I. Trieda - SD - ObFZ Košice - okolie - 2021/2022

 

1. kolo

26.08. 17:00
TJ Družstevník Budimír
TJ Družstevník Budimír
2

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

2. kolo

21.08. 16:00
TJ Tatran Jasov
TJ Tatran Jasov
3

-

2
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

3. kolo

28.08. 16:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
11

-

2
TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster

4. kolo

04.09. 15:30
MFK Ťahanovce
MFK Ťahanovce
0

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

5. kolo

11.09. 15:30
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
6

-

2
TJ Lokomotíva Ruskov
TJ Lokomotíva Ruskov

6. kolo

18.09. 15:00
TJ HORNÁD Ždaňa
TJ HORNÁD Ždaňa
0

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

7. kolo

25.09. 15:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
4

-

1
TJ MARATÓN Seňa
TJ MARATÓN Seňa

8. kolo

02.10. 14:30
TJ Dvorníky - Včeláre
TJ Dvorníky - Včeláre
2

-

1
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

9. kolo

30.10. 14:30
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
2

-

0
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Družstevník Čečejovce

10. kolo

17.10. 10:30
FK Bidovce
FK Bidovce
3

-

2
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

11. kolo

23.10. 14:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
2

-

1
Obecný futbalový klub Perín
Obecný futbalový klub Perín

12. kolo

13.04. 17:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
1

-

0
TJ Družstevník Budimír
TJ Družstevník Budimír

13. kolo

09.04. 15:30
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
1

-

4
TJ Tatran Jasov
TJ Tatran Jasov

14. kolo

16.04. 16:00
TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
TJ Mladosť Sady nad Torysou časť Byster
4

-

3
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

15. kolo

04.05. 17:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
0

-

3
MFK Ťahanovce
MFK Ťahanovce

16. kolo

30.04. 16:00
TJ Lokomotíva Ruskov
TJ Lokomotíva Ruskov
1

-

1
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

17. kolo

07.05. 16:30
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
1

-

5
TJ HORNÁD Ždaňa
TJ HORNÁD Ždaňa

18. kolo

14.05. 16:30
TJ MARATÓN Seňa
TJ MARATÓN Seňa
3

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

19. kolo

21.05. 17:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
1

-

8
TJ Dvorníky - Včeláre
TJ Dvorníky - Včeláre

20. kolo

29.05. 11:00
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Družstevník Čečejovce
8

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša

21. kolo

04.06. 14:00
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
3

-

2
FK Bidovce
FK Bidovce

22. kolo

11.06. 17:00
Obecný futbalový klub Perín
Obecný futbalový klub Perín
3

-

0
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo