Všetky súťaže tímu

 

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 1. kolo

06.08. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
3

-

7
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 2. kolo

13.08. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
0

-

0
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 3. kolo

20.08. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
3

-

2
TJ Spartak Kvašov
TJ Spartak Kvašov

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 4. kolo

27.08. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
0

-

4
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 5. kolo

03.09. 16:00
TJ Slovan Brvnište
TJ Slovan Brvnište
3

-

2
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 6. kolo

09.09. 16:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
2

-

8
MFK Vrbové
MFK Vrbové

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 7. kolo

16.09. 15:00
FK Junior Kanianka
FK Junior Kanianka
3

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 8. kolo

23.09. 15:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
1

-

2
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 9. kolo

30.09. 14:30
FK TEMPO Partizánske
FK TEMPO Partizánske
3

-

0
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 10. kolo

07.10. 12:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
2

-

4
Spartak Myjava
Spartak Myjava

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 11. kolo

14.10. 14:30
PFK Piešťany
PFK Piešťany
6

-

0
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 12. kolo

21.10. 14:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
1

-

1
OŠK Podolie
OŠK Podolie

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 13. kolo

28.10. 14:00
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá
4

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 14. kolo

04.11. 13:30
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
1

-

2
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 15. kolo

11.11. 13:30
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
3

-

2
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

Zimná liga HUMMEL ZsFZ - 1. kolo

28.01. 10:00
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža
7

-

3
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

Zimná liga HUMMEL ZsFZ - 2. kolo

04.02. 13:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
3

-

0
TJ Slovan Košecké Podhradie
TJ Slovan Košecké Podhradie

Zimná liga HUMMEL ZsFZ - 3. kolo

10.02. 13:00
FK Košeca
FK Košeca
2

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

Zimná liga HUMMEL ZsFZ - Zápasy o umiestnenie v skupine

18.02. 15:00
FK Slovan Bolešov
FK Slovan Bolešov
1

-

3
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 16. kolo

10.03. 14:30
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec
2

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 17. kolo

17.03. 15:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
0

-

0
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 18. kolo

23.03. 15:00
TJ Spartak Kvašov
TJ Spartak Kvašov
3

-

2
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 19. kolo

31.03. 15:00
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža
11

-

0
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 20. kolo

07.04. 15:30
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
1

-

1
TJ Slovan Brvnište
TJ Slovan Brvnište

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 21. kolo

13.04. 15:30
MFK Vrbové
MFK Vrbové
1

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 22. kolo

21.04. 16:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
6

-

1
FK Junior Kanianka
FK Junior Kanianka

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 23. kolo

28.04. 16:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

-

TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 24. kolo

05.05. 16:30
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

-

FK TEMPO Partizánske
FK TEMPO Partizánske

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 25. kolo

11.05. 16:30
Spartak Myjava
Spartak Myjava

-

TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 26. kolo

19.05. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

-

PFK Piešťany
PFK Piešťany

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 27. kolo

25.05. 17:00
OŠK Podolie
OŠK Podolie

-

TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 28. kolo

02.06. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

-

FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 29. kolo

09.06. 17:00
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín

-

TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 30. kolo

01.05. 16:30
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

-

ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo