Všetky súťaže tímu

 

V.liga dorast U19 - 1. kolo

31.07. 14:30
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

4
ŠKF Kremnica
ŠKF Kremnica

V.liga dorast U19 - 2. kolo

07.08. 10:00
FK - 34 Brusno - Ondrej
FK - 34 Brusno - Ondrej
11

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 3. kolo

14.08. 13:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

0
ŠK Slovan Vidiná
ŠK Slovan Vidiná
(odstúpené)

V.liga dorast U19 - 4. kolo

21.08. 14:00
MFK Revúca
MFK Revúca
29

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 5. kolo

28.08. 14:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

6
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

V.liga dorast U19 - 6. kolo

05.09. 13:10
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Badín, občianske združenie
8

-

1
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 7. kolo

11.09. 13:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

3
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

V.liga dorast U19 - 8. kolo

19.09. 10:30
ŠKF Kremnica
ŠKF Kremnica
6

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 9. kolo

25.09. 12:30
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

5
FK - 34 Brusno - Ondrej
FK - 34 Brusno - Ondrej

V.liga dorast U19 - 10. kolo

02.10. 14:00
ŠK Slovan Vidiná
(odstúpené)
ŠK Slovan Vidiná
0

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 11. kolo

30.10. 13:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
1

-

4
MFK Revúca
MFK Revúca

V.liga dorast U19 - 12. kolo

16.10. 14:00
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
15

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 13. kolo

02.04. 13:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

9
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Badín, občianske združenie

V.liga dorast U19 - 14. kolo

09.04. 15:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
5

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 1. kolo

16.04. 14:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
1

-

3
ŠKF Kremnica
ŠKF Kremnica

V.liga dorast U19 - 2. kolo

22.04. 16:00
FK - 34 Brusno - Ondrej
FK - 34 Brusno - Ondrej
4

-

2
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 3. kolo

30.04. 14:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 4. kolo

07.05. 14:00
MFK Revúca
MFK Revúca
17

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 5. kolo

14.05. 14:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
0

-

8
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

V.liga dorast U19 - 6. kolo

22.05. 13:00
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Badín, občianske združenie
7

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga dorast U19 - 7. kolo

28.05. 13:00
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
1

-

2
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo