Všetky súťaže tímu

 

7. liga dospelí - 1. kolo

06.08. 16:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
0

-

1
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

7. liga dospelí - 2. kolo

14.08. 16:30
OFK Vyšná Slaná
OFK Vyšná Slaná
6

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 3. kolo

21.08. 16:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
0

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 4. kolo

12.11. 13:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
4

-

1
TJ Baník Rakovnica
TJ Baník Rakovnica

7. liga dospelí - 5. kolo

04.09. 15:30
TJ Tatran Betliar
TJ Tatran Betliar
3

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 6. kolo

10.09. 15:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
3

-

3
MFK Rožňava
MFK Rožňava

7. liga dospelí - 7. kolo

18.09. 15:00
FK Hrhov
FK Hrhov
2

-

4
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 8. kolo

24.09. 15:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
1

-

2
MFK Dobšiná
MFK Dobšiná

7. liga dospelí - 9. kolo

02.10. 14:30
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
3

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 10. kolo

08.10. 14:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
4

-

2
FK Baník Drnava
FK Baník Drnava

7. liga dospelí - 11. kolo

16.10. 14:00
FK Lipovník
FK Lipovník
0

-

4
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 12. kolo

22.10. 14:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
4

-

1
TJ Sokol Pača
TJ Sokol Pača

7. liga dospelí - 13. kolo

30.10. 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma
ŠK Polom Gemerská Poloma
1

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 14. kolo

05.11. 13:30
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
5

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 15. kolo

01.04. 15:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
1

-

2
OFK Vyšná Slaná
OFK Vyšná Slaná

7. liga dospelí - 16. kolo

09.04. 15:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
0

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 17. kolo

16.04. 16:00
TJ Baník Rakovnica
TJ Baník Rakovnica
5

-

2
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 18. kolo

22.04. 16:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
3

-

1
TJ Tatran Betliar
TJ Tatran Betliar

7. liga dospelí - 19. kolo

30.04. 10:30
MFK Rožňava
MFK Rožňava
4

-

1
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 20. kolo

06.05. 16:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
2

-

0
FK Hrhov
FK Hrhov

7. liga dospelí - 21. kolo

14.05. 16:30
MFK Dobšiná
MFK Dobšiná
1

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 22. kolo

20.05. 17:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
3

-

1
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka

7. liga dospelí - 23. kolo

28.05. 17:00
FK Baník Drnava
FK Baník Drnava
0

-

4
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 24. kolo

04.06. 17:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
2

-

1
FK Lipovník
FK Lipovník

7. liga dospelí - 25. kolo

11.06. 17:00
TJ Sokol Pača
TJ Sokol Pača
0

-

2
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

7. liga dospelí - 26. kolo

17.06. 17:00
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
2

-

1
ŠK Polom Gemerská Poloma
ŠK Polom Gemerská Poloma
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo