Všetky súťaže tímu

 

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 1. kolo

02.08. 14:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
1

-

7
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
(odstúpené)

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 2. kolo

09.08. 14:30
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
11

-

1
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 3. kolo

16.08. 14:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
1

-

6
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 4. kolo

23.08. 14:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
4

-

6
FK Smrdáky
FK Smrdáky

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 5. kolo

30.08. 17:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
2

-

1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 6. kolo

04.09. 16:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
4

-

6
TJ Družstevník Prietrž
TJ Družstevník Prietrž

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 7. kolo

14.09. 13:30
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
4

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 8. kolo

20.09. 13:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
2

-

2
TJ KERKO Šajdíkove Humence
TJ KERKO Šajdíkove Humence
(odstúpené)

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 9. kolo

28.09. 13:30
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce
12

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 10. kolo

04.10. 12:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
2

-

4
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 11. kolo

12.10. 12:30
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
0

-

2
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 12. kolo

18.10. 12:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
3

-

1
TJ Družstevník Vrádište
TJ Družstevník Vrádište

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 13. kolo

25.10. 14:30
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš
4

-

2
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 14. kolo

01.11. 11:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
3

-

2
TJ Družstevník Smolinské
TJ Družstevník Smolinské

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 15. kolo

08.11. 14:30
ŠK Petrova Ves
ŠK Petrova Ves
0

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 16. kolo

01.05. 14:30
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
(odstúpené)
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
0

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 17. kolo

14.03. 14:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
0

-

1
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 18. kolo

21.03. 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
13

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 19. kolo

28.03. 15:00
FK Smrdáky
FK Smrdáky
2

-

1
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 20. kolo

04.04. 13:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
1

-

2
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 21. kolo

11.04. 13:30
TJ Družstevník Prietrž
TJ Družstevník Prietrž
2

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 22. kolo

18.04. 16:30
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
1

-

4
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 23. kolo

25.04. 16:30
TJ KERKO Šajdíkove Humence
(odstúpené)
TJ KERKO Šajdíkove Humence
0

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 24. kolo

02.05. 17:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
0

-

4
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 25. kolo

10.05. 14:00
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur
5

-

0
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 26. kolo

16.05. 17:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
6

-

2
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 27. kolo

24.05. 14:00
TJ Družstevník Vrádište
TJ Družstevník Vrádište
2

-

3
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 28. kolo

30.05. 17:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
2

-

5
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 29. kolo

06.06. 17:00
TJ Družstevník Smolinské
TJ Družstevník Smolinské
1

-

1
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko

Majstrovstvá oblasti dorast Senica - 30. kolo

13.06. 10:00
TJ Družstevník Rovensko
TJ Družstevník Rovensko
1

-

3
ŠK Petrova Ves
ŠK Petrova Ves
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo