22.07.2020, Branislav Sarňák

II. liga – Popovič späť do Komárna, Dukla ulovila Frimmela

22.07.2020, Branislav Sarňák
BRATISLAVA – Kádre pred štartom novej sezóny, ktorá odštartuje 1. augusta, vystužili aj Komárňania a Banskobystričania. Za Duklu bude v ročníku 2020/21 hrať Marek Frimmel a do KFC sa vracia Mihajilo Popovič.
image
Popovič (vpravo) sa zo Skalice vracia do Komárna.
Autor: KFC Komárno
Zdroj: KFC Komárno

Popovič: Komárno je môj druhý domov

Popovič doposiaľ za Komárno odohral v sezóne 2017/18 trinásť zápasov a na jeseň 2018/19 naskočil do osemnástich duelov. „Komárno je môj druhý domov. Koncom mája mi skončila v Skalici zmluva a KFC hneď zareagoval. Keď ti niekto volá z domova, ihneď to zdvihneš. Na spolupráci sme sa dohodli rýchlo. Cieľ je dobre sa pripraviť po tejto dlhej pauze na nový ročník a krok za krokom ísť k spoločnému cieľu. Teším sa aj na spoluprácu s pánom trénerom Miroslavom Karhanom. Verím, že jeho skúsenosti zo zahraničia môžu byť tomuto mužstvu veľkým prínosom,“ povedal pre facebookový účet Komárna Mihajilo Popovič. Obranca prichádza do Komárna zo Skalice.

image
Autor: SFZ

Frimmel: Najmä chcem byť zdravý a prebojovať sa do základnej zostavy

Banská Bystrica predstavila prvú posilu pred štartom nového ročníka, zo Skalice do jej kádra prichádza Marek Frimmel. „K 30. júnu sa mi skončila v Skalici zmluva a keďže k jej predĺženiu neprišlo, tak ma oslovil pán Norbert Juračka z Dukly, že je o mňa v Banskej Bystrici záujem. Rýchlo sme sa dohodli, nemal som nad čím váhať. Pocity po podpise zmluvy sú, samozrejme, pozitívne, veď Dukla patrí k špičke v 2. lige, čo potvrdila aj v nedávno skončenej sezóne. Škoda, že sa chalanom nepodarilo postúpiť, vravel pre mfkdukla.sk Marek Frimmel.

Aké má Frimmel ciele v novom klube? „Najmä chcem byť zdravý, prebojovať sa do základnej zostavy a pomôcť mužstvu k čo najlepším výsledkom. Dukla má výborne poskladané a hlavne skúsené mužstvo, dobré individuality. A základom všetkého je, samozrejme, dobrá partia chlapcov, čo vidím už do začiatku, ako som do Dukly prišiel,“ prezradil Frimmel.

image
Marek Frimmel posilní Banskú Bystricu.
Autor: MFK Skalica
Zdroj: mfkskalica.sk
Prečítané: 1131x