Live center
03.10.2020 09:30   o 1d14h31m7s
03.10.2020 11:05   o 1d16h6m7s
03.10.2020 11:50   o 1d16h51m7s
03.10.2020 12:40   o 1d17h41m7s
03.10.2020 13:25   o 1d18h26m7s
10.10.2020 09:30   o 8d14h31m7s
10.10.2020 09:30   o 8d14h31m7s
10.10.2020 09:30   o 8d14h31m7s
10.10.2020 10:15   o 8d15h16m7s
10.10.2020 10:15   o 8d15h16m7s
10.10.2020 10:15   o 8d15h16m7s
10.10.2020 11:05   o 8d16h6m7s
10.10.2020 11:05   o 8d16h6m7s
10.10.2020 11:50   o 8d16h51m7s
10.10.2020 11:50   o 8d16h51m7s
10.10.2020 11:50   o 8d16h51m7s
10.10.2020 12:40   o 8d17h41m7s
10.10.2020 12:40   o 8d17h41m7s
10.10.2020 13:25   o 8d18h26m7s
10.10.2020 13:25   o 8d18h26m7s
10.10.2020 13:25   o 8d18h26m7s
17.10.2020 09:30   o 15d14h31m7s
17.10.2020 09:30   o 15d14h31m7s
17.10.2020 10:15   o 15d15h16m7s
17.10.2020 10:15   o 15d15h16m7s
17.10.2020 11:05   o 15d16h6m7s
17.10.2020 11:50   o 15d16h51m7s
17.10.2020 11:50   o 15d16h51m7s
17.10.2020 12:40   o 15d17h41m7s
17.10.2020 12:40   o 15d17h41m7s
17.10.2020 13:25   o 15d18h26m7s
17.10.2020 13:25   o 15d18h26m7s

III.liga P U09 - Liga prípraviek B.Száraza U09 ObFZ NZ

1. turnaj - B 2
1. turnaj - B 1
1. turnaj - B 2: 2.kolo
1. turnaj - B 1: 2.kolo
1. turnaj - B 1: 3.kolo
1. turnaj - B 2: 3.kolo
2. turnaj - B 2
2. turnaj - B 1
2. turnaj - B 2: 2.kolo
2. turnaj - B 1: 2.kolo
2. turnaj - B 1: 3.kolo
2. turnaj - B 2: 3.kolo
3. turnaj - B 2
3. turnaj - B 1
3. turnaj - B 1: 2.kolo
3. turnaj - B 2: 2.kolo
3. turnaj - B 1: 3.kolo
3. turnaj - B 2: 3.kolo
4. turnaj - B 2
4. turnaj - B 1
4. turnaj - B 2: 2.kolo
4. turnaj - B 1: 2.kolo
4. turnaj - B 2: 3.kolo
4. turnaj - B 1: 3.kolo
1. turnaj - A 1
1.turnaj - A 2
1. turnaj - A 1: 2.kolo
1.turnaj - A 2: 2.kolo
1. turnaj - A 1: 3.kolo
1.turnaj - A 2: 3.kolo
2.turnaj - A 1
2.turnaj - A 2
2. turnaj - A 2: 2.kolo
2. turnaj - A 1: 2.kolo
2. turnaj - A 2: 3.kolo
2. turnaj - A 1: 3.kolo
3. turnaj - A 1
3. turnaj - A 2
3. turnaj - A 1: 2.kolo
3. turnaj - A 2: 2.kolo
3 turnaj - A 1: 3.kolo
3. turnaj - A 2: 3.kolo
4. turnaj - A 1
4. turnaj A 2
4. turnaj - A 1: 2.kolo
4. turnaj - A 2: 2.kolo
4. turnaj - A 1: 3.kolo
4. turnaj - A 2: 3.kolo
Výsledky 4. turnaj - B 210.10.2020
ŠK Šurany
Do zápasu ostáva
8d14h31m7s
10.10.2020 09:30
Obecný futbalový klub OFK Maňa
10.10.2020 09:30   o 8d14h31m7s
ŠK Termál Podhájska
Do zápasu ostáva
8d15h16m7s
10.10.2020 10:15
TJ Lokomotíva Bánov
10.10.2020 10:15   o 8d15h16m7s
Tabuľka III. liga P U09 ObFZ NZ - sk. B - Liga prípraviek B.Száraza
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 ŠK Šurany 6 5 1 0 34:10 16 8 7 0
2 TJ Lokomotíva Bánov 6 4 1 1 24:13 13 7 4 0
3 Obecný futbalový klub OFK Maňa 6 3 1 2 27:11 10 6 1 0
4 ŠK Kmeťovo 6 3 1 2 28:20 10 5 1 0
5 ŠK Termál Podhájska 6 3 1 2 13:14 10 4 1 0
6 FC Veľký Kýr 6 3 1 2 21:24 10 3 1 0
7 FC Komjatice 6 0 0 6 14:27 0 2 -9 0
8 FKM Nové Zámky C 6 0 0 6 11:53 0 1 -9 0
1. turnaj - B 1: usporiadateľ Obecný futbalový klub OFK Maňa 1. turnaj - B 2: usporiadateľ FC Komjatice 2. turnaj - B 1: usporiadateľ ŠK Termál Podhájska na ihrisku v Huli 2. turnaj - B 2: usporiadateľ FKM Nové Zámky 3. turnaj - B 1: usporiadateľ TJ Lokomotíva Bánov 3. turnaj - B 2: usporiadateľ ŠK Kmeťovo 4. turnaj - B 1: usporiadateľ FC Veľký Kýr 4. turnaj - B 2: usporiadateľ ŠK Šurany