VIII.liga mužov ObFZ Michalovce
1. kolo | 16.08.2020 16:00:00
502010 | 16.08.2020 13:00
50201016.08.2020 13:00FK Beša0 : 1TJ Jastrabie pri Michalovciach
502005 | 16.08.2020 16:00
50200516.08.2020 16:00OFK Horňa0 : 0
502006 | 16.08.2020 16:00
50200616.08.2020 16:00Obecný futbalový klub Jovsa7 : 2OŠK Koromľa
502007 | 16.08.2020 16:00
50200716.08.2020 16:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 5Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502008 | 16.08.2020 16:00
50200816.08.2020 16:00OŠK Stretava11 : 3OFK ÚBREŽ
502009 | 16.08.2020 16:00
50200916.08.2020 16:00FK 1971 Moravany0 : 1Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
2. kolo | 23.08.2020 16:00:00
502011 | 23.08.2020 16:00
50201123.08.2020 16:000 : 0TJ Jastrabie pri Michalovciach
502012 | 23.08.2020 16:00
50201223.08.2020 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch6 : 0FK Beša
502014 | 23.08.2020 16:00
50201423.08.2020 16:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B5 : 1OŠK Stretava
502015 | 23.08.2020 16:00
50201523.08.2020 16:00OŠK Koromľa1 : 5Futbalový oddiel Zbudza
502016 | 23.08.2020 16:30
50201623.08.2020 16:30OFK Horňa0 : 1Obecný futbalový klub Jovsa
502013 | 31.10.2020 14:00
50201331.10.2020 14:00OFK ÚBREŽ  :  FK 1971 Moravany
3. kolo | 30.08.2020 16:00:00
502022 | 30.08.2020 13:00
50202230.08.2020 13:00TJ Jastrabie pri Michalovciach3 : 7Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502017 | 30.08.2020 16:00
50201730.08.2020 16:00Obecný futbalový klub Jovsa0 : 0
502018 | 30.08.2020 16:00
50201830.08.2020 16:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 2OFK Horňa
502019 | 30.08.2020 16:00
50201930.08.2020 16:00OŠK Stretava0 : 0OŠK Koromľa
502021 | 30.08.2020 16:00
50202130.08.2020 16:00FK Beša2 : 3OFK ÚBREŽ
502020 | 15.09.2020 15:30
50202015.09.2020 15:30FK 1971 Moravany1 : 3Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
4. kolo | 06.09.2020 15:30:00
502028 | 06.09.2020 12:30
50202806.09.2020 12:30Obecný futbalový klub Jovsa1 : 1Futbalový oddiel Zbudza
502023 | 06.09.2020 15:30
50202306.09.2020 15:300 : 0Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502024 | 06.09.2020 15:30
50202406.09.2020 15:30OFK ÚBREŽ6 : 1TJ Jastrabie pri Michalovciach
502025 | 06.09.2020 15:30
50202506.09.2020 15:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B7 : 0FK Beša
502026 | 06.09.2020 15:30
50202606.09.2020 15:30OŠK Koromľa0 : 1FK 1971 Moravany
502027 | 06.09.2020 15:30
50202706.09.2020 15:30OFK Horňa3 : 4OŠK Stretava
5. kolo | 13.09.2020 15:30:00
502034 | 13.09.2020 12:30
50203413.09.2020 12:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch3 : 4OFK ÚBREŽ
502029 | 13.09.2020 15:30
50202913.09.2020 15:30Futbalový oddiel Zbudza0 : 0
502030 | 13.09.2020 15:30
50203013.09.2020 15:30OŠK Stretava5 : 0Obecný futbalový klub Jovsa
502031 | 13.09.2020 15:30
50203113.09.2020 15:30FK 1971 Moravany3 : 0OFK Horňa
502032 | 13.09.2020 15:30
50203213.09.2020 15:30FK Beša2 : 2OŠK Koromľa
502033 | 13.09.2020 15:30
50203313.09.2020 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach3 : 6Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
6. kolo | 20.09.2020 15:00:00
502040 | 20.09.2020 12:00
50204020.09.2020 12:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 0OŠK Stretava
502035 | 20.09.2020 15:00
50203520.09.2020 15:000 : 0OFK ÚBREŽ
502036 | 20.09.2020 15:00
50203620.09.2020 15:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B0 : 3Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502037 | 20.09.2020 15:00
50203720.09.2020 15:00OŠK Koromľa0 : 2TJ Jastrabie pri Michalovciach
502038 | 20.09.2020 15:00
50203820.09.2020 15:00OFK Horňa2 : 0FK Beša
502039 | 20.09.2020 15:00
50203920.09.2020 15:00Obecný futbalový klub Jovsa3 : 5FK 1971 Moravany
7. kolo | 27.09.2020 15:00:00
502041 | 27.09.2020 15:00
50204127.09.2020 15:00OŠK Stretava0 : 0
502042 | 27.09.2020 15:00
50204227.09.2020 15:00FK 1971 Moravany2 : 0Futbalový oddiel Zbudza
502043 | 27.09.2020 15:00
50204327.09.2020 15:00FK Beša1 : 1Obecný futbalový klub Jovsa
502045 | 27.09.2020 15:00
50204527.09.2020 15:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch8 : 1OŠK Koromľa
502044 | 07.10.2020 16:00
50204407.10.2020 16:00TJ Jastrabie pri Michalovciach1 : 3OFK Horňa
502046 | 07.10.2020 16:00
50204607.10.2020 16:00OFK ÚBREŽ2 : 9Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
8. kolo | 04.10.2020 14:30:00
502052 | 04.10.2020 11:30
50205204.10.2020 11:30OŠK Stretava1 : 1FK 1971 Moravany
502047 | 04.10.2020 14:30
50204704.10.2020 14:300 : 0Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502048 | 04.10.2020 14:30
50204804.10.2020 14:30OŠK Koromľa2 : 5OFK ÚBREŽ
502049 | 04.10.2020 14:30
50204904.10.2020 14:30OFK Horňa2 : 1Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502050 | 04.10.2020 14:30
50205004.10.2020 14:30Obecný futbalový klub Jovsa2 : 5TJ Jastrabie pri Michalovciach
502051 | 04.10.2020 14:30
50205104.10.2020 14:30Futbalový oddiel Zbudza3 : 0FK Beša
9. kolo | 11.10.2020 14:30:00
502058 | 11.10.2020 11:30
50205811.10.2020 11:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B10 : 2OŠK Koromľa
502053 | 11.10.2020 14:30
50205311.10.2020 14:30FK 1971 Moravany0 : 0
502054 | 11.10.2020 14:30
50205411.10.2020 14:30FK Beša3 : 2OŠK Stretava
502055 | 11.10.2020 14:30
50205511.10.2020 14:30TJ Jastrabie pri Michalovciach2 : 2Futbalový oddiel Zbudza
502056 | 11.10.2020 14:30
50205611.10.2020 14:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch13 : 3Obecný futbalový klub Jovsa
502057 | 11.10.2020 14:30
50205711.10.2020 14:30OFK ÚBREŽ0 : 0OFK Horňa
10. kolo | 18.10.2020 14:00:00
502059 | 18.10.2020 14:00
50205918.10.2020 14:000 : 0OŠK Koromľa
502060 | 18.10.2020 14:00
50206018.10.2020 14:00OFK Horňa0 : 0Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502061 | 18.10.2020 14:00
50206118.10.2020 14:00Obecný futbalový klub Jovsa0 : 0OFK ÚBREŽ
502062 | 18.10.2020 14:00
50206218.10.2020 14:00Futbalový oddiel Zbudza0 : 0Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502063 | 18.10.2020 14:00
50206318.10.2020 14:00OŠK Stretava0 : 0TJ Jastrabie pri Michalovciach
502064 | 18.10.2020 14:00
50206418.10.2020 14:00FK 1971 Moravany0 : 0FK Beša
11. kolo | 25.10.2020 14:00:00
502065 | 25.10.2020 14:00
50206525.10.2020 14:00FK Beša  :  
502066 | 25.10.2020 14:00
50206625.10.2020 14:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  FK 1971 Moravany
502067 | 25.10.2020 14:00
50206725.10.2020 14:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  OŠK Stretava
502068 | 25.10.2020 14:00
50206825.10.2020 14:00OFK ÚBREŽ  :  Futbalový oddiel Zbudza
502069 | 25.10.2020 14:00
50206925.10.2020 14:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502070 | 25.10.2020 14:00
50207025.10.2020 14:00OŠK Koromľa  :  OFK Horňa
12. kolo | 04.04.2021 15:30:00
502071 | 04.04.2021 15:30
50207104.04.2021 15:30  :  OFK Horňa
502072 | 04.04.2021 15:30
50207204.04.2021 15:30OŠK Koromľa  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502073 | 04.04.2021 15:30
50207304.04.2021 15:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  Futbalový oddiel Zbudza
502074 | 04.04.2021 15:30
50207404.04.2021 15:30OFK ÚBREŽ  :  OŠK Stretava
502075 | 04.04.2021 15:30
50207504.04.2021 15:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  FK 1971 Moravany
502076 | 04.04.2021 15:30
50207604.04.2021 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  FK Beša
13. kolo | 11.04.2021 15:30:00
502077 | 11.04.2021 15:30
50207711.04.2021 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  
502078 | 11.04.2021 15:30
50207811.04.2021 15:30FK Beša  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502079 | 11.04.2021 15:30
50207911.04.2021 15:30FK 1971 Moravany  :  OFK ÚBREŽ
502080 | 11.04.2021 15:30
50208011.04.2021 15:30OŠK Stretava  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502081 | 11.04.2021 15:30
50208111.04.2021 15:30Futbalový oddiel Zbudza  :  OŠK Koromľa
502082 | 11.04.2021 15:30
50208211.04.2021 15:30Obecný futbalový klub Jovsa  :  OFK Horňa
14. kolo | 18.04.2021 16:00:00
502083 | 18.04.2021 16:00
50208318.04.2021 16:00  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502084 | 18.04.2021 16:00
50208418.04.2021 16:00OFK Horňa  :  Futbalový oddiel Zbudza
502085 | 18.04.2021 16:00
50208518.04.2021 16:00OŠK Koromľa  :  OŠK Stretava
502086 | 18.04.2021 16:00
50208618.04.2021 16:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  FK 1971 Moravany
502087 | 18.04.2021 16:00
50208718.04.2021 16:00OFK ÚBREŽ  :  FK Beša
502088 | 18.04.2021 16:00
50208818.04.2021 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
15. kolo | 25.04.2021 16:00:00
502089 | 25.04.2021 16:00
50208925.04.2021 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  
502090 | 25.04.2021 16:00
50209025.04.2021 16:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OFK ÚBREŽ
502091 | 25.04.2021 16:00
50209125.04.2021 16:00FK Beša  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502092 | 25.04.2021 16:00
50209225.04.2021 16:00FK 1971 Moravany  :  OŠK Koromľa
502093 | 25.04.2021 16:00
50209325.04.2021 16:00OŠK Stretava  :  OFK Horňa
502094 | 25.04.2021 16:00
50209425.04.2021 16:00Futbalový oddiel Zbudza  :  Obecný futbalový klub Jovsa
16. kolo | 02.05.2021 16:30:00
502095 | 02.05.2021 16:30
50209502.05.2021 16:30  :  Futbalový oddiel Zbudza
502096 | 02.05.2021 16:30
50209602.05.2021 16:30Obecný futbalový klub Jovsa  :  OŠK Stretava
502097 | 02.05.2021 16:30
50209702.05.2021 16:30OFK Horňa  :  FK 1971 Moravany
502098 | 02.05.2021 16:30
50209802.05.2021 16:30OŠK Koromľa  :  FK Beša
502099 | 02.05.2021 16:30
50209902.05.2021 16:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502100 | 02.05.2021 16:30
50210002.05.2021 16:30OFK ÚBREŽ  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
17. kolo | 09.05.2021 16:30:00
502101 | 09.05.2021 16:30
50210109.05.2021 16:30OFK ÚBREŽ  :  
502102 | 09.05.2021 16:30
50210209.05.2021 16:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502103 | 09.05.2021 16:30
50210309.05.2021 16:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OŠK Koromľa
502104 | 09.05.2021 16:30
50210409.05.2021 16:30FK Beša  :  OFK Horňa
502105 | 09.05.2021 16:30
50210509.05.2021 16:30FK 1971 Moravany  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502106 | 09.05.2021 16:30
50210609.05.2021 16:30OŠK Stretava  :  Futbalový oddiel Zbudza
18. kolo | 16.05.2021 17:00:00
502107 | 16.05.2021 17:00
50210716.05.2021 17:00  :  OŠK Stretava
502108 | 16.05.2021 17:00
50210816.05.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  FK 1971 Moravany
502109 | 16.05.2021 17:00
50210916.05.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  FK Beša
502110 | 16.05.2021 17:00
50211016.05.2021 17:00OFK Horňa  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502111 | 16.05.2021 17:00
50211116.05.2021 17:00OŠK Koromľa  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502112 | 16.05.2021 17:00
50211216.05.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  OFK ÚBREŽ
19. kolo | 23.05.2021 17:00:00
502113 | 23.05.2021 17:00
50211323.05.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  
502114 | 23.05.2021 17:00
50211423.05.2021 17:00OFK ÚBREŽ  :  OŠK Koromľa
502115 | 23.05.2021 17:00
50211523.05.2021 17:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  OFK Horňa
502116 | 23.05.2021 17:00
50211623.05.2021 17:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502117 | 23.05.2021 17:00
50211723.05.2021 17:00FK Beša  :  Futbalový oddiel Zbudza
502118 | 23.05.2021 17:00
50211823.05.2021 17:00FK 1971 Moravany  :  OŠK Stretava
20. kolo | 30.05.2021 17:00:00
502119 | 30.05.2021 17:00
50211930.05.2021 17:00  :  FK 1971 Moravany
502120 | 30.05.2021 17:00
50212030.05.2021 17:00OŠK Stretava  :  FK Beša
502121 | 30.05.2021 17:00
50212130.05.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502122 | 30.05.2021 17:00
50212230.05.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502123 | 30.05.2021 17:00
50212330.05.2021 17:00OFK Horňa  :  OFK ÚBREŽ
502124 | 30.05.2021 17:00
50212430.05.2021 17:00OŠK Koromľa  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
21. kolo | 06.06.2021 17:00:00
502125 | 06.06.2021 17:00
50212506.06.2021 17:00OŠK Koromľa  :  
502126 | 06.06.2021 17:00
50212606.06.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  OFK Horňa
502127 | 06.06.2021 17:00
50212706.06.2021 17:00OFK ÚBREŽ  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502128 | 06.06.2021 17:00
50212806.06.2021 17:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  Futbalový oddiel Zbudza
502129 | 06.06.2021 17:00
50212906.06.2021 17:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OŠK Stretava
502130 | 06.06.2021 17:00
50213006.06.2021 17:00FK Beša  :  FK 1971 Moravany
22. kolo | 13.06.2021 17:00:00
502131 | 13.06.2021 17:00
50213113.06.2021 17:00  :  FK Beša
502132 | 13.06.2021 17:00
50213213.06.2021 17:00FK 1971 Moravany  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502133 | 13.06.2021 17:00
50213313.06.2021 17:00OŠK Stretava  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502134 | 13.06.2021 17:00
50213413.06.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  OFK ÚBREŽ
502135 | 13.06.2021 17:00
50213513.06.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502136 | 13.06.2021 17:00
50213613.06.2021 17:00OFK Horňa  :  OŠK Koromľa

VIII.liga mužov ObFZ Michalovce
1. kolo | 16.08.2020 16:00:00
502010 | 16.08.2020 13:00
50201016.08.2020 13:00FK Beša0 : 1TJ Jastrabie pri Michalovciach
502005 | 16.08.2020 16:00
50200516.08.2020 16:00OFK Horňa0 : 0
502006 | 16.08.2020 16:00
50200616.08.2020 16:00Obecný futbalový klub Jovsa7 : 2OŠK Koromľa
502007 | 16.08.2020 16:00
50200716.08.2020 16:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 5Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502008 | 16.08.2020 16:00
50200816.08.2020 16:00OŠK Stretava11 : 3OFK ÚBREŽ
502009 | 16.08.2020 16:00
50200916.08.2020 16:00FK 1971 Moravany0 : 1Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
2. kolo | 23.08.2020 16:00:00
502011 | 23.08.2020 16:00
50201123.08.2020 16:000 : 0TJ Jastrabie pri Michalovciach
502012 | 23.08.2020 16:00
50201223.08.2020 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch6 : 0FK Beša
502014 | 23.08.2020 16:00
50201423.08.2020 16:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B5 : 1OŠK Stretava
502015 | 23.08.2020 16:00
50201523.08.2020 16:00OŠK Koromľa1 : 5Futbalový oddiel Zbudza
502016 | 23.08.2020 16:30
50201623.08.2020 16:30OFK Horňa0 : 1Obecný futbalový klub Jovsa
502013 | 31.10.2020 14:00
50201331.10.2020 14:00OFK ÚBREŽ  :  FK 1971 Moravany
3. kolo | 30.08.2020 16:00:00
502022 | 30.08.2020 13:00
50202230.08.2020 13:00TJ Jastrabie pri Michalovciach3 : 7Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502017 | 30.08.2020 16:00
50201730.08.2020 16:00Obecný futbalový klub Jovsa0 : 0
502018 | 30.08.2020 16:00
50201830.08.2020 16:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 2OFK Horňa
502019 | 30.08.2020 16:00
50201930.08.2020 16:00OŠK Stretava0 : 0OŠK Koromľa
502021 | 30.08.2020 16:00
50202130.08.2020 16:00FK Beša2 : 3OFK ÚBREŽ
502020 | 15.09.2020 15:30
50202015.09.2020 15:30FK 1971 Moravany1 : 3Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
4. kolo | 06.09.2020 15:30:00
502028 | 06.09.2020 12:30
50202806.09.2020 12:30Obecný futbalový klub Jovsa1 : 1Futbalový oddiel Zbudza
502023 | 06.09.2020 15:30
50202306.09.2020 15:300 : 0Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502024 | 06.09.2020 15:30
50202406.09.2020 15:30OFK ÚBREŽ6 : 1TJ Jastrabie pri Michalovciach
502025 | 06.09.2020 15:30
50202506.09.2020 15:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B7 : 0FK Beša
502026 | 06.09.2020 15:30
50202606.09.2020 15:30OŠK Koromľa0 : 1FK 1971 Moravany
502027 | 06.09.2020 15:30
50202706.09.2020 15:30OFK Horňa3 : 4OŠK Stretava
5. kolo | 13.09.2020 15:30:00
502034 | 13.09.2020 12:30
50203413.09.2020 12:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch3 : 4OFK ÚBREŽ
502029 | 13.09.2020 15:30
50202913.09.2020 15:30Futbalový oddiel Zbudza0 : 0
502030 | 13.09.2020 15:30
50203013.09.2020 15:30OŠK Stretava5 : 0Obecný futbalový klub Jovsa
502031 | 13.09.2020 15:30
50203113.09.2020 15:30FK 1971 Moravany3 : 0OFK Horňa
502032 | 13.09.2020 15:30
50203213.09.2020 15:30FK Beša2 : 2OŠK Koromľa
502033 | 13.09.2020 15:30
50203313.09.2020 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach3 : 6Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
6. kolo | 20.09.2020 15:00:00
502040 | 20.09.2020 12:00
50204020.09.2020 12:00Futbalový oddiel Zbudza3 : 0OŠK Stretava
502035 | 20.09.2020 15:00
50203520.09.2020 15:000 : 0OFK ÚBREŽ
502036 | 20.09.2020 15:00
50203620.09.2020 15:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B0 : 3Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502037 | 20.09.2020 15:00
50203720.09.2020 15:00OŠK Koromľa0 : 2TJ Jastrabie pri Michalovciach
502038 | 20.09.2020 15:00
50203820.09.2020 15:00OFK Horňa2 : 0FK Beša
502039 | 20.09.2020 15:00
50203920.09.2020 15:00Obecný futbalový klub Jovsa3 : 5FK 1971 Moravany
7. kolo | 27.09.2020 15:00:00
502041 | 27.09.2020 15:00
50204127.09.2020 15:00OŠK Stretava0 : 0
502042 | 27.09.2020 15:00
50204227.09.2020 15:00FK 1971 Moravany2 : 0Futbalový oddiel Zbudza
502043 | 27.09.2020 15:00
50204327.09.2020 15:00FK Beša1 : 1Obecný futbalový klub Jovsa
502045 | 27.09.2020 15:00
50204527.09.2020 15:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch8 : 1OŠK Koromľa
502044 | 07.10.2020 16:00
50204407.10.2020 16:00TJ Jastrabie pri Michalovciach1 : 3OFK Horňa
502046 | 07.10.2020 16:00
50204607.10.2020 16:00OFK ÚBREŽ2 : 9Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
8. kolo | 04.10.2020 14:30:00
502052 | 04.10.2020 11:30
50205204.10.2020 11:30OŠK Stretava1 : 1FK 1971 Moravany
502047 | 04.10.2020 14:30
50204704.10.2020 14:300 : 0Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502048 | 04.10.2020 14:30
50204804.10.2020 14:30OŠK Koromľa2 : 5OFK ÚBREŽ
502049 | 04.10.2020 14:30
50204904.10.2020 14:30OFK Horňa2 : 1Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502050 | 04.10.2020 14:30
50205004.10.2020 14:30Obecný futbalový klub Jovsa2 : 5TJ Jastrabie pri Michalovciach
502051 | 04.10.2020 14:30
50205104.10.2020 14:30Futbalový oddiel Zbudza3 : 0FK Beša
9. kolo | 11.10.2020 14:30:00
502058 | 11.10.2020 11:30
50205811.10.2020 11:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B10 : 2OŠK Koromľa
502053 | 11.10.2020 14:30
50205311.10.2020 14:30FK 1971 Moravany0 : 0
502054 | 11.10.2020 14:30
50205411.10.2020 14:30FK Beša3 : 2OŠK Stretava
502055 | 11.10.2020 14:30
50205511.10.2020 14:30TJ Jastrabie pri Michalovciach2 : 2Futbalový oddiel Zbudza
502056 | 11.10.2020 14:30
50205611.10.2020 14:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch13 : 3Obecný futbalový klub Jovsa
502057 | 11.10.2020 14:30
50205711.10.2020 14:30OFK ÚBREŽ0 : 0OFK Horňa
10. kolo | 18.10.2020 14:00:00
502059 | 18.10.2020 14:00
50205918.10.2020 14:000 : 0OŠK Koromľa
502060 | 18.10.2020 14:00
50206018.10.2020 14:00OFK Horňa0 : 0Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502061 | 18.10.2020 14:00
50206118.10.2020 14:00Obecný futbalový klub Jovsa0 : 0OFK ÚBREŽ
502062 | 18.10.2020 14:00
50206218.10.2020 14:00Futbalový oddiel Zbudza0 : 0Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502063 | 18.10.2020 14:00
50206318.10.2020 14:00OŠK Stretava0 : 0TJ Jastrabie pri Michalovciach
502064 | 18.10.2020 14:00
50206418.10.2020 14:00FK 1971 Moravany0 : 0FK Beša
11. kolo | 25.10.2020 14:00:00
502065 | 25.10.2020 14:00
50206525.10.2020 14:00FK Beša  :  
502066 | 25.10.2020 14:00
50206625.10.2020 14:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  FK 1971 Moravany
502067 | 25.10.2020 14:00
50206725.10.2020 14:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  OŠK Stretava
502068 | 25.10.2020 14:00
50206825.10.2020 14:00OFK ÚBREŽ  :  Futbalový oddiel Zbudza
502069 | 25.10.2020 14:00
50206925.10.2020 14:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502070 | 25.10.2020 14:00
50207025.10.2020 14:00OŠK Koromľa  :  OFK Horňa
12. kolo | 04.04.2021 15:30:00
502071 | 04.04.2021 15:30
50207104.04.2021 15:30  :  OFK Horňa
502072 | 04.04.2021 15:30
50207204.04.2021 15:30OŠK Koromľa  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502073 | 04.04.2021 15:30
50207304.04.2021 15:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  Futbalový oddiel Zbudza
502074 | 04.04.2021 15:30
50207404.04.2021 15:30OFK ÚBREŽ  :  OŠK Stretava
502075 | 04.04.2021 15:30
50207504.04.2021 15:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  FK 1971 Moravany
502076 | 04.04.2021 15:30
50207604.04.2021 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  FK Beša
13. kolo | 11.04.2021 15:30:00
502077 | 11.04.2021 15:30
50207711.04.2021 15:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  
502078 | 11.04.2021 15:30
50207811.04.2021 15:30FK Beša  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502079 | 11.04.2021 15:30
50207911.04.2021 15:30FK 1971 Moravany  :  OFK ÚBREŽ
502080 | 11.04.2021 15:30
50208011.04.2021 15:30OŠK Stretava  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502081 | 11.04.2021 15:30
50208111.04.2021 15:30Futbalový oddiel Zbudza  :  OŠK Koromľa
502082 | 11.04.2021 15:30
50208211.04.2021 15:30Obecný futbalový klub Jovsa  :  OFK Horňa
14. kolo | 18.04.2021 16:00:00
502083 | 18.04.2021 16:00
50208318.04.2021 16:00  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502084 | 18.04.2021 16:00
50208418.04.2021 16:00OFK Horňa  :  Futbalový oddiel Zbudza
502085 | 18.04.2021 16:00
50208518.04.2021 16:00OŠK Koromľa  :  OŠK Stretava
502086 | 18.04.2021 16:00
50208618.04.2021 16:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  FK 1971 Moravany
502087 | 18.04.2021 16:00
50208718.04.2021 16:00OFK ÚBREŽ  :  FK Beša
502088 | 18.04.2021 16:00
50208818.04.2021 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
15. kolo | 25.04.2021 16:00:00
502089 | 25.04.2021 16:00
50208925.04.2021 16:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  
502090 | 25.04.2021 16:00
50209025.04.2021 16:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OFK ÚBREŽ
502091 | 25.04.2021 16:00
50209125.04.2021 16:00FK Beša  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502092 | 25.04.2021 16:00
50209225.04.2021 16:00FK 1971 Moravany  :  OŠK Koromľa
502093 | 25.04.2021 16:00
50209325.04.2021 16:00OŠK Stretava  :  OFK Horňa
502094 | 25.04.2021 16:00
50209425.04.2021 16:00Futbalový oddiel Zbudza  :  Obecný futbalový klub Jovsa
16. kolo | 02.05.2021 16:30:00
502095 | 02.05.2021 16:30
50209502.05.2021 16:30  :  Futbalový oddiel Zbudza
502096 | 02.05.2021 16:30
50209602.05.2021 16:30Obecný futbalový klub Jovsa  :  OŠK Stretava
502097 | 02.05.2021 16:30
50209702.05.2021 16:30OFK Horňa  :  FK 1971 Moravany
502098 | 02.05.2021 16:30
50209802.05.2021 16:30OŠK Koromľa  :  FK Beša
502099 | 02.05.2021 16:30
50209902.05.2021 16:30Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502100 | 02.05.2021 16:30
50210002.05.2021 16:30OFK ÚBREŽ  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
17. kolo | 09.05.2021 16:30:00
502101 | 09.05.2021 16:30
50210109.05.2021 16:30OFK ÚBREŽ  :  
502102 | 09.05.2021 16:30
50210209.05.2021 16:30Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502103 | 09.05.2021 16:30
50210309.05.2021 16:30TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OŠK Koromľa
502104 | 09.05.2021 16:30
50210409.05.2021 16:30FK Beša  :  OFK Horňa
502105 | 09.05.2021 16:30
50210509.05.2021 16:30FK 1971 Moravany  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502106 | 09.05.2021 16:30
50210609.05.2021 16:30OŠK Stretava  :  Futbalový oddiel Zbudza
18. kolo | 16.05.2021 17:00:00
502107 | 16.05.2021 17:00
50210716.05.2021 17:00  :  OŠK Stretava
502108 | 16.05.2021 17:00
50210816.05.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  FK 1971 Moravany
502109 | 16.05.2021 17:00
50210916.05.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  FK Beša
502110 | 16.05.2021 17:00
50211016.05.2021 17:00OFK Horňa  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502111 | 16.05.2021 17:00
50211116.05.2021 17:00OŠK Koromľa  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502112 | 16.05.2021 17:00
50211216.05.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  OFK ÚBREŽ
19. kolo | 23.05.2021 17:00:00
502113 | 23.05.2021 17:00
50211323.05.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  
502114 | 23.05.2021 17:00
50211423.05.2021 17:00OFK ÚBREŽ  :  OŠK Koromľa
502115 | 23.05.2021 17:00
50211523.05.2021 17:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  OFK Horňa
502116 | 23.05.2021 17:00
50211623.05.2021 17:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502117 | 23.05.2021 17:00
50211723.05.2021 17:00FK Beša  :  Futbalový oddiel Zbudza
502118 | 23.05.2021 17:00
50211823.05.2021 17:00FK 1971 Moravany  :  OŠK Stretava
20. kolo | 30.05.2021 17:00:00
502119 | 30.05.2021 17:00
50211930.05.2021 17:00  :  FK 1971 Moravany
502120 | 30.05.2021 17:00
50212030.05.2021 17:00OŠK Stretava  :  FK Beša
502121 | 30.05.2021 17:00
50212130.05.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502122 | 30.05.2021 17:00
50212230.05.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502123 | 30.05.2021 17:00
50212330.05.2021 17:00OFK Horňa  :  OFK ÚBREŽ
502124 | 30.05.2021 17:00
50212430.05.2021 17:00OŠK Koromľa  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
21. kolo | 06.06.2021 17:00:00
502125 | 06.06.2021 17:00
50212506.06.2021 17:00OŠK Koromľa  :  
502126 | 06.06.2021 17:00
50212606.06.2021 17:00Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B  :  OFK Horňa
502127 | 06.06.2021 17:00
50212706.06.2021 17:00OFK ÚBREŽ  :  Obecný futbalový klub Jovsa
502128 | 06.06.2021 17:00
50212806.06.2021 17:00Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch  :  Futbalový oddiel Zbudza
502129 | 06.06.2021 17:00
50212906.06.2021 17:00TJ Jastrabie pri Michalovciach  :  OŠK Stretava
502130 | 06.06.2021 17:00
50213006.06.2021 17:00FK Beša  :  FK 1971 Moravany
22. kolo | 13.06.2021 17:00:00
502131 | 13.06.2021 17:00
50213113.06.2021 17:00  :  FK Beša
502132 | 13.06.2021 17:00
50213213.06.2021 17:00FK 1971 Moravany  :  TJ Jastrabie pri Michalovciach
502133 | 13.06.2021 17:00
50213313.06.2021 17:00OŠK Stretava  :  Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch
502134 | 13.06.2021 17:00
50213413.06.2021 17:00Futbalový oddiel Zbudza  :  OFK ÚBREŽ
502135 | 13.06.2021 17:00
50213513.06.2021 17:00Obecný futbalový klub Jovsa  :  Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B
502136 | 13.06.2021 17:00
50213613.06.2021 17:00OFK Horňa  :  OŠK Koromľa
Tabuľka VIII.liga mužov ObFZ Michalovce - VIII.liga mužov ObFZ Michalovce

  KlubZVRPSkóreBK+/-FP
1Futbalový klub Sobrance -Sobranecko B870145:15211198.4
2Telovýchovná Jednota v Kap. Kľačanoch860242:13181069.2
3Futbalový oddiel Zbudza842220:1314920
4FK 1971 Moravany741213:8138117.2
5OFK ÚBREŽ741223:2813746.8
6OŠK Stretava832324:18116-135.4
7OFK Horňa831412:13105-28.2
8TJ Jastrabie pri Michalovciach831418:26104-29.2
9Obecný futbalový klub Jovsa822418:3283-48
10FK Beša91268:2752-109.4
11OŠK Koromľa902710:4021-107.6