Všetky súťaže tímu

 

IV.liga dorast U19 skupina A - 3. kolo

20.08. 18:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
0

-

0
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
(odstúpené)

IV.liga dorast U19 skupina A - 4. kolo

22.08. 14:30
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa
4

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 5. kolo

29.08. 16:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
0

-

4
ŠK Belá
ŠK Belá

IV.liga dorast U19 skupina A - 1. kolo

01.09. 15:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
2

-

0
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany

IV.liga dorast U19 skupina A - 6. kolo

06.09. 13:00
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
5

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 7. kolo

12.09. 15:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
2

-

1
FK Terchová
FK Terchová

IV.liga dorast U19 skupina A - 2. kolo

15.09. 15:30
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica
3

-

1
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 8. kolo

19.09. 15:15
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
5

-

2
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 9. kolo

26.09. 15:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
7

-

4
TJ Slovan Podvysoká
TJ Slovan Podvysoká

IV.liga dorast U19 skupina A - 10. kolo

04.10. 12:00
FK Strečno
FK Strečno
4

-

1
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 11. kolo

10.10. 14:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
3

-

2
OŠK Nededza
OŠK Nededza

IV.liga dorast U19 skupina A - 12. kolo

18.10. 11:30
FK Rajec
FK Rajec
7

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 13. kolo

24.10. 14:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
1

-

7
TJ Fatran Varín
TJ Fatran Varín

IV.liga dorast U19 skupina A - 14. kolo

27.03. 12:30
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany
2

-

1
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 15. kolo

02.04. 15:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
0

-

4
TJ Tatran Oščadnica
TJ Tatran Oščadnica

IV.liga dorast U19 skupina A - 16. kolo

10.04. 13:00
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
(odstúpené)
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
0

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 17. kolo

16.04. 16:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
4

-

1
ŠK Radoľa
ŠK Radoľa

IV.liga dorast U19 skupina A - 18. kolo

23.04. 13:30
ŠK Belá
ŠK Belá
3

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 19. kolo

30.04. 16:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
3

-

0
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto

IV.liga dorast U19 skupina A - 20. kolo

07.05. 15:00
FK Terchová
FK Terchová
5

-

1
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 21. kolo

25.05. 16:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
3

-

0
TJ Snaha Zborov nad Bystricou
TJ Snaha Zborov nad Bystricou

IV.liga dorast U19 skupina A - 22. kolo

21.05. 15:00
TJ Slovan Podvysoká
TJ Slovan Podvysoká
0

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 23. kolo

28.05. 17:00
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
1

-

3
FK Strečno
FK Strečno

IV.liga dorast U19 skupina A - 24. kolo

04.06. 14:30
OŠK Nededza
OŠK Nededza
3

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité

IV.liga dorast U19 skupina A - 25. kolo

11.06. 14:30
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
0

-

4
FK Rajec
FK Rajec

IV.liga dorast U19 skupina A - 26. kolo

18.06. 17:30
TJ Fatran Varín
TJ Fatran Varín
7

-

0
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo