Všetky súťaže tímu

 

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 1. kolo

17.08. 16:00
TJ Tatran Liptovská Osada
TJ Tatran Liptovská Osada
5

-

1
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 2. kolo

24.08. 16:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
3

-

0
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 3. kolo

31.08. 16:00
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna
3

-

1
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 4. kolo

07.09. 15:30
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
1

-

3
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 5. kolo

14.09. 15:30
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
3

-

0
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 6. kolo

21.09. 15:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
7

-

0
ŠK Agro Baník Dúbrava
ŠK Agro Baník Dúbrava
(odstúpené)

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 7. kolo

28.09. 15:00
TJ Poľana Hubová
TJ Poľana Hubová
1

-

5
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 8. kolo

05.10. 14:30
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
0

-

2
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 9. kolo

12.10. 14:30
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ
2

-

1
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 10. kolo

19.10. 14:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
11

-

0
OFK Partizánska Ľupča
OFK Partizánska Ľupča

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 11. kolo

26.10. 14:00
OŠK Švošov
OŠK Švošov
2

-

0
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 12. kolo

12.04. 15:30
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
1

-

0
TJ Tatran Liptovská Osada
TJ Tatran Liptovská Osada

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 13. kolo

19.04. 16:00
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok
4

-

0
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 14. kolo

26.04. 16:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
1

-

0
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 15. kolo

03.05. 16:30
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
2

-

1
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 16. kolo

10.05. 16:30
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
0

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 17. kolo

17.05. 17:00
ŠK Agro Baník Dúbrava
(odstúpené)
ŠK Agro Baník Dúbrava
0

-

0
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 18. kolo

24.05. 17:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
4

-

1
TJ Poľana Hubová
TJ Poľana Hubová

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 19. kolo

31.05. 17:00
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele
2

-

0
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 20. kolo

07.06. 17:00
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
0

-

0
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 21. kolo

14.06. 17:00
OFK Partizánska Ľupča
OFK Partizánska Ľupča
1

-

1
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa

I. Trieda LFZ dorast U-19 - 22. kolo

08.05. 16:30
TJ Havran Ľubochňa
TJ Havran Ľubochňa
1

-

6
OŠK Švošov
OŠK Švošov
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo