Všetky súťaže tímu

 

6. liga dospelí MFZ KE - 1. kolo

30.08. 16:00
TJ Mladosť Kavečany
TJ Mladosť Kavečany
2

-

5
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 2. kolo

06.09. 15:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
0

-

3
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
(odstúpené)

6. liga dospelí MFZ KE - 3. kolo

13.09. 15:30
FK Košická Belá
FK Košická Belá
1

-

1
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

Pohár - ObFZ Košice okolie - 1 Pohára ObFZ

15.09. 17:00
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
0

-

5
FK Nižná Myšľa
FK Nižná Myšľa

6. liga dospelí MFZ KE - 4. kolo

20.09. 15:00
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
5

-

1
CF ATHLETICO KOŠICE
CF ATHLETICO KOŠICE

6. liga dospelí MFZ KE - 5. kolo

27.09. 15:00
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice
5

-

1
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 6. kolo

04.10. 15:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
1

pp

-

1
TJ Slovan Gyňov
TJ Slovan Gyňov

6. liga dospelí MFZ KE - 7. kolo

11.10. 14:30
ZKŠ Poľov
ZKŠ Poľov
2

-

4
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 8. kolo

18.10. 14:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
4

-

2
ŠK Slovan B-Roma
ŠK Slovan B-Roma

6. liga dospelí MFZ KE - 9. kolo

25.10. 14:00
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
7

-

0
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 10. kolo

10.04. 15:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
1

-

3
TJ Mladosť Kavečany
TJ Mladosť Kavečany

6. liga dospelí MFZ KE - 11. kolo

17.04. 10:30
FK KRÁSNA
(odstúpené)
FK KRÁSNA
0

-

0
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 12. kolo

25.05. 17:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
0

-

0
FK Košická Belá
FK Košická Belá

6. liga dospelí MFZ KE - 13. kolo

01.05. 16:30
CF ATHLETICO KOŠICE
CF ATHLETICO KOŠICE
1

-

2
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 14. kolo

08.05. 16:30
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
1

-

5
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice

6. liga dospelí MFZ KE - 15. kolo

15.05. 16:30
TJ Slovan Gyňov
TJ Slovan Gyňov
2

-

4
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 16. kolo

22.05. 17:00
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
3

-

0
ZKŠ Poľov
ZKŠ Poľov

6. liga dospelí MFZ KE - 17. kolo

29.05. 14:30
ŠK Slovan B-Roma
ŠK Slovan B-Roma
1

-

0
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka

6. liga dospelí MFZ KE - 18. kolo

05.06. 17:00
TJ Pokrok Zlatá Idka
TJ Pokrok Zlatá Idka
2

-

2
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo