Všetky súťaže tímu

 

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 1. kolo

05.08. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
6

-

1
TJ Družstevník Sobotište
TJ Družstevník Sobotište

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 2. kolo

11.08. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
3

-

1
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 3. kolo

19.08. 17:00
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
2

-

2
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 4. kolo

25.08. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
2

-

0
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 15. kolo

29.08. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

1
FK Oreské
FK Oreské

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 5. kolo

02.09. 16:30
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce
1

-

0
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 6. kolo

09.09. 10:00
OŠK Rohov
OŠK Rohov
1

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 7. kolo

16.09. 13:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

0
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 8. kolo

23.09. 16:00
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica
0

-

3
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 9. kolo

29.09. 16:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

2
FK Cerová
FK Cerová

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 10. kolo

07.10. 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

2
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 11. kolo

13.10. 15:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
2

-

1
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 12. kolo

21.10. 10:00
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
4

-

0
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 13. kolo

27.10. 14:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
0

-

1
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 14. kolo

04.11. 13:30
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
1

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 16. kolo

24.03. 12:00
TJ Družstevník Sobotište
TJ Družstevník Sobotište
2

-

0
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 17. kolo

31.03. 15:00
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš
1

-

2
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 18. kolo

06.04. 16:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
2

-

1
TJ Družstevník Popudinské Močidľany
TJ Družstevník Popudinské Močidľany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 19. kolo

14.04. 16:00
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce
2

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 20. kolo

20.04. 16:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

1
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 21. kolo

27.04. 16:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
3

-

0
OŠK Rohov
OŠK Rohov

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 22. kolo

04.05. 17:00
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
4

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 23. kolo

08.05. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

2
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 24. kolo

12.05. 17:00
FK Cerová
FK Cerová
3

-

4
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 25. kolo

18.05. 17:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

2
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 26. kolo

26.05. 17:00
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur
3

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 27. kolo

02.06. 17:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
0

-

6
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 28. kolo

08.06. 17:30
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
2

-

1
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 29. kolo

15.06. 17:30
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
3

-

0
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 30. kolo

23.06. 17:30
FK Oreské
FK Oreské
0

-

3
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo