Live center
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
04.10.2020 10:00   o 11d8h4m52s
04.10.2020 10:00   o 11d8h4m52s
04.10.2020 10:00   o 11d8h4m52s
10.10.2020 10:00   o 17d8h4m52s
11.10.2020 10:00   o 18d8h4m52s
11.10.2020 10:00   o 18d8h4m52s
11.10.2020 10:00   o 18d8h4m52s
17.10.2020 10:00   o 24d8h4m52s
18.10.2020 10:00   o 25d8h4m52s
18.10.2020 10:00   o 25d8h4m52s
24.10.2020 10:00   o 1mes1d8h4m52s
25.10.2020 10:00   o 1mes2d8h4m52s
25.10.2020 10:00   o 1mes2d8h4m52s
25.10.2020 10:00   o 1mes2d8h4m52s
01.11.2020 10:00   o 1mes9d8h4m52s
01.11.2020 10:00   o 1mes9d8h4m52s
01.11.2020 10:00   o 1mes9d8h4m52s
03.04.2021 10:00   o 6mes11d8h4m52s
03.04.2021 13:00   o 6mes11d11h4m52s
04.04.2021 10:00   o 6mes12d8h4m52s
04.04.2021 10:00   o 6mes12d8h4m52s
04.04.2021 10:00   o 6mes12d8h4m52s
11.04.2021 10:00   o 6mes19d8h4m52s
11.04.2021 10:00   o 6mes19d8h4m52s
11.04.2021 10:00   o 6mes19d8h4m52s
17.04.2021 10:00   o 6mes25d8h4m52s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
11. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
22. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
Výsledky 5. kolo27.09.2020
MTJ Pravenec
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
TJ Tatran Tužina
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
OFK Slávia Chrenovec-Brusno
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
TJ Družstevník Koš
TJ Magura Poruba
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
TJ Baník Sebedražie
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
TJ Partizán Malinová
Mestský futbalový klub Baník Handlová
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
Telovýchovná jednota Opatovce nad Nitrou
MTJ Nitrianske Pravno
Do zápasu ostáva
4d8h4m52s
27.09.2020 10:00
27.09.2020 10:00   o 4d8h4m52s
Tabuľka IV. liga-U15- III. trieda PD Sever
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ Družstevník Koš 5 5 0 0 38:6 15 11 6 0
2 MTJ Nitrianske Pravno 5 3 1 1 13:7 10 10 4 0
3 Mestský futbalový klub Baník Handlová 4 3 0 1 19:8 9 9 3 0
4 OFK Slávia Chrenovec-Brusno 4 2 2 0 10:2 8 8 5 0
5 MTJ Pravenec 4 2 1 1 17:8 7 7 1 0
6 TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany 4 2 0 2 25:7 6 6 0 0
7 TJ Baník Sebedražie 5 1 2 2 17:22 5 5 -4 0
8 TJ Tatran Tužina 5 1 1 3 13:28 4 4 -2 0
9 TJ Magura Poruba 4 1 0 3 5:16 3 3 -3 0
10 TJ Partizán Malinová 5 1 0 4 2:21 3 2 -6 0
11 Telovýchovná jednota Opatovce nad Nitrou 5 0 1 4 2:36 1 1 -8 0