07.09.2020, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-15.9. 2020 č. 7

07.09.2020, Ján Farbula
Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-15.9. 2020 č. 7
image

Súťaže riadené SFZ

St. dorast I. liga LSD – U19 – 8. kolo

12.9. 11.00 Slovan – FC Nitra  Jurenka, Štrbo, Ralbovský; Hracho

12.9. 14.00 D. Streda – Poprad  Ruc, Zemko, Henček; Kopča

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo

9.9. 14.00-16.30 (STREDA) K. Ves – Domino  Krčová, Bohun, Martiš; Líška (HP Lamač)

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 7. kolo

12.9. 10.00-12.30 Inter – Dubnica  Tománek, Polák, Harajbič; Vnuk  (HP UT Stupava)

12.9. 10.00-12.30 Domino – Krakovany  Malovec Ri., Vašš, Lalo; Lazar

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

15.9. 10.00-12.00 (UTOROK) Slovan – Trenčín  Tramita, Tanglmayer

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

12.9. 12.00-10.00 Inter – Púchov  Tramita, Martiš

12.9. 13.30-15.30 Slovan – K. Ves  Čižmár, Krčová

13.9. 12.00 U15 Domino – FC Petržalka  Ďurčo, Hegedüs

13.9. 14.00 U14 Domino – FC Petržalka  Hegedüs

Ženy I. liga – 6. kolo

13.9. 16.00 Slovan – Trnava  Ďurčo

Ženy II. liga – 1. kolo

15.9. 12.30 (UTOROK) D. Lužná – Čaka  Martiš

Ženy II. liga – 3. kolo

13.9. 10.00 D. Lužná – N. Zámky  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

9.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Kardelis; Truchlý

9.9. 17.00 (STREDA) FC Malacky – D. N. Ves  Ďurčo, Hegedüs, Kachnič; Lazar

Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo

15.9. 16.30 (UTOROK) Báhoň – Kalinkovo  Bohun, Tománek, Kardelis; Dobrovský

16.9. 17.00 (STREDA) Senec – D. N. Ves  Očenáš (SFZ), Vorel (SFZ), Jánošík (SFZ); (D SFZ)

Seniori III. liga Bratislava – 7. kolo

11.9. 18.30 (PIATOK) Senec – Rovinka  Kráľovič (SFZ), Štrbo (SFZ), Somoláni T. (SFZ); Udvardy ( SFZ)

12.9. 16.30 Báhoň – Bernolákovo  Cvengroš, Hudy, Kožuch; Schmidt

12.9. 16.30 PŠC Pezinok – Rohožník  Ďurčo, Hegedüs, Pati Nagy; Keller

13.9. 10.30 Rača – Most p/B  Pavlíková, Ralbovský, Ježík; Kroneraff

13.9. 16.30 FC Malacky – Inter  Lalo, Martiš, Kachnič; Páchnik

13.9. 16.30 Tomášov – Kalinkovo  Hajnala, Bohun, Martinkovič; Mydlárik

13.9. 16.30 Ivanka p/D – Rusovce  Vašš, Tománek, Kardelis; Pinček

13.9. 16.30 D. Lužná – D. N. Ves  Henček, Krčová, Uram; Líška

Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo

12.9. 16.30 Domino – Kostolište  Hádek, Malovec Ro., Gosiorovský; Hájek

12.9. 16.30 Vrakuňa – Vajnory  Šafárik, Štepanovský, Valko;Perašín

13.9. 16.30 Závod – Čunovo  Tramita, Malovec Ro., Harajbič; Lônčík

13.9. 16.30 N. Dedinka – Lamač  Polakovič, Cvengroš, Fischer; Farkaš

13.9. 16.30 CFK Pezinok – Sv. Jur  Polák, Hudy, Piatka; Dobrovský

13.9. 16.30 Limbach – Jakubov  Štepanovský, Šafárik, Malovec Ri.; Pavlík J.

13.9. 16.30 S. Grob – Láb  Pati Nagy, Čižmár, Gosiorovský; Hlavenka

13.9. 16.30 V. Leváre – K. Ves  Dúbravec, Tanglmayer, Brody; Príkopa

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

9.9. 16.30 (STREDA) Ivanka p/D – D. Lužná  Piatka, Hádek

9.9. 17.00 (STREDA) Rača – Bernolákovo  Tanglmayer, Štepanovský

10.9. 16.30 NŠK 1922 – Žolík Malacky  Henček

15.9. 14.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Lalo, Ježík

St. dorast III. liga SD – U19 – 5. kolo

11.9. 18.30 (PIATOK) FC Petržalka „B“ – FC Ružinov  Henček, Gosiorovský

12.9. 9.00 PŠC Pezinok – Žolík Malacky  Dúbravec, Piatka

12.9. 11.00 D. N. Ves – Rača  Polakovič

12.9. 12.30 Ivanka p/D – Bernolákovo  Martinkovič, Kardelis

12.9. 14.00 Kráľová p/S – Zohor  Piatka, Dúbravec

13.9. 16.00 Domino „B“ – D. Lužná  Srna

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 1. kolo

8.9. 17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – FK Dúbravka  Kožuch

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 3. kolo

9.9. 17.00 (STREDA) Z. Bystrica – Iskra Petržalka  Tramita

10.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FC IMAS – Jakubov  Tománek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

12.9. 9.00 NŠK 1922 – FK Dúbravka  Brody

12.9. 10.00 Žolík Malacky – Iskra Petržalka  Kožuch

12.9. 11.00 Lamač – Jarovce  Malovec Ro.

13.9- 10.00 Inter „B“ – Jakubov  Brody

13.9. 11.00 FC Imas – Z. Bystrica  Hudy

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

15.9. 10.30 (UTOROK) Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Malovec Ri.

15.9. 11.00 (UTOROK) Jarovce – Lamač  Štepanovský

15.9. 12.00 (UTOROK) FK Dúbravka – NŠK 1922  Malovec Ro.

15.9. 14.00 (UTOROK) Z. Bystrica – FC Imas  Polakovič

15.9. 14.00 (UTOROK) Jakubov – Inter „B“  Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

12.9. 16.30 Vajnory – Miloslavov  Brody

13.9. 9.30 PŠC Pezinok – Domino „B“  Tanglmayer

13.9. 14.00 Šenkvice – Rača  Ježík

13.9. 14.00 Senec „B“ – Modra  Hádek (HP H. Šúr)

13.9. 14.30 Vrakuňa – Ružinov  Ralbovský

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

15.9. 13.00 (UTOROK) Ružinov – Rača  Krčová

15.9. 14.00 (UTOROK) Miloslavov – Vrakuňa  Hádek

15.9. 14.00 (UTOROK) Modra – Ivanka p/D  Pati Nagy

15.9. 14.00 (UTOROK) Senec „B“ – PŠC Pezinok  Dúbravec  (HP H. Šúr)

15.9. 16.30 (UTOROK) Domino „B“ – Vajnory  Uram

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 2. kolo

9.9. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – PFA ŠTK Šamorín  Šafárik

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

10.9. 16.30-15.00  (ŠTVRTOK) Sv. Jur – PŠC Pezinok  Pati Nagy

10.9. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – Žolík Malacky  Lalo

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 7. kolo

12.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Jarovce  Srna

12.9. 9.00-11.00 Bernolákovo – Ružinov  Valko

12.9. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Modra  Uram

12.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Žolík Malacky  Pati Nagy

12.9. 9.30-11.30 Rusovce – Senec  Štepanovský

13.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa  Hajnala

13.9. 11.00-13.00 NŠK 1922 – PŠC Pezinok  Srna

13.9. 13.30-15.30 FC IMAS – Rača  Kožuch

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 1. kolo

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Vrakuňa – Jarovce  Gosiorovský

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Rača – Modra  Brody

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – Žolík Malacky  Srna

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FC IMAS – Senec  Harajbič

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Bernolákovo – FKP Bratislava  Valko

15.9. 9.30-11.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Ružinov  Ježík

15.9. 10.00-12.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Šenkvice  Hajnala

15.9. 11.00-13.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Rusovce  Šafárik

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 3. kolo

13.9. 14.00 Tomášov – NŠK 1922 ,,B”  Bohun

Memoriál Miloša Sedramača U8

12.9. 9.30 – 13.30  Tanglmayer, Křivan (ObFZ-M)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 3. kolo

13.9. 14.00 Závod – Rusovce  Harajbič

Prečítané: 79x