Všetky súťaže tímu

 

I. A2B trieda dorast - 3. kolo

26.08. 13:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
2

-

4
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

I. A2B trieda dorast - 4. kolo

03.09. 13:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
0

-

3
FK Hliník
FK Hliník

I. A2B trieda dorast - 5. kolo

10.09. 13:00
TJ Kolárovice
TJ Kolárovice
4

-

2
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 2. kolo

14.09. 16:30
TJ ŠK Podhorie
(odstúpené)
TJ ŠK Podhorie
0

-

0
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 6. kolo

17.09. 12:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
2

-

1
FK Terchová
FK Terchová

I. A2B trieda dorast - 7. kolo

22.09. 16:30
TJ Zbyňov
TJ Zbyňov
2

-

0
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 8. kolo

01.10. 12:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
4

-

1
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

I. A2B trieda dorast - 9. kolo

07.10. 14:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
6

-

1
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 10. kolo

15.10. 12:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
1

-

0
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice

I. A2B trieda dorast - 11. kolo

21.10. 14:00
TJ Slovan Podvysoká
TJ Slovan Podvysoká
0

-

2
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 1. kolo

29.10. 11:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
0

-

1
FK Trnové
FK Trnové

I. A2B trieda dorast - 14. kolo

06.04. 15:30
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
2

-

1
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 15. kolo

14.04. 13:00
FK Hliník
FK Hliník
3

-

0
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 16. kolo

21.04. 13:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

-

TJ Kolárovice
TJ Kolárovice

I. A2B trieda dorast - 17. kolo

27.04. 14:00
FK Terchová
FK Terchová

-

TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 18. kolo

05.05. 14:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

-

TJ Zbyňov
TJ Zbyňov

I. A2B trieda dorast - 19. kolo

11.05. 14:00
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

-

TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 20. kolo

19.05. 14:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

-

ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. A2B trieda dorast - 21. kolo

25.05. 14:30
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice

-

TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 22. kolo

02.06. 14:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

-

TJ Slovan Podvysoká
TJ Slovan Podvysoká

I. A2B trieda dorast - 12. kolo

09.06. 10:00
FK Trnové
FK Trnové

-

TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. A2B trieda dorast - 13. kolo

15.06. 14:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
0

-

0
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
(odstúpené)
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo