Live center
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
03.10.2020 11:00   o 1d16h50m10s
04.10.2020 10:00   o 2d15h50m10s
06.10.2020 16:00   o 4d21h50m10s
07.10.2020 15:30   o 5d21h20m10s
07.10.2020 16:00   o 5d21h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 10:00   o 8d15h50m10s
10.10.2020 11:00   o 8d16h50m10s
11.10.2020 10:00   o 9d15h50m10s
11.10.2020 10:00   o 9d15h50m10s
11.10.2020 10:00   o 9d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
17.10.2020 10:00   o 15d15h50m10s
18.10.2020 10:00   o 16d15h50m10s
18.10.2020 11:00   o 16d16h50m10s
22.10.2020 15:00   o 20d20h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s
24.10.2020 10:00   o 22d15h50m10s

III.liga P U11 - Liga prípraviek K.Salátu U11 ObFZ NZ

1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
Výsledky 6. kolo03.10.2020
OŠK Mojzesovo
Do zápasu ostáva
1d15h50m10s
03.10.2020 10:00
ŠK Kmeťovo
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
ŠK Vlkas
Do zápasu ostáva
1d15h50m10s
03.10.2020 10:00
Obecný futbalový klub OFK Maňa
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
OŠK Lipová
Do zápasu ostáva
1d15h50m10s
03.10.2020 10:00
FC Komjatice
03.10.2020 10:00   o 1d15h50m10s
Tabuľka III. liga P U11 ObFZ NZ - sk. D - Liga prípraviek K.Salatu
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 OŠK Mojzesovo 3 3 0 0 40:0 9 6 6 0
2 Obecný futbalový klub OFK Maňa 4 3 0 1 22:11 9 5 0 0
3 ŠK Kmeťovo 4 2 0 2 27:9 6 4 -3 0
4 ŠK Vlkas 3 2 0 1 14:14 6 3 3 0
5 FC Komjatice 4 1 0 3 14:21 3 2 -3 0
6 OŠK Lipová 4 0 0 4 2:64 0 1 -3 0
Víťaz skupiny D postúpi do Finálového turnaja o Víťaza III.ligy P U11 - Ligy prípraviek Kornéla Salátu