Články

ZHT o Pohár predsedu ObFZ v kategórii D U19 - 20.1.2019

Viliam Riška|21. jan 2019 o 00:00

V nedeľu 20.1.2019 sa v ŠH Milénium Nové Zámky odohral tradičný zimný halový turnaj o Pohár predsedu ObFZ v kategórii dorastu U19.

ObFZ Nové Zámky zorganizoval v nedeľu 20. januára 2019 prvý zo série tradičných zimných turnajov mládeže o Pohár predsedu ObFZ a to v kategórii dorastu U19. Na turnaji sa predstavilo 12 mužstiev zo súťaží riadených ObFZ a ZsFZ, hrajúcich v 2.,3.,4.,5. a 6.lige. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín A a B po 6 mužstiev. V skupinách hrali mužstvá systémom každý s každým a a do semifinále postúpili prvé dve mužstvá.

Výsledky a konečné tabuľky v skupinách:

• Sk. ,,A":

01.  ŠK Andovce   –  FKM N.Zámky U19   0 : 2 (Brezík, Segéň)

02.  SDM Dominik N.Zámky A - FC Veľký Kýr  0 : 0

03.  OŠK Mojzesovo - ŠK Termál Podhájska  2 : 1   (Vašek 2 -  Lipták)

04.  FKM N.Zámky U19 - FC Veľký Kýr   2 : 0  (Marík M., Dragúň)

05.  ŠK Andovce – OŠK Mojzesovo     1 : 2 (Kmotrík - Nyári, Slovák)

06.  ŠK Termál Podhájska - SDM Dominik N.Zámky A  2 : 2  (Kender, Korompai - Rausch 2)

07.  OŠK Mojzesovo - FKM N.Zámky U19   0 : 4 (Dragúň, Kucharovič, Segéň, Marík M.)

08.  FC Veľký Kýr - ŠK Termál Podhájska   0 : 2 (Bednár, Patai)

09.  SDM Dominik N.Zámky A - ŠK Andovce   1 : 2 (Nemeš - Porubský, Czuczor)

10.  FKM N.Zámky U19 - ŠK Termál Podhájska   4 : 0 (Moravčík, Kucharovič, Prišťák, Marík R.)

11.  OŠK Mojzesovo - SDM Dominik N.Zámky A   3 : 0  (Slovák, Vašek 2)

12.  ŠK Andovce – FC Veľký Kýr   2 : 1 (Kmotrík 2 - Cserman)

13.  SDM Dominik N.Zámky A - FKM N.Zámky U19   0 : 6 (Marík M. 4, Brezík, Moravčík)

14.  ŠK Termál Podhájska - ŠK Andovce   1 : 3 (Magdolen - Kmotrík, Illés, Lakatoš A.)

15.  FC Veľký Kýr - OŠK Mojzesovo   1 : 6 (Cserman - Slovák 2, Nyári 2, Vašek, Valent )

• Sk. ,,B":

01.   FC Komjatice - SDM Dominik N.Zámky B   3 : 2 (Forró 2, Smolen - Varga 2)

02.   ŠK Šurany – ŠK Kmeťovo  0 : 1 (Gajdoš)

03.   FKM N.Zámky U17 - TJ Veľké Lovce  7 : 0   (Petík 2, Srnec, Černák, Mráz, Valachovič, Kádár)

04.   SDM Dominik N.Zámky B - ŠK Kmeťovo   1 : 2  (Varga - Hegeduš, Gajdoš)

05.   FC Komjatice – FKM N.Zámky U17    0 : 5 (Valachovič 2, Petík, Srnec, Černák)

06.   TJ Veľké Lovce - ŠK Šurany  1 : 1  (Bujdák - Slíž)

07.   FKM N.Zámky U17- SDM Dominik N.Zámky B   7 : 1 (Petík 4, Černák, Mráz, Ladek - Stojka)

08.   ŠK Kmeťovo - TJ Veľké Lovce   2 : 1 (Raček 2 - Bujdák)

09.   ŠK Šurany - FC Komjatice   1 : 2 (vlastný (Trebuňa K.) - Gašpar Ľ. 2)

10.   SDM Dominik N.Zámky B - TJ Veľké Lovce   1 : 0 (Ježo)

11.   FKM N.Zámky U17- ŠK Šurany   5 : 0  (Dibusz 2, Békešsky, Kádár, Srnec)

12.   FC Komjatice – ŠK Kmeťovo   1 : 2 (Trebuňa K. - Tóth, Jurkáček)

13.   ŠK Šurany - SDM Dominik N.Zámky B   1 : 0 (Šendula Rich.)

14.   TJ Veľké Lovce - FC Komjatice   0 : 0

15.   ŠK Kmeťovo - FKM N.Zámky U17   1 : 1 (Černák)

• Semifinále :

FKM N.Zámky U19 - ŠK Kmeťovo   1 : 0 (Marík M.)

FKM N.Zámky U17- OŠK Mojzesovo  2 : 0 (Dibusz 2)

• O 3.miesto :

ŠK Kmeťovo - OŠK Mojzesovo   1 : 0 (Ďuriš)

• FINÁLE :

Do finále sa sa prebojovalo podľa očakávania mužstvo FKM Nové Zámky U19 a prekvapujúco aj ich mladší spoluhráči z mužstva FKM Nové Zámky U17. Títo mladí hráči ale počas celého turnaja predvádzali najkrajší futbal. V ,,klubovom" finále ukázali všetkým zúčastneným v hale výborný halový futbal, v ktorom chýbalo iba korenie, a to boli góly. Bol to zajímavý súboj od začiatku do konca a zrodil sa v ňom v riadnom hracom čase nerozhodný výsledok 0:0. A tak o víťazovi rozhodovali pokutové kopy, v ktorých bolo zasa k videniu gólov neúrekom, ale napokon po dlhej sérii predsa len rozhodli vo svoj prospech mladší dorastenci FKM Nové Zámky U17 a zaslúžene získali trofej.

FKM N.Zámky U19 -  FKM N.Zámky U17  0 : 0 ,  na PK  0 : 1