Všetky súťaže tímu

 

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 2. kolo

27.08. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
2

-

0
ŠK Baník Čáry
ŠK Baník Čáry

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 3. kolo

01.09. 16:00
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
0

-

6
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 4. kolo

03.09. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
16

-

0
FK Cerová
FK Cerová

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 5. kolo

07.09. 15:30
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš
2

-

7
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 6. kolo

10.09. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
2

-

6
TJ Družstevník Koválov
TJ Družstevník Koválov

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 7. kolo

14.09. 17:00
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
0

-

12
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 8. kolo

17.09. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
6

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 9. kolo

24.09. 12:00
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
0

-

5
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 11. kolo

08.10. 13:30
ŠK Baník Čáry
ŠK Baník Čáry
1

-

2
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 12. kolo

15.10. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
2

-

1
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 13. kolo

22.10. 13:00
FK Cerová
FK Cerová
3

-

5
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 14. kolo

29.10. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
5

-

1
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 15. kolo

18.03. 15:00
TJ Družstevník Koválov
TJ Družstevník Koválov
1

-

3
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 16. kolo

25.03. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
9

-

1
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
TJ Družstevník Senica, časť Kunov

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 17. kolo

01.04. 13:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
3

-

3
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 18. kolo

08.04. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
5

-

0
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 17. kolo

15.04. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
5

-

1
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 18. kolo

22.04. 12:00
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce
4

-

0
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 19. kolo

29.04. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
4

-

3
TJ Iskra Holíč
TJ Iskra Holíč

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 20. kolo

06.05. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
5

-

2
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 21. kolo

13.05. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
0

-

7
TJ NAFTA GBELY
TJ NAFTA GBELY

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 22. kolo

20.05. 14:00
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty
0

-

3
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 23. kolo

27.05. 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
3

-

2
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 24. kolo

03.06. 10:00
TJ Iskra Holíč
TJ Iskra Holíč
0

-

4
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 25. kolo

10.06. 10:00
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty
2

-

3
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

III.liga- prípravka-U11-MO -ObFZ SE - 26. kolo

08.06. 18:00
TJ NAFTA GBELY
TJ NAFTA GBELY
3

-

2
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo