16.09.2020, Pavel Príkopa

Obsadenie R a DS/PR ObFZ Bratislava – vidiek 17.-22.9.2020 č.6

16.09.2020, Pavel Príkopa

Obsadenie R a DS/PR ObFZ Bratislava – vidiek 17.-22.9.2020 č.6

Seniori (S5V) 6.kolo

19.9. 16,00 Jablonové - Malacky “B” Augustovič ml , Ďuďák , Chranček , D

19.9. 16,00 Šenkvice - Modra Augustovič st , Rybár , Tahotný , Múčka

19.9. 16,00 Plavecký Štvrtok – Budmerice  R , Mikulecký , Foltín , Marczel

20.9. 16,00 Plavecký Mikuláš – Častá Chranček , Meszaros , AR2 , Hilka

20.9. 16,00 Doľany - Vysoká Augustovič st , Rybár , AR2 , Banič

20.9. 16,00 Vištuk - Lozorno Augustovič ml , Huska , Faktor , Marczel

20.9. 16,00 Viničné - Dubová Tahotný , Sobolová , AR2 , D

Seniori (S6V) 6.kolo

19.9. 16,00 Pernek – Stupava Michalovič , Dujava , Faktor , Hilka

20.9. 16,00 Zohor - Záhorská Ves Dujava , Bočák , AR2 , D

20.9. 16,00 Gajary – Vinosady Foltín , Michalovič , AR2 , D

20.9. 16,00 Malé Leváre - PŠC Pezinok “B” Janco , Hollý , AR2 , D

Dorast (SD4V) 4.kolo

19.9. 13,00 Rusovce – Lozorno Chalka ( ObFZ MA m ) , AR1 , AR2 ,

19.9. 13,30 Rohožník - IMAS Stupava Dujava , Michalovič , Hollý ,

20.9. 9,00 Dúbravka - Budmerice Hájovský ( ObFZ MA m ) , Gvora ( ObFZ MA m ), AR2 ,

20.9. 11,00 Svätý Jur - Veľké Leváre Sobolová , Tahotný , AR2 ,

Starší žiaci (SZV ) 5 . kolo

19.9. 10,00 FKM Stupava - Rohožník Dujava

19.9. 13,30 Malé Leváre - Vištuk Foltín

20.9. 10,00 Záhorská Ves - Báhoň Michalovič

20.9. 13,30 Zohor – Budmerice Bočák

20.9. 13,30 Láb - Veľké Leváre Michalovič

Mladší žiaci (MZV ) 3 . kolo

19.9. 9,15 Rohožník - Jakubov Mikulecký

19.9. 9,30 Žolík Malacky “B” - Lozorno Hollý

19.9. 12,00 FKM Stupava - Závod Ďuďák

20.9. 9,00 CFK Pezinok - Viničné R

20.9. 10,00 Gajary - Plavecký Mikuláš R

20.9. 12,00 Častá - Limbach R

20.9. 12,30 PŠC Pezinok “B” - Vinosady R

20.9. 13,00 Sološnica - Kostolište Meszaros

Rozpis stretnutí – prípravky BFZ

PMA1 – 4.kolo

19.9. 8.45 Ivanka - Kalinkovo

19.9. 9.30 Malinovo - Bernolákovo Roch

19.9. 11.30 Zálesie – PŠC Pezinok Marczel

20.9. 9.00 Stupava – Rača B

PMB1 – 4.kolo

19.9. 9.45 Ivanka - Kalinkovo

19.9. 11.00 Malinovo - Bernolákovo Roch

19.9. 9.30 Zálesie – PŠC Pezinok Marczel

20.9. 9.00 Stupava – Rača B

PMC1 –4.kolo

19.9. 10.45 Ivanka - Kalinkovo

19.9. 12.30 Malinovo - Bernolákovo Roch

19.9. 10.30 Zálesie – PŠC Pezinok Marczel

20.9. 10.30 Stupava – Rača B

PMA2 – 4.kolo

19.9. 10.15 Rovinka – Lamač

20.9. 9.00 D.Lužná – PŠC Pezinok B

PMB2 – 4.kolo

19.9. 11.15 Rovinka – Lamač

20.9. 10.30 D.Lužná – PŠC Pezinok B

PRMA – 10.kolo

17.9. 17.00 Gajary - Sološnica

17.9. 17.00 Jabloňové - Lozorno Ďuďák

17.9. 17.00 Jakubov - Láb

17.9. 17.00 Žolík B – Studienka Hollý

17.9. 17.00 Vysoká - Závod Michalovič

17.9. 17.00 V.Leváre - IMAS

PRMA – 4.kolo

19.9. 11.00 Lozorno - Závod

20.9. 10.00 Láb - Studienka

20.9. 10.00 Rohožník – Žolík B

20.9. 11.00 Jabloňové – V.Leváre

20.9. 13.30 Jakubov - Vysoká

20.9. 15.00 Sološnica - IMAS

PRPK – 10.kolo

17.9. 17.30 Báhoň - Limbach

17.9. 17.30 Šenkvice - Doľany

17.9. 17.30 Cajla - Častá Sobolová

17.9. 17.30 Dubová - Viničné

17.9. 17.30 Sl.Grob A – Budmerice Tahotný

17.9. 17.30 Modra - Vištuk Turanský

PRPK – 4.kolo

19.9. 10.00 Báhoň - Častá

19.9. 11.00 Cajla - Dubová

20.9. 9.00 Sv.Jur A - Budmerice

20.9. 9.30 Limbach - Vištuk

20.9. 10.00 Šenkvice – Sl.Grob A

20.9. 13.30 Doľany – Viničné

PRSC – 10.kolo

17.9. 17.30 Kaplná – Tomášov

17.9. 17.30 Miloslavov – Čataj

17.9. 17.30 N.Dedinka – Most

17.9. 17.30 Kráľova – SFA

17.9. 17.30 Sv.Jur B – Ch.Grob

22.9. 17.30 Sl.Grob B – V.Biel

PRSC – 4.kolo

19.9. 9.30 Most – V.Biel

19.9. 10.30 Miloslavov – Sl.Grob B

19.9. 11.00 N.Dedinka - Kráľova

20.9. 9.00 Tomášov – Sv.Jur B

20.9. 10.00 Kaplná - SFA

20.9. 10.30 Čataj – Ch.Grob

PMC2 – 4.kolo

19.9. 9.00 Miloslavov - Igram

19.9. 9.30 Lozorno - Gajary

19.9. 10.00 V.Grob – V.Biel

19.9. 11.00 Rohožník – PŠC Pezinok B

19.9. 12.30 N.Dedinka – Kráľova

20.9. 9.00 Most – D.Lužná

20.9. 9.00 Modra - Borinka

20.9. 11.30 Limbach – Sv.Jur

Prečítané: 137x