Všetky súťaže tímu

 

II. Trieda LFZ dospelí - 2. kolo

11.08. 16:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

4
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička

II. Trieda LFZ dospelí - 3. kolo

18.08. 16:00
OFK Galovany
(odstúpené)
OFK Galovany
0

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 4. kolo

25.08. 16:00
TJ Iľanovo
TJ Iľanovo
4

-

3
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 1. kolo

29.08. 16:00
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele
1

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 5. kolo

01.09. 15:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
3

-

0
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok

II. Trieda LFZ dospelí - 6. kolo

08.09. 15:30
TJ Liptov Vavrišovo
TJ Liptov Vavrišovo
4

-

1
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 7. kolo

15.09. 15:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

3
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna

II. Trieda LFZ dospelí - 8. kolo

22.09. 15:00
OŠK RENOP Liptovská Teplá
OŠK RENOP Liptovská Teplá
2

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 9. kolo

29.09. 15:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
1

-

0
TJ Družstevník Liptovská Kokava
TJ Družstevník Liptovská Kokava

II. Trieda LFZ dospelí - 10. kolo

06.10. 14:30
TJ Družstevník Východná
TJ Družstevník Východná
3

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 11. kolo

13.10. 14:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
1

-

2
OFK Podtureň
OFK Podtureň

II. Trieda LFZ dospelí - 12. kolo

20.10. 14:00
TJ Sokol Komjatná
TJ Sokol Komjatná
2

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 13. kolo

27.10. 14:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

1
TJ Sokol Beňadiková
TJ Sokol Beňadiková

II. Trieda LFZ dospelí - 14. kolo

30.03. 15:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

2
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele

II. Trieda LFZ dospelí - 15. kolo

06.04. 15:30
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička
0

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 16. kolo

13.04. 15:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

0
OFK Galovany
OFK Galovany
(odstúpené)

II. Trieda LFZ dospelí - 17. kolo

20.04. 16:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
1

-

4
TJ Iľanovo
TJ Iľanovo

II. Trieda LFZ dospelí - 18. kolo

27.04. 16:00
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok
1

-

3
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 19. kolo

04.05. 16:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
2

-

2
TJ Liptov Vavrišovo
TJ Liptov Vavrišovo

II. Trieda LFZ dospelí - 20. kolo

11.05. 16:30
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna
4

-

1
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 21. kolo

18.05. 17:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
4

-

0
OŠK RENOP Liptovská Teplá
OŠK RENOP Liptovská Teplá

II. Trieda LFZ dospelí - 22. kolo

25.05. 17:00
TJ Družstevník Liptovská Kokava
TJ Družstevník Liptovská Kokava
5

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 23. kolo

01.06. 17:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
1

-

2
TJ Družstevník Východná
TJ Družstevník Východná

II. Trieda LFZ dospelí - 24. kolo

08.06. 17:00
OFK Podtureň
OFK Podtureň
2

-

1
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

II. Trieda LFZ dospelí - 25. kolo

15.06. 17:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
4

-

1
TJ Sokol Komjatná
TJ Sokol Komjatná

II. Trieda LFZ dospelí - 26. kolo

22.06. 17:00
TJ Sokol Beňadiková
TJ Sokol Beňadiková
6

-

1
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo