Všetky súťaže tímu

 

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 1. kolo

06.08. 17:00
TJ Družstevník Letničie
TJ Družstevník Letničie
0

-

3
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 2. kolo

13.08. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
1

-

0
TJ Družstevník Smolinské
TJ Družstevník Smolinské

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 3. kolo

20.08. 17:00
ŠK Baník Čáry
ŠK Baník Čáry
0

-

3
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 4. kolo

27.08. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
0

-

1
TJ Družstevník Sobotište
TJ Družstevník Sobotište

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 5. kolo

03.09. 16:30
TJ KERKO Šajdíkove Humence
TJ KERKO Šajdíkove Humence
0

-

3
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 6. kolo

10.09. 16:30
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
1

-

2
FK Smrdáky
FK Smrdáky

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 7. kolo

17.09. 16:00
TJ Družstevník Unín
TJ Družstevník Unín
3

-

0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 8. kolo

24.09. 16:00
ŠK Petrova Ves
ŠK Petrova Ves
3

-

1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 9. kolo

01.10. 16:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
1

-

0
TJ Družstevník Koválov
TJ Družstevník Koválov

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 10. kolo

08.10. 15:00
FC Sekule
FC Sekule
1

-

2
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 11. kolo

15.10. 15:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
2

-

0
ŠFK Štefanov
ŠFK Štefanov

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 12. kolo

22.10. 14:30
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
4

-

0
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
TJ Družstevník Senica, časť Kunov

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 13. kolo

29.10. 14:30
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
4

-

1
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 14. kolo

25.03. 15:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
2

-

1
TJ Družstevník Letničie
TJ Družstevník Letničie

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 15. kolo

01.04. 16:00
TJ Družstevník Smolinské
TJ Družstevník Smolinské
1

-

0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 16. kolo

08.04. 16:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
2

-

0
ŠK Baník Čáry
ŠK Baník Čáry

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 17. kolo

15.04. 16:00
TJ Družstevník Sobotište
TJ Družstevník Sobotište
0

-

0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 18. kolo

22.04. 16:30
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
3

-

0
TJ KERKO Šajdíkove Humence
TJ KERKO Šajdíkove Humence

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 19. kolo

28.04. 16:30
FK Smrdáky
FK Smrdáky
0

-

7
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 20. kolo

06.05. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
3

-

1
TJ Družstevník Unín
TJ Družstevník Unín

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 21. kolo

13.05. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
3

-

1
ŠK Petrova Ves
ŠK Petrova Ves

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 22. kolo

20.05. 17:00
TJ Družstevník Koválov
TJ Družstevník Koválov
0

-

0
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 23. kolo

27.05. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
5

-

1
FC Sekule
FC Sekule

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 24. kolo

03.06. 17:00
ŠFK Štefanov
ŠFK Štefanov
4

-

1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 25. kolo

10.06. 10:00
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
1

-

1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VII.liga - dospelí - II.tr.-ObFZ SE - 26. kolo

17.06. 10:00
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
1

-

2
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo