21.09.2020, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-30.9. 2020 č. 9

21.09.2020, Ján Farbula
Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-30.9. 2020 č. 9
image

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 9. kolo

23.9. 15.30 (STREDA) Žilina „B“ – Trebišov Valent, Hrenák, Ralbovský, Marsal; Budáč; Likavský

23.9. 15.30 (STREDA) Púchov – B. Bystrica Choreň, Lauer, Henček, Chromý; Repa; Makový

Seniori II. Liga – 10. kolo

26.9. 19.00 Skalica – Púchov  Greško, Kmec, Špivák, Ďurčo; Farbula; Šipoš

St. dorast I. liga LSD – U19 – 6. kolo

23.9. 14.00 (STREDA) Slovan – AS Trenčín Parilák, Borsányi, Lalo; Kopča

St. dorast I. liga LSD – U19 – 7. kolo

29.9. 16.00 (UTOROK) Spartak Trnava – Senica Malárik, Ralbovský, Henček; Likavský

St. dorast I. liga LSD – U19 – 10. kolo

26.9. 11.00 Slovan – Ružomberok Tománek, Ferenc, Pozor; Suchý

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 9. kolo

26.9. 10.00-12.30 Inter – Šamorín Kardelis, Lalo, Polakovič; Vician (HP UT Stupava)

26.9. 10.00-12.30 Domino – Partizánske Tramita, Kachnič, Vašš; Pinček

27.9. 11.00-13.30 K. Ves – Krakovany Cvengroš, Fischer, Kožuch; Darlea (HP Lamač)

St. žiaci I. liga I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

26.9. 10.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín Uram , Ralbovský

26.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Senica Bohun, Bláha

Ženy I. liga – 5. kolo

27.9. 17.00 FC Petržalka – AS Trenčín Hajnala

Ženy II. liga – 5. kolo

27.9. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka Hádek

Dorastenky I. liga – WU 19– 5. kolo

26.9. 15.00 FC Petržalka – FC Nitra Krčová

27.9. 11.00 NŠK 1922 – Slovan Martiš

Žiačky I. liga – WU15 – 5. kolo

26.9. 17.15 FC Petržalka – FC Nitra Krčová

27.9. 9.00 NŠK 1922 – Slovan Martiš

Mini Champions žiačok WU13 (Areál M.C. Sklodowskej, multifunkčné ihrisko, Petržalka)

25.9. 8.30-13.30 (PIATOK) Hajnala, Šafárik

Prípravné zápasy regionálnych výberov WU14  (HP UT NTC Senec)

28.9. 16.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Hádek, Valko

29.9. 16.00 (UTOROK) BFZ – SsFZ Hádek, Piatka, Valko

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

30.9. 16.00 (STREDA) Báhoň - Rusovce Hudy, Polakovič, Kardelis; Truchlý

Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo

25.9. 18.30 (PIATOK) Senec – Inter Gemzický (SFZ), Vorel (SFZ), Jekell (SFZ); Mókoš

26.9. 16.00 PSČ Pezinok – Rusovce Hajnala, Cvengroš, Polák; Pavlík J.

27.9. 10.30 Rača – D. N. Ves Hudy, Dúbravec, Tramita; Mydlárik

27.9. 16.00 FC Malacky – Bernolákovo Bohun, Polakovič, Pati Nagy; Truchlý

27.9. 16.00 Tomášov – Báhoň Henček, Martinkovič, Srna; Schmidt

27.9. 16.00 Ivanka p/D – Kalinkovo Hegedüs, Kachnič, Uram; Líška

27.9. 16.00 D. Lužná – Rovinka Ďurčo, Tománek, Kardelis; Páchnik

27.9. 16.00 Most p/B – Rohožník Parilák (SFZ), Lalo, Ralbovský; Dobrovský

Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo

26.9. 16.00 Vrakuňa – Domino Kožuch, Fischer, Valko; Príkopa

26.9. 16.00 K. Ves – Láb Tanglmayer, Martiš, Szakáll; Hájek (HP Zohor)

27.9. 16.00 Závod – Kostolište Krčová, Bláha, Čižmár; Lazar

27.9. 16.00 N. Dedinka – Čunovo Šafárik, Martiš, Štepanovský; Jablonický

27.9. 16.00 CFK Pezinok – Vajnory Malárik (SFZ), Malovec Ro., Gosiorovský; Farkaš

27.9. 16.00 Limbach – Lamač Vašš, Bogdáň, Valko; Vnuk

27.9. 16.00 S. Grob – Sv. Jur Chromý (SFZ), Tanglmayer, Brody; Perašín

27.9. 16.00 V. Leváre – Jakubov Piatka, Hádek, Farkaš; Kroneraff

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

23.9. 16.30 (STREDA) Domino „B“ – Ružinov Cvengroš, Kravárik (ObFZ-m)

St. dorast III. liga SD – U19 – 7. kolo

26.9. 11.00 D. N. Ves – Bernolákovo Malovec Ro., Hegedüs

26.9. 11.00 NŠK 1922 – Rača Henček, Gosiorovský

26.9. 14.00 Kráľová p/S – Ružinov Hádek, Pati Nagy

27.9. 12.00 Domino „B“ – Ivanka p/D Tanglmayer

27.9. 13.30 Zohor – Žolík Malacky (R ObFZ-v)

27.9. 15.00 FC Petržalka „B“ – D. Lužná Tramita

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

22.9. 17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Jarovce Polák

30.9. 15.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

29.9. 16.30 (UTOROK) Z. Bystrica – Žolík Malacky Gosiorovský

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

26.9. 9.00 NŠK 1922 – Jarovce Gosiorovský, Henček

26.9. 11.00 Lamač – Žolík Malacky  Šafárik

26.9. 16.00 Jakubov – FK Dúbravka  Hudy

27.9. 10.00 Inter „B“ – Z. Bystrica Brody

27.9. 11.00 FC IMAS – Iskra Petržalka Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

26.9. 16.00 Vajnory – Vrakuňa Čižmár

27.9. 9.30 PŠC Pezinok – Miloslavov Farkaš

27.9. 13.30 Šenkvice – Ružinov Dubravec

27.9. 13.30 Ivanka p/D – Rača Uram

27.9. 14.00 Modra – Domino „B“ Hudy

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

22.9. 17.30-16.00 (UTOROK) FKP Bratislava – Senec Malovec Ro.

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) NŠK 1922 – Ružinov Malovec Ri.

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Rusovce Valko

24.9. 17.30-16.00 (ŠTVRTOK) Rača – Jarovce Tanglmayer

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 9. kolo

26.9. 9.00-11.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Bogdáň

26.9. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Vrakuňa Brody

26.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Ružinov Farkaš

26.9. 9.30-11.30 Rusovce – Modra Štepanovský

26.9. 10.00-12.00 Senec – Žolík Malacky Piatka

27.9. 11.00-13.00 NŠK 1922 – Sv. Jur Hajnala

27.9. 14.00-16.00 FC IMAS – Jarovce Polák

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 5. kolo

27.9. 13.30 Tomášov – Iskra Petržalka ,,B” Martinkovič

Prečítané: 78x