Všetky súťaže tímu

 

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 1. kolo

07.08. 17:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
2

-

1
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 2. kolo

13.08. 17:00
OŠK Podolie
OŠK Podolie
1

-

2
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 3. kolo

21.08. 17:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
1

-

1
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 4. kolo

27.08. 17:00
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
4

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 5. kolo

04.09. 16:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
2

-

1
TJ Spartak Kvašov
TJ Spartak Kvašov

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 6. kolo

10.09. 16:00
OŠK Trenčianske Stankovce
OŠK Trenčianske Stankovce
2

-

0
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 7. kolo

18.09. 15:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
0

-

0
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
(odstúpené)

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 8. kolo

25.09. 15:00
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža
3

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 9. kolo

02.10. 14:30
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
1

-

4
TJ Slovan Brvnište
TJ Slovan Brvnište

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 10. kolo

08.10. 14:30
MFK Vrbové
MFK Vrbové
1

-

0
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 11. kolo

16.10. 14:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
1

-

1
FC Baník Prievidza
FC Baník Prievidza

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 12. kolo

23.10. 14:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
3

-

0
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 13. kolo

29.10. 14:00
PFK Piešťany
PFK Piešťany
0

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 14. kolo

06.11. 13:30
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
2

-

0
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 15. kolo

12.11. 13:30
FK TEMPO Partizánske
FK TEMPO Partizánske
1

-

0
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 16. kolo

29.03. 17:00
TJ Tatran Cementáreň Ladce
TJ Tatran Cementáreň Ladce
1

-

0
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 17. kolo

19.03. 15:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
0

-

1
OŠK Podolie
OŠK Podolie

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 18. kolo

26.03. 15:00
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín
2

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 19. kolo

02.04. 15:30
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
0

-

0
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY
ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 20. kolo

09.04. 15:30
TJ Spartak Kvašov
TJ Spartak Kvašov
0

-

2
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 21. kolo

16.04. 16:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
1

-

1
OŠK Trenčianske Stankovce
OŠK Trenčianske Stankovce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 22. kolo

23.04. 16:00
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
(odstúpené)
MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou
0

-

0
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 23. kolo

30.04. 16:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
1

-

2
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 24. kolo

07.05. 16:30
TJ Slovan Brvnište
TJ Slovan Brvnište
0

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 25. kolo

14.05. 16:30
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
2

-

1
MFK Vrbové
MFK Vrbové

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 26. kolo

20.05. 17:00
FC Baník Prievidza
FC Baník Prievidza
1

-

1
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 27. kolo

27.05. 17:00
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá
2

-

2
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 28. kolo

03.06. 17:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
0

-

0
PFK Piešťany
PFK Piešťany

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 29. kolo

11.06. 17:00
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec
2

-

3
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce

V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ - 30. kolo

17.06. 17:00
TJ Nový Život Veľké Uherce
TJ Nový Život Veľké Uherce
2

-

2
FK TEMPO Partizánske
FK TEMPO Partizánske
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo