Obsadenie R a DZ PFZ

Obsadenie na 03.10. a 04.10.2020

Lukáš Dzivjak|Aktualizované 3. okt 2020 o 12:41
Opatrenia k organizácii futbalového stretnutia od 1.10.2020.doc

Obsadenie R a DZ na 3.10. a 4.10.2020

DOSPELÍ 6.liga, 10.kolo, 4.10.2020 o 15:00 hod.

BATIZOVCE – SP.BELÁ „B“                                Korub B. – Zacher, Steiner

ŠUŇAVA – SP.TEPLICA                                       Džubák – Šingliar, Mišalko

SP.ŠTVRTOK – SP.BYSTRÉ                                Petrík – Maličký B., Pavlovič

STRÁŽE – L.TEPLIČKA                                        Skasko – Kočiš, Krajňáková - DZ Koščák

HUNCOVCE – ŠTRBA                                         Hrušovský – Ovšonka, Mirga

HORKA – TOPOREC                                           Bjalončík – Olejár, Michlík

SP.ŠTIAVNIK – V.SLAVKOV 3.10.2020 o 15:00 hod.       Vilman – Džubák, Kočiš


DOSPELÍ 7.liga, 10.kolo, 4.10.2020 o 11:30 hod.

VLKOVCE – HOZELEC                                      Gavalier – Hrušovský, Ovšonka

LENDAK – SP.HRHOV                                       Steiner – Zacher, Korub B.

SP.HANUŠOVCE – KRAVANY                          Výrostek – Korub D., bez AR2

KURIMANY – LÚČIVNÁ                                     Michlík – Olejár, Bjalončík - DZ Koščák

VLKOVÁ – VRBOV                                              Kočiš – Skasko, Krajňáková

VERNÁR – SLOV.VES o 10:30 hod.               Šingliar – Džubák, Mišalko

BIJACOVCE – RAKÚSY o 12:00 hod.            Maličký B. – Petrík, Pavlovič


DOSPELÍ 8.liga, 8.kolo, 4.10.2020 o 11:30 hod.

MLYNČEKY – GR.PETROVCE                           Mirga

DRAVCE – FRANKOVÁ                                      Melničuk

GÁNOVCE – DÚBRAVA o 10:30 hod.           Vilman


VSFZ DOSPELÍ 5.liga, 11.kolo, 4.10.2020 o 14:30 hod.

SP.ST.VES – KEŽMAROK                                Pavlovský st. – Výrostek, Korub D.



DORAST U19 4.liga, 10.kolo, 3.10.2020 o 13:15 hod.

SP.BYSTRÉ– BATIZOVCE v Kravanoch                  Skasko

ŠUŇAVA– L.TEPLIČKA                                                  Olejár

SP.ŠTVRTOK– GR.PETROVCE                                    Korub B.

HORKA– ŠVÁBOVCE                                                    Maličký B.

V.SLAVKOV – SP.ŠTIAVNIK o 14:00 hod.               Ovšonka


ŽIACI U15 3.liga, 10.kolo, 3.10.2020 o 11:00 hod.
SP.BYSTRÉ– ŠTRBA v Kravanoch                            Skasko

ŠUŇAVA– L.TEPLIČKA                                                   Olejár

SP.ŠTVRTOK– GR.PETROVCE                                      Korub B.

HUNCOVCE – TOPOREC                                               Krajňáková

HORKA– SP.ST.VES                                                         Maličký B.

VRBOV – SLOV.VES                                                         Pavlovič

V.LOMNICA – VIKARTOVCE                                          Michlík


VSFZ DORAST U19/17 3.liga, 11.kolo, 6.10.2020 o 15:30 hod.

SP.BELÁ – KEŽMAROK                                                 Maliňák J. – Korub D.


VSFZ ŽIACI U15/14 2.liga, 11.kolo, 3.10.2020 o 10:00 hod.

SP.BELÁ – BREZOVICA                                                Gavalier

Lukáš Dzivjak

Súvisiace články