň
277327 | 21.05.2017 17:00
27732721.05.2017 17:00TJ Sokol Trnavá Hora8 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277329 | 21.05.2017 17:00
27732921.05.2017 17:00FK Malá Lehota4 : 2TJ Kopernica
7K | 28.05.2017 17:00:00
277331 | 21.05.2017 17:00
27733121.05.2017 17:00TJ Ostrý Grúň3 : 1TJ Hronská Dúbrava
277330 | 27.05.2017 17:00
27733027.05.2017 17:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice1 : 1ŠK Hronský Beňadik
277332 | 28.05.2017 17:00
27733228.05.2017 17:00FK Malá Lehota3 : 1TJ Sokol Trnavá Hora
8K | 04.06.2017 17:00:00
277334 | 03.06.2017 15:00
27733403.06.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0FK Malá Lehota
277333 | 04.06.2017 17:00
27733304.06.2017 17:00TJ Hronská Dúbrava7 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277335 | 04.06.2017 17:00
27733504.06.2017 17:00TJ Sokol Trnavá Hora1 : 2TJ Ostrý Grúň
9K | 11.06.2017 17:00:00
277338 | 10.06.2017 17:00
27733810.06.2017 17:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
277336 | 11.06.2017 14:00
27733611.06.2017 14:00TJ Kopernica2 : 2TJ Ostrý Grúň
277337 | 11.06.2017 17:00
27733711.06.2017 17:00FK Malá Lehota12 : 3ŠK Hronský Beňadik
10K | 18.06.2017 17:30:00
277340 | 17.06.2017 17:30
27734017.06.2017 17:30TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 5TJ Kopernica
277341 | 18.06.2017 14:00
27734118.06.2017 14:00TJ Hronská Dúbrava2 : 0FK Malá Lehota
277339 | 18.06.2017 15:00
27733918.06.2017 15:00TJ Ostrý Grúň3 : 0ŠK Hronský Beňadik

VII. liga - II. trieda ObFZ ZH, skupina o umiestnenie
1K | 16.04.2017 16:00:00
277267 | 15.04.2017 16:00
27726715.04.2017 16:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice1 : 5TJ Sokol Trnavá Hora
277268 | 16.04.2017 13:30
27726816.04.2017 13:30TJ Ostrý Grúň0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
277269 | 16.04.2017 16:00
27726916.04.2017 16:00TJ Kopernica1 : 4FK Malá Lehota
2K | 23.04.2017 16:00:00
277315 | 23.04.2017 10:30
27731523.04.2017 10:30ŠK Hronský Beňadik8 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277316 | 23.04.2017 16:00
27731623.04.2017 16:00TJ Hronská Dúbrava1 : 3TJ Ostrý Grúň
277317 | 23.04.2017 16:00
27731723.04.2017 16:00TJ Sokol Trnavá Hora4 : 1FK Malá Lehota
3K | 30.04.2017 16:00:00
277318 | 29.04.2017 16:00
27731829.04.2017 16:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 4TJ Hronská Dúbrava
277320 | 30.04.2017 13:30
27732030.04.2017 13:30TJ Ostrý Grúň5 : 5TJ Sokol Trnavá Hora
277319 | 30.04.2017 16:00
27731930.04.2017 16:00FK Malá Lehota0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
4K | 07.05.2017 16:30:00
277323 | 06.05.2017 15:00
27732306.05.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277322 | 07.05.2017 10:30
27732207.05.2017 10:30ŠK Hronský Beňadik3 : 5FK Malá Lehota
277321 | 07.05.2017 14:00
27732107.05.2017 14:00TJ Ostrý Grúň3 : 1TJ Kopernica
5K | 14.05.2017 16:30:00
277324 | 14.05.2017 10:50
27732414.05.2017 10:50ŠK Hronský Beňadik2 : 11TJ Ostrý Grúň
277325 | 14.05.2017 14:00
27732514.05.2017 14:00TJ Kopernica7 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277326 | 14.05.2017 16:30
27732614.05.2017 16:30FK Malá Lehota4 : 3TJ Hronská Dúbrava
6K | 21.05.2017 17:00:00
277328 | 20.05.2017 15:00
27732820.05.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0TJ Ostrý Grúň
277327 | 21.05.2017 17:00
27732721.05.2017 17:00TJ Sokol Trnavá Hora8 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277329 | 21.05.2017 17:00
27732921.05.2017 17:00FK Malá Lehota4 : 2TJ Kopernica
7K | 28.05.2017 17:00:00
277331 | 21.05.2017 17:00
27733121.05.2017 17:00TJ Ostrý Grúň3 : 1TJ Hronská Dúbrava
277330 | 27.05.2017 17:00
27733027.05.2017 17:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice1 : 1ŠK Hronský Beňadik
277332 | 28.05.2017 17:00
27733228.05.2017 17:00FK Malá Lehota3 : 1TJ Sokol Trnavá Hora
8K | 04.06.2017 17:00:00
277334 | 03.06.2017 15:00
27733403.06.2017 15:00TJ OŠK Stará Kremnička0 : 0FK Malá Lehota
277333 | 04.06.2017 17:00
27733304.06.2017 17:00TJ Hronská Dúbrava7 : 0TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice
277335 | 04.06.2017 17:00
27733504.06.2017 17:00TJ Sokol Trnavá Hora1 : 2TJ Ostrý Grúň
9K | 11.06.2017 17:00:00
277338 | 10.06.2017 17:00
27733810.06.2017 17:00TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 0TJ OŠK Stará Kremnička
277336 | 11.06.2017 14:00
27733611.06.2017 14:00TJ Kopernica2 : 2TJ Ostrý Grúň
277337 | 11.06.2017 17:00
27733711.06.2017 17:00FK Malá Lehota12 : 3ŠK Hronský Beňadik
10K | 18.06.2017 17:30:00
277340 | 17.06.2017 17:30
27734017.06.2017 17:30TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice0 : 5TJ Kopernica
277341 | 18.06.2017 14:00
27734118.06.2017 14:00TJ Hronská Dúbrava2 : 0FK Malá Lehota
277339 | 18.06.2017 15:00
27733918.06.2017 15:00TJ Ostrý Grúň3 : 0ŠK Hronský Beňadik
Tabuľka VII. liga - II. trieda ObFZ ZH - VII. liga - II. trieda ObFZ ZH, skupina o umiestnenie

  KlubZVRPSkóreBK+/-FP
1TJ Ostrý Grúň1293050:16308120
2FK Malá Lehota1272345:2723750
3TJ Sokol Trnavá Hora1262440:2517-3620
4TJ Hronská Dúbrava1252534:22175-10
5ŠK Hronský Beňadik1251630:44164-20
6TJ Kopernica1232729:32113-70
7TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice1202104:6622-160
8TJ OŠK Stará Kremnička (odstúpené)00000:00100