II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 1. kolo | |||||
12.08. 17:00 | TJ Družstevník Oľka | 3 | - | 2 | TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 2. kolo | |||||
19.08. 14:00 | OŠK Rokytov pri Humennom | 1 | - | 0 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 3. kolo | |||||
26.08. 14:00 | TJ Družstevník Oľka | 0 | - | 0 | OŠK Kochanovce |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 4. kolo | |||||
01.09. 16:30 | TJ Iskra Ňagov | 5 | - | 3 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 5. kolo | |||||
09.09. 16:00 | TJ Družstevník Oľka | 3 | - | 1 | TJ Partizán Hrubov |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 6. kolo | |||||
16.09. 13:00 | TJ Družstevník Turcovce | 3 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 7. kolo | |||||
23.09. 12:30 | TJ Družstevník Oľka | 4 | - | 0 | TJ Zbudské Dlhé |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 8. kolo | |||||
30.09. 15:30 | TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom | 2 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 9. kolo | |||||
07.10. 15:00 | TJ Družstevník Oľka | 2 | - | 1 | OŠK Rokytov pri Humennom |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 10. kolo | |||||
14.10. 12:00 | OŠK Kochanovce | 3 | - | 0 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 11. kolo | |||||
21.10. 14:30 | TJ Družstevník Oľka | 7 | - | 0 | TJ Iskra Ňagov |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 12. kolo | |||||
28.10. 14:00 | TJ Partizán Hrubov | 3 | - | 2 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 13. kolo | |||||
07.04. 16:30 | TJ Družstevník Oľka | 1 | - | 2 | TJ Družstevník Turcovce |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 14. kolo | |||||
13.04. 16:43 | TJ Zbudské Dlhé | 0 | - | 3 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 1K o U | |||||
21.04. 17:00 | TJ Rozkvet Vyšný Hrušov | 3 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 2K o U | |||||
27.04. 16:30 | TJ Družstevník Oľka | 0 | - | 2 | ŠK Klenová |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 3K o U | |||||
05.05. 17:00 | TJ Družstevník Oľka | 5 | - | 1 | TJ Tatran Kolonica |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 4K o U | |||||
12.05. 17:00 | TJ Družstevník Oľka | 1 | - | 0 | TJ Javorník Uličské Krivé |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 5K o U | |||||
19.05. 17:00 | TJ Družstevník Oľka | 3 | - | 2 | TJ Rozkvet Vyšný Hrušov |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 6K o U | |||||
26.05. 17:00 | ŠK Klenová | 1 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 7K o U | |||||
02.06. 17:00 | TJ Tatran Kolonica | 2 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ - 8K o U | |||||
09.06. 15:00 | TJ Javorník Uličské Krivé | 5 | - | 1 | TJ Družstevník Oľka |