Superpohár vyhral TJ Tatran Rousínov

Ján Farbula|8. aug 2022 o 13:30

Víťazom 9.ročníka Superpohára ( V poradí 7 stretnutie, nakoľko v rokoch 2020 a 2021 sa podujatie z dôvodu pandémie neuskutočnilo) víťazov pohárov BFZ a JmKFS sa stali futbalisti Tj Tatran Rousínov, ktorí porazili ŠK Vrakuňa Bratislava 2:1. Stretnutie sa odohralo v sobotu 6.8.2021 na štadióne vo Vrakuni. Okrem predstaviteľov oboch družobných zväzov videli prítomní diváci zaujímavú konfrontáciu Slovenského a Českého amatérskeho futbalu. Vedenia sa ujali hráči Vrakune v 21.minúte, keď sa po individuálnej akcii presadil Maylo. Hostia z Rousínova najskôr v 37. minúte po hlavičke Kříža vyrovnali a v 40.minúte otočili skóre zásluhou dorážky Diváckeho. V druhom polčase hra neupadla, šance mali obe družstvá, ale skóre sa už nezmenilo. Obe družstvá boli ocenené pohármi, ktoré im odovzdali predsedovia družobných zväzov, za BFZ Juraj Jánošík a za JmKFS Vladimír Kristín.

ŠK Vrakuňa Bratislava - Tatran Rousínov 1:2 (1:2) , Góly: Maylo - Kříž, Divácký

Vrakuňa: Gabriel - Ištók, (46.Rozbora), Kakula(74.Hamala),Šlehofer, Živický - Tomovič, Lucas, Dornai, Hurný, Zavřel(64.Pini) - Maylo(74.Hruška), Tréner: Pavol Buza

Rousínov: Řepka - Imramovský, Rozehnal, Kříž, Zbořil - Florián(72.Čadílek), Chlup,(56.Novotný), Mikeš, Liznar, Divácký, Obruča, Tréner: Milan Boušek

Pred 250 divákmi rozhodovali : Hegedüs - Hudy, Martinkovič