Všetky súťaže tímu

 

I. MIRAGE trieda žiaci - 3. kolo

20.08. 10:00
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany
0

-

6
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 4. kolo

27.08. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
0

-

1
FK Hliník
FK Hliník

I. MIRAGE trieda žiaci - 1. kolo

01.09. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
0

-

2
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. MIRAGE trieda žiaci - 5. kolo

03.09. 10:00
OŠK Nededza
OŠK Nededza
3

-

0
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 6. kolo

10.09. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
0

-

10
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. MIRAGE trieda žiaci - 2. kolo

15.09. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
3

-

1
TJ Hvozdnica
TJ Hvozdnica

I. MIRAGE trieda žiaci - 7. kolo

17.09. 10:00
OŠK Baník Stráňavy
OŠK Baník Stráňavy
5

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 8. kolo

24.09. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
7

-

0
OFK Hôrky
OFK Hôrky

I. MIRAGE trieda žiaci - 9. kolo

01.10. 10:00
FK Predmier
FK Predmier
3

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 10. kolo

08.10. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
8

-

3
TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole

I. MIRAGE trieda žiaci - 11. kolo

15.10. 10:00
TJ Zbyňov
TJ Zbyňov
0

-

0
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 12. kolo

22.10. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
1

-

0
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica

I. MIRAGE trieda žiaci - 13. kolo

10.04. 17:00
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
2

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 16. kolo

08.04. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
8

-

0
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany

I. MIRAGE trieda žiaci - 17. kolo

15.04. 10:00
FK Hliník
FK Hliník
1

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 18. kolo

22.04. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
1

-

5
OŠK Nededza
OŠK Nededza

I. MIRAGE trieda žiaci - 19. kolo

29.04. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
5

-

0
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 14. kolo

01.05. 10:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
4

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 20. kolo

05.05. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
1

-

3
OŠK Baník Stráňavy
OŠK Baník Stráňavy

I. MIRAGE trieda žiaci - 15. kolo

08.05. 10:00
TJ Hvozdnica
TJ Hvozdnica
5

-

0
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 21. kolo

13.05. 10:00
OFK Hôrky
OFK Hôrky
3

-

3
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 22. kolo

20.05. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
0

-

4
FK Predmier
FK Predmier

I. MIRAGE trieda žiaci - 23. kolo

27.05. 10:00
TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole
2

-

4
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 24. kolo

03.06. 10:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
5

-

6
TJ Zbyňov
TJ Zbyňov

I. MIRAGE trieda žiaci - 25. kolo

10.06. 10:00
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica
3

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 26. kolo

15.06. 17:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
1

-

2
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo