08.09.2020, Pavel Príkopa

Obsadenie R a DS/PR ObFZ Bratislava – vidiek 9.-15.9.2020 č.5

08.09.2020, Pavel Príkopa

Obsadenie R a DS/PR ObFZ Bratislava – vidiek 9.-15.9.2020 č.5

Seniori (S5V) 5.kolo

12.9. 16,30 Lozorno - Plavecký Štvrtok Augustovič ml , Rybár , Mikulecký , Marczel

12.9. 16,30 Modra - Jablonové Olša , Sobolová , Faktor , Múčka

12.9. 16,30 Malacky “B” - Doľany Meszaroš , Chranček , Ďuďák , Hilka

13.9. 16,30 Viničné - Plavecký Mikuláš R , AR1 , AR2 , D

13.9. 16,30 Dubová - Vištuk R , AR1 , AR2 , D

13.9. 16,30 Budmerice - Šenkvice R , AR1 , AR2 , D

13.9. 16,30 Vysoká - Častá R , AR1 , AR2 , D

Seniori (S6V) 5.kolo

12.9. 16,30 PŠC Pezinok “B” - Gajary Dujava , Turanský , Huska , Banič

13.9. 16,30 Pernek – Zohor  R , AR1 , AR2 , D

13.9. 16,30 Stupava - Malé Leváre R , AR1 , AR2 , D

13.9. 16,30 Suchohrad – Vinosady R , AR1 , AR2 , D

Seniori (S6V ) 27. Kolo - predohrávka

15.9. 16,30 PŠC Pezinok “B” – Zohor  R , AR1 , AR2 , D

15.9. 16,30 Stupava – Vinosady  R , AR1 , AR2 , D

15.9. 16,30 Záhorská Ves - Malé Leváre R , AR1 , AR2 , D

15.9. 16,30 Suchohrad – Gajary R , AR1 , AR2 , D

Dorast (SD4V) 3.kolo

12.9. 14,00 Veľké Leváre - Rohožník  Ďuďák , Chranček , AR2 , D

13.9. 14,00 Závod - Rusovce  R , AR1 , AR2 , D

13.9. 14,00 Budmerice - Svätý Jur  R , AR1 , AR2 , D

15.9. 10,00 Lozorno - Dúbravka  R , AR1 , AR2 , D

Starší žiaci (SZV ) 2 . Kolo ( dohrávka )

9.9. 18,00 Budmerice – FKM Stupava Olša

Starší žiaci (SZV ) 4 . kolo

12.9. 13,30 Báhoň - LábTuranský

13.9. 10,00 Rohožník – Záhorská Ves R

13.9. 14,00 Slovenský Grob – Zohor R

13.9. 14,00 Vištuk - FKM Stupava R

13.9. 14,15 PŠC Pezinok “B” - Malé Leváre R

žiaci (SZV ) 13. kolo / predohrávka /

15.9. 10,00 Budmerice - Rohožník  R

15.9. 14,00 Zohor - Báhoň  R

15.9. 14,00 Láb - Malé Leváre  R

15.9. 14,00 Veľké Leváre - FKM Stupava  R

15.9. 14,00 Slovenský Grob - Záhorská Ves R

15.9. 14,15 PŠC Pezinok “B” - Vištuk R

Mladší žiaci (MZV ) 3 . kolo

12.9. 10,00 Jakubov – Gajary R

12.9. 10,30 Limbach – CFK Pezinok Roch

12.9. 12,00 FKM Stupava - Sološnica R

12.9. 12,30 Lozorno - Rohožník R

12.9. 14,00 Závod - Žolík Malacky “B” R

13.9. 12,30 Častá - PŠC Pezinok “B” R

13.9. 14,00 Plavecký Mikuláš - Kostolište R

13.9. 14,00 Viničné - Vinosady R

Rozpis stretnutí – prípravky BFZ

PMA1 – 3.kolo

12.9. 9.30 Žolík – FKM DNV Hollý

12.9. 9.00 Šamorín - Ivanka

12.9. 9.15 Kalinkovo - Zálesie Marczel

13.9. 9.00 Bernolákovo - Senec

PMB1 – 3.kolo

12.9. 10.30 Žolík – FKM DNV Hollý

12.9. 10.00 Šamorín - Ivanka

12.9. 10.30 Kalinkovo - Zálesie Marczel

13.9. 10.30 Bernolákovo - Senec

PMC1 – 3.kolo

12.9. 11.30 Žolík – FKM DNV Hollý

12.9. 11.00 Šamorín - Ivanka

12.9. 11.45 Kalinkovo - Zálesie Marczel

13.9. 12.00 Bernolákovo - Senec

PMA2 – 3.kolo

13.9. 9.00 PŠC Pezinok B – Rovinka ( HP Grinava )

PMB2 – 3.kolo

13.9. 11.00 PŠC Pezinok B – Rovinka ( HP Grinava )

PRMA – 13.kolo

10.9. 17.30 Závod - Gajary Michalovič

10.9. 17.30 Studienka – IMAS Hollý

10.9. 17.30 Láb – Vysoká Mezsaroš

10.9. 17.30 Lozorno – Žolík B

10.9. 17.30 Sološnica – Rohožník Mikulecký

10.9. 17.30 Jabloňové – Jakubov Ďuďák

PRMA – 3.kolo

12.9. 9.00 IMAS – Lozorno

12.9. 11.30 V.Leváre – Sološnica

12.9. 12.30 Závod – Láb

13.9. 9.30 Žolík B – Jakubov

13.9. 10.00 Rohožník – Gajary

13.9. 10.00 Vysoká - Jabloňové

PRPK – 13.kolo

10.9. 17.30 Viničné – Vištuk

10.9. 17.30 Častá – Modra

10.9. 17.30 Doľany – Sl.Grob A

10.9. 17.30 Limbach – Cajla

10.9. 18.00 Sv.Jur A – Dubová

PRPK – 3.kolo

12.9. 10.00 Vištuk – Sv.Jur A

12.9. 10.00 Budmerice – Doľany

12.9. 11.00 Viničné – Častá

13.9. 10.30 Modra – Limbach

13.9. 14.00 Dubová - Šenkvice

PRSC – 3.kolo

12.9. 9.00 Kráľova – Miloslavov

12.9. 11.00 N.Dedinka – Kaplná

12.9. 11.00 Danubia V.Biel – SFA

13.9. 9.00 Sv.Jur B – Čataj

13.9. 10.00 Sl.Grob B – Tomášov

13.9. 10.30 Ch.Grob - Most

PMC2 – 3.kolo

12.9. 13.30 PŠC Pezinok B – Lozorno ( HP PŠC )

Poznámka: Obsadenie na nedeľu 13.9.2020 vyjde až v piatok v zmenách.



13.9. 9.00 Modra - Limbach

13.9. 11.00 Borinka – Rohožník

13.9. 14.00 Gajary – Sv.Jur

12.9. 12.30 N.Dedinka – FK Dúbravka B

12.9. 14.00 D.Lužná – V.Grob

13.9. 10.30 Igram – Most

13.9. 12.00 Kráľova - Miloslavov

Poznámka : Obsadenie na nedeľu 13.9.2020 vyjde až v piatok v zmenách.

Prečítané: 143x