Všetky súťaže tímu

 

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 1. kolo

19.08. 10:30
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
1

-

7
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 2. kolo

04.10. 16:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
3

-

7
OFK 2010 Kurima
OFK 2010 Kurima

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 3. kolo

02.09. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
2

-

2
Obecný futbalový klub Osikov
Obecný futbalový klub Osikov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 4. kolo

09.09. 14:00
OŠK Kľušov
OŠK Kľušov
11

-

0
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 5. kolo

16.09. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
1

-

4
FK Gerlachov
FK Gerlachov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 6. kolo

23.09. 15:00
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
8

-

3
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 7. kolo

30.09. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
3

-

4
FK ŠK Fričkovce
FK ŠK Fričkovce

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 8. kolo

07.10. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
0

-

5
TJ POĽANA ŠIBA
TJ POĽANA ŠIBA

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 9. kolo

14.10. 14:00
OFK Tatran Kračúnovce
OFK Tatran Kračúnovce
11

-

0
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 10. kolo

21.10. 11:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
6

-

2
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 11. kolo

31.10. 14:00
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
9

-

1
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 12. kolo

06.04. 14:00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
0

-

3
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 13. kolo

11.04. 17:00
OFK 2010 Kurima
OFK 2010 Kurima
5

-

1
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 14. kolo

20.04. 15:00
Obecný futbalový klub Osikov
Obecný futbalový klub Osikov

-

TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 15. kolo

27.04. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

-

OŠK Kľušov
OŠK Kľušov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 16. kolo

04.05. 14:00
FK Gerlachov
FK Gerlachov

-

TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 17. kolo

11.05. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

-

MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 18. kolo

18.05. 14:00
FK ŠK Fričkovce
FK ŠK Fričkovce

-

TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 19. kolo

25.05. 14:00
TJ POĽANA ŠIBA
TJ POĽANA ŠIBA

-

TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 20. kolo

01.06. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

-

OFK Tatran Kračúnovce
OFK Tatran Kračúnovce

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 21. kolo

08.06. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

-

TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

V. liga dorast U19 ObFZ Bardejov - 22. kolo

15.06. 15:00
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

-

OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo