Live center
24.09.2020 17:00   o 1d15h45m17s
25.09.2020 16:00   o 2d14h45m17s
25.09.2020 17:30   o 2d16h15m17s
  FK 2016 Lazany
(odstúpené)
30.09.2020 17:00   o 7d15h45m17s
01.10.2020 16:30   o 8d15h15m17s
03.10.2020 10:00   o 10d8h45m17s
06.10.2020 17:00   o 13d15h45m17s
10.10.2020 10:00   o 17d8h45m17s
  FK 2016 Lazany
(odstúpené)
11.10.2020 10:00   o 18d8h45m17s
15.10.2020 16:00   o 22d14h45m17s
16.10.2020 16:00   o 23d14h45m17s
17.10.2020 10:00   o 24d8h45m17s
17.10.2020 10:00   o 24d8h45m17s
19.10.2020 16:00   o 26d14h45m17s
24.10.2020 10:00   o 1mes1d8h45m17s
  FK 2016 Lazany
(odstúpené)
24.10.2020 10:00   o 1mes1d8h45m17s
24.10.2020 10:00   o 1mes1d8h45m17s
25.10.2020 10:00   o 1mes2d8h45m17s
29.10.2020 16:00   o 1mes6d14h45m17s
31.10.2020 10:00   o 1mes8d8h45m17s
31.10.2020 10:00   o 1mes8d8h45m17s
03.04.2021 10:00   o 6mes11d8h45m17s
03.04.2021 10:00   o 6mes11d8h45m17s
04.04.2021 10:00   o 6mes12d8h45m17s
10.04.2021 10:00   o 6mes18d8h45m17s
10.04.2021 10:00   o 6mes18d8h45m17s
10.04.2021 10:00   o 6mes18d8h45m17s
  FK 2016 Lazany
(odstúpené)
17.04.2021 10:00   o 6mes25d8h45m17s
17.04.2021 10:00   o 6mes25d8h45m17s
18.04.2021 10:00   o 6mes26d8h45m17s
24.04.2021 10:00   o 7mes1d8h45m17s
24.04.2021 10:00   o 7mes1d8h45m17s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
Výsledky 4. kolo26.09.2020
TJ Tatran Tužina
Do zápasu ostáva
1d15h45m17s
24.09.2020 17:00
TJ Magura Poruba
24.09.2020 17:00   o 1d15h45m17s
MTJ Nitrianske Pravno
Do zápasu ostáva
2d14h45m17s
25.09.2020 16:00
FK Junior Kanianka
25.09.2020 16:00   o 2d14h45m17s
FK 2016 Lazany
(odstúpené)
Do zápasu ostáva
2d16h15m17s
25.09.2020 17:30
MTJ Pravenec
25.09.2020 17:30   o 2d16h15m17s
  FK 2016 Lazany
(odstúpené)
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
Do zápasu ostáva
3d8h45m17s
26.09.2020 10:00
Mestský futbalový klub Baník Handlová
FK Bojnice
Do zápasu ostáva
7d15h45m17s
30.09.2020 17:00
OFK Slávia Chrenovec-Brusno
30.09.2020 17:00   o 7d15h45m17s
Tabuľka Prípravka MIX U11 skupina B
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 MTJ Pravenec 3 3 0 0 46:5 9 10 3 0
2 TJ Magura Poruba 3 3 0 0 22:9 9 9 3 0
3 TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany 2 1 0 1 13:7 3 8 0 0
4 MTJ Nitrianske Pravno 3 1 0 2 19:20 3 7 0 0
5 FK Bojnice 2 1 0 1 9:11 3 6 0 0
6 OFK Slávia Chrenovec-Brusno 2 1 0 1 4:11 3 5 0 0
7 FK 2016 Lazany(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 4 0 0
8 FK Junior Kanianka 2 0 0 2 3:14 0 3 0 0
9 Mestský futbalový klub Baník Handlová 1 0 0 1 1:12 0 2 -3 0
10 TJ Tatran Tužina 2 0 0 2 0:28 0 1 -3 0