Pondelok, 20. septembra, 2021Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava
Športovo-technická komisia

Úradná správa ŠTK ObFZ Topoľčany č. 2 zo dňa 14. júla 2021.

14. júl 2021 o 10:00

Športovo-technická komisia ObFZ Topoľčany:

Úradná správa ŠTK ObFZ č. 2 zo dňa 14.7.2021:

Oznam ŠTK ObFZ:

U.č.7 ŠTK ObFZ Topoľčany oznamuje odborným komisiám, funkcionárom FK, rozhodcom a záujemcom, že na webovej stránke ObFZ Topoľčany je už uverejnený nový Rozpis majstrovských futbalových súťaží ObFZ Topoľčany pre súťažný ročník 2021/2022.

Dospelí:

U.č.5 Stretnutie 1.kola VI.liga – ObFZ TO – dospelí: TJ ŠK Radošna – TJ ZK Urmince sa po dohode FK odohrá dňa 8.8.2021 (nedeľa) o 17:30 hod. na štadióne TJ ŠK Radošina.

U.č.6 Zaradenie družstiev do súťaží ObFZ Topoľčany v s. r. 2021/2022 podľa losovacích čísiel:

Dospelí:

VI. liga – 14 družstiev: 1. Slovan Bojná, 2. OŠK Závada, 3. OFK Krnča, 4. OFK Chrabrany, 5. TJ Nemčice, 6. ŠK Radošina, 7. OFK obce Prašice, 8. OFK Práznovce, 9. ZK Urmince, 10. OFK Hrušovany, 11. OFK Nitrianska Streda, 12. OFK Veľké Ripňany, 13. Slovan Veľké Bedzany, 14. OFK Ludanice.

Začiatok súťaže: 7.-8.8.2021.

VII. liga – 11 družstiev: 1. Slovan Preseľany, 2. OFK Čermany, o. z., 3. OFK Kovarce B, 4. ŠK Radošina B, 5. OFK Kuzmice, 6. OFK Solčany B, 7. TJ Koniarovce, 8. OFK Horné Štitáre, 9. TJ Oponice, 10. OFK Nitrianska Blatnica, 11. Sokol Šalgovce, 12. voľný lós.

Začiatok súťaže: 21.-22.8.2021.

Dorast – U19:

VI. liga – 9 družstiev: 1. OFK Kovarce, 2. OFK obce Prašice, 3. OFK Veľké Ripňany, 4. TJ Nemčice, 5. OFK Ludanice, 6. Družstevník Jacovce, 7. OFK Krtovce, 8. voľný lós, 9. OFK Nitrianska Blatnica, 10. OFK Solčany.

Začiatok súťaže: 21.-22.8.2021.

Starší žiaci – U15:

IV. liga – 11 družstiev: 1. Slovan Bojná, 2. OFK Chrabrany, 3. OŠK Závada, 4. OFK Krnča, 5. OFK obce Prašice, 6. TJ Čeľadince, 7. OTJ Horné Obdokovce, 8. Družstevník Jacovce, 9. TJ Oponice, 10. OFK Tovarníky, 11. OFK Veľké Ripňany, 12. voľný lós.

Začiatok súťaže: 22.8.2021.

Mladší žiaci – U13:

IV. liga – skupina A – 6 družstiev: 1. Slovan Bojná, 2. OFK obce Prašice, 3. TJ Nemčice, 4. Družstevník Jacovce, 5. ŠK Radošina, 6. ZK Urmince.

IV. liga – skupina B – 6 družstiev: 1. OFK Solčany, 2. OFK Krnča, 3. OFK Tesáre, 4. Slovan Krušovce, 5. OFK Tovarníky, 6. OFK Práznovce.

IV. liga – skupina C – 5 družstiev: 1. OFK Kovarce, 2. OFK Ludanice, 3. Slovan Preseľany, 4. TJ Koniarovce, 5. OFK Hrušovany, 6. voľný lós.

Začiatok súťaží: 21.8.2021.

Prípravka – U11:

III. liga – skupina A – 6 družstiev: 1. Slovan Bojná, 2. OFK obce Prašice, 3. FC Topoľčany B, 4. Družstevník Jacovce, 5. OFK Tesáre, 6. Slovan Veľké Bedzany.

III. liga – skupina B – 6 družstiev: 1. OFK Kovarce, 2. OFK Krnča, 3. Slovan Krušovce, 4. TJ Oponice, 5. OFK Nitrianska Streda, 6. OFK Tovarníky.

III. liga – skupina C – 6 družstiev: 1. OFK Hrušovany, OTJ Horné Obdokovce, 3. TJ Koniarovce, 4. OFK Veľké Ripňany, 5. OFK Čermany, o. z., 6. Slovan Preseľany.

Začiatok súťaží: 20.8.2021.

                                                                ( M. Čulák )

(Zdroj: obfzto, Autor: obfzto)

Súvisiace články