Všetky súťaže tímu

 

III.liga SŽ U15 - 1. kolo

01.08. 10:00
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
5

-

2
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 2. kolo

08.08. 13:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
8

-

0
FK Rajec
FK Rajec

III.liga SŽ U15 - 3. kolo

14.08. 10:00
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
0

-

1
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 4. kolo

22.08. 13:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
4

-

1
ŠK Belá
ŠK Belá

III.liga SŽ U15 - 5. kolo

28.08. 10:00
MFK Bytča
MFK Bytča
3

-

2
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 6. kolo

05.09. 12:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
2

-

5
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto

III.liga SŽ U15 - 7. kolo

30.10. 10:00
FK Predmier
FK Predmier
5

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 8. kolo

19.09. 11:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
2

-

6
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov

III.liga SŽ U15 - 9. kolo

05.10. 15:00
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
8

-

2
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 10. kolo

21.10. 14:15
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
1

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 11. kolo

10.10. 11:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

1
ŠK Čierne
ŠK Čierne

III.liga SŽ U15 - 12. kolo

16.10. 10:00
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
6

-

7
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 13. kolo

20.03. 09:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
3

-

2
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 14. kolo

27.03. 11:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
2

-

2
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa

III.liga SŽ U15 - 15. kolo

02.04. 10:00
FK Rajec
FK Rajec
1

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 16. kolo

19.04. 16:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
3

-

0
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

III.liga SŽ U15 - 17. kolo

16.04. 10:00
ŠK Belá
ŠK Belá
4

-

1
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 18. kolo

24.04. 12:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

2
MFK Bytča
MFK Bytča

III.liga SŽ U15 - 19. kolo

01.05. 10:00
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
11

-

3
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 20. kolo

08.05. 13:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
0

-

10
FK Predmier
FK Predmier

III.liga SŽ U15 - 21. kolo

14.05. 10:00
FK Slávia Staškov
FK Slávia Staškov
9

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 22. kolo

22.05. 13:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
2

-

0
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany
Futbalová akadémia UNITED Nededza-Kotrčiná Lúčka-Gbeľany

III.liga SŽ U15 - 23. kolo

26.05. 15:30
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

4
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová

III.liga SŽ U15 - 24. kolo

05.06. 10:00
ŠK Čierne
ŠK Čierne
1

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

III.liga SŽ U15 - 25. kolo

11.06. 10:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
1

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

III.liga SŽ U15 - 26. kolo

18.06. 10:00
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
3

-

2
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo